Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blackie.

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Bok cure, citam vas zadnjih par dana pa bi se mogla i javiti 😊
    Nekidan sam dobila plus na testu, po zm bi danas bilo tocno 5 tjedana. Nisam se jos narucila na prvi pregled, iduci tjedan cu zvati svoju gin jer ne bi htjela ici prije 7 tjedana. 
    Imala sam biokemijsku trudnocu prije pola godine pa me sad vec strah svakakvih scenarija ali pokusavam gurati dan po dan, nadam se najboljem ovaj put 🙏🏻
    Od simptoma zasad samo bolne grudi i povremeno pikanje/ lagano probadanje u trbuhu. Doduse danas je krenula i neka tupa bol u trtici, ne znam ima li to veze s trudnocom? 🤷‍♀️
    Vidim da je vecina vas barem mjesec dana ispred mene, zavidim vam jako 😂

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    AriBari ja sam RH pozitivna, budem išla onda s 10 tjedana 
    Blackie. dobrodošla , svi smo u nekim strahovima, mislim da je to normalno. Nadam se da će ovaj put biti sve super!
    Bebika odlično!!! Sad se možeš opustiti, a pogotovo nakon što dobijete rezultate testa.

    22.08. +

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Minnieus super😊
    Blackie dobrodošla😊 vjerujem da su strahovi veliki, samo pomalo dan po dan😊
    Bebika super, i neka bude sve super s  panoramom, onda i ti saznaješ i spol uskoro😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Kad ste vec na strahovima ima li netko da ima kao konstantne grceve ko da cekate menz izluduje me to vise, a ne sjecam se da mi je bilo ikakvih simptoma osim mucnine u prvoj trudnoci.

  • Bebika

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Pjegica te grčeve sam i ja imala na samom početku, prvih 2-3 tjedna i to je normalno. Sad malo drugačije, kao neka škakljanja, ne znam opisati baš. 
    I nemojte da vas uplaši ako su jedan dan grudi manje natečene nego prethodni ili mučnine ili ako manje idete na wc. Meni je i sad tako s 12 tj. U danu mi se grudi ispušu pa opet nateknu nekoliko puta. Jednu noć idem na wc 5 puta, drugu 1 put pa sutra opet 5. Mučnine su mi stale prije 2 tjedna ali i dalje imam dana kada me ulove i stalno je u ustima ta neka posebna vrsta mukice 😁 na wc piškiti i dalje idem svaku noć. 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar Tea96

    Tea96

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Curke, da li vi osjecate maternicu. 🙈
    Mozda malo bedasto pitanje ali ja imam osjecaj kao da nosim lopticu dole, ne stalno,  znaci ne boli me nista jedino nekad znam osjetiti trnce kao da se siri.
    Ovo mi je 3. trudnoca i ne sjecam se da sam tako rano bilo sta osjetila.
    Radila sam briseve, naden mi je streptokok koji u ranoj trudnoci nije opasan, nema simptoma i cesto ga se ni ne lijeci vec u  kasnijoj trudnoci kad postoji mogucnost da pri porodu prede na bebicu.Cestitam novim curama na plusicima i "starim" curama na urednim pregledima :))
    Citam al ne stizem pisati, mama ana ( nadam se da sam dobro zapamtila nick) kako si? Jel jos ima krvarenja? Nadam se da je sve ok
    Ostale cure saljem pozdrave 🤗


    6/2021 👧
    2/2024 💔

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Pjegica ja sam imala te što kažemo menstrualne bolove u ranim tjednima dosta intenzivno, ali normalno je to širi se maternica. Imala sam i u prvoj trudnoći i recimo jučer sam ih imala, iako sam već 13. tjedan. Slažem se s Bebikom,  stalno se nešto mijenja, prestanu simptomi, pa opet krenu, sve je to normalno😊
    Bok Tea96, super što si se javila, mama_ana je rekla da će se malo isključiti pa da bi se javila kada prođu krizni tjedni😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • dijana22

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Ej curke pitanjce,danas sam bila na pregledu i po ZM mi je 6+6 a po UZV 5+6 s tim da ja točno znam kada je bila ovulacija u trebalo bi biti više od 5+6 sad me to malo zabrinjava,srce kuca samo se još je čuje jer je mala trudnoca 
    Drugi pregled 4.10 pa me slobodno upišete 😊

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    Lejla, da, da imala sam kolestazu. I ponavlja se u svakoj iducoj trudnoci u 90% slucajeva. :( 
    Ja sam imala grceve i u prvoj trudnoci i evo sad u ovoj. Kao menstrualni grcevi. U prvoj trudnoci sam se toga bojala i mislila svaki put da je nesto, sad vec znam da je “normalno”. Siri se maternica, namjesta se sve to valjda 😅 
    Cure kojima je 2.,3. trudnoca, kako ste ovaj put u glavi? 😅 ja dosta opustenija u svemu… jedino sam prestrasena jer mi je prvi porod bio ajme, ajme, mislila sam da vise nikad necu skupit hrabrosti za drugu bebu… ali evo… ipak jesam. Al’ sam prestravljena od pomisli na porod. Znam da je rano o tome misliti, al’ ne mogu si pomoci. 

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    MissGraz

    Lejla, da, da imala sam kolestazu. I ponavlja se u svakoj iducoj trudnoci u 90% slucajeva. :(
    Ja sam imala grcevei u prvoj trudnoci i evo sad u ovoj. Kao menstrualni grcevi. U prvoj trudnoci sam se toga bojala i mislila svaki put da je nesto, sad vec znam da je “normalno”. Siri se maternica, namjesta se sve to valjda 😅
    Cure kojima je 2.,3. trudnoca, kako ste ovaj put u glavi? 😅 ja dosta opustenija u svemu… jedino sam prestrasena jer mi je prvi porod bio ajme, ajme, mislila sam da vise nikad necu skupit hrabrosti za drugu bebu… ali evo… ipak jesam. Al’ sam prestravljena od pomisli na porod. Znam da je rano o tome misliti, al’ ne mogu si pomoci.

    Meni je ovo druga trudnoca i skroz je razlicit osjecaj. Malo sam opustenija jer nemam vremena bit zabrinuta. Imam malu od 2 godine i mj dana i aktivna je jako. Plus posao. Proslu trudnocu sam svako popodne spavala i brinula i lezala jer sam morala, sad mi doktor kaze da samo usporim malo. Pa muz ode sa malom van da ja legnem na poal sata. Ali kod nas je totalno ludo i akcija a nemamo nikoga blizu da jedno popodne uskoci i bude sa malom. Jedino sto je dobro je da spava popodne pa ja odspavam sa njom 🫣 
    Ja sam muzu rekla kak se sama sebi divim da sam odlucila da mozemo imat drugo dijete 😂 poroda se ne plasim jer sam imala lagan i brz porod prvi puta. Bila inducirana i za manje od 6 sati rodila, od toga manje od 1h aktivnog poroda. Nisam popucala ni bila rezana. Tako da imam jako dobro iskustvo. Strah me jedno di cemo sa malom akd ce bit vrijeme poroda, mozda zamolim susjedu da bude na stand by kad dode vrijeme pa da na taj dan preuzme malu k sebi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.