Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    AriBari

    Minnieus

    AriBari

    Minnieus ajme oprosti, puno nas je, a svi s nekim nadimcima pa mi je još teško popamititi😅
    MissGraz, može dodamo, cure ako ima još koja da je nisam dodala a htjela bi neka se javi slobodno, ja nekako uvijek prvo pitam pa onda dodam😊
    Najmanji problem. Sve 5. Tko bi sve popamtio.
    Nego da li imate već neko ime u rukavu?
    Ma joj mi smo u raspravi oko imena😅
    Ja bih Lora, muž neće ni čut. On predlaže neka koja se meni ne sviđaju. Bit će kao i prvo u zadnji tren ćemo odlučiti, tada smo se s trudovima na putu u bolnicu dogovarali što ćemo na kraju😅

     da, svakako nije lako odabrati ime. Naša je dobila ime tek sa skoro mjesec dana . Nismo pronašli ništa da nam je baš sjelo, svi su nam slali prijedloge ne bi li pomogli, ali nismo kliknuli niti na jedno ime. A baš sam htjela da oboje budemo suglasni. Nadam se da ćemo ovaj put biti malo brži pri odabiru, sad ipak imamo i pojačanje 

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Primjetila sam da se vraćaju starija imena u modu, Kaja, Mara, Magda, Iva. Meni se prije Luna sviđala, sad više i ne toliko. Mužu se sviđa Filip, a ja trenutno nemam neke favorite. Možda Marla. Inače mi imena sa slovom R zvuče moćnije.

    22.08. +

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Moina

    Minnieus

    Sreća pa si među muškima, njima i da napišeš ne bi skužili haha.
    Iako sinoć sam bila s curama na večeri i jedva sam se odlučila što jesti jer mi se na samo čitanje namirnica povraćalo. Jedva sam progurala večeru, jelo od frendice mi je toliko smrdilo da sam skoro morala do wc-a povratiti. Piletinu ne mogu nikako, smrdi mi, gadi mi se…
    Nadam se da će se i meni vratititko će dočekati idući pregled za 19dana….
    Znaci ja bila jucer sa prijateljicom u shopping centru. Reko u 10 idemo negdje na kasniji dorucak, uezla free sa posla. I sve se otvaralo tek oko 11 a ono sto je radilo je bilo puno do kraja. Znaci nema mjesta. Vidimo mi on McDonalds radi, idemo tamo na dorucak. Ja sam uzela Pommes i toast sa sirom i sunkom i BBQ umak. Ona je pogledala sto jedem i rekla je samo: trudna si!! Ja onako kak znas? Kaze samo bi ludak jeo BBQ umak ujutroA ona je big mac, ko bi normalan jeo big mac za dorucak?
    Nisi mogla poreći. Ja sam jučer uz večeru naručila sok, a ne nešto alkoholno, samo su me pogledale i rekle ti si trudna. A ja kao ma ne, nisam, što vam je. Smijale su se i rekle ajde baš nas zanima šta ćeš nam reći za 2mj. A nisam im mogla reći, jer nisam još nikome, a glupo mi je da saznaju prije obitelji. A baš mi je to s alkoholom problem, inače uvijek nazdravimo nešto bezveze samo da se nazdravi. Općenito sam valjda u takvom društvu da si volimo nazdravljati, pa me to muči kad se nalazim s nekim a uzmem sok ili čaj.

    nisam jer ne znam lagat i procitaju me ljudi odmah. pa nema smisla ni pokusat 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1415

    Prijavi adminu

    AriBari

    Cureeee stigao nifty već i sve odlično🥰i bila je ginekologica u pravu, stiže curicaa🥰
    Idemo sad tjedan po tjedan, držite nam fige da ide sve dalje dobro i da dobijemo ovu borbu, neka ide sve dobro kako je išlo i do ovog 13 tjedna🙏🍀

    Cestitam na curici😍😍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    tera_

    AriBari

    Cureeee stigao nifty već i sve odlično🥰i bila je ginekologica u pravu, stiže curicaa🥰
    Idemo sad tjedan po tjedan, držite nam fige da ide sve dalje dobro i da dobijemo ovu borbu, neka ide sve dobro kako je išlo i do ovog 13 tjedna🙏🍀
    Cestitam na curici😍😍

    Hvala tiii🤗🥰


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    aribari, cestitam na jos jednoj curici i urednom nipt-u
    ostale cure, super za dobre preglede, neka se sve i dalje nastavi u redu 
    lidl tajice, molim javljajte dojave kad stignu u trgovine. i mene vec jako stisce donji dio, traperice uopce ne mogu, a moram zbog posla.
    kolica naravno vec imam favorite kao prvi put mama i naravno da necu stediti jer planiram jos djece  ali za kupnju cemo isto pricekati bar pola puta. isto tako ime za decka imamo, a za curicu se još svađamo  jedva sam dočekala ove najslađe brige. 
    e da i pisala sam za jastuk za dojenje, na kraju sam naručila sa stranice jukki.hr bumerang jastuk od 190cm. moram priznati da je jako udoban i kvalitetan, ali cini mi se da sam za sada pretjerala jer je jastuk stvarno ogroman  vidjet cemo kako ce poslije sluziti kad trbuh naraste. 
    ja vas i dalje pratim , jer su mi vasi savjeti jako vrijedni, ali ne zelim jos na listu dok ne dodem u sigurnije tjedne, drugi pregled na 7+1 je prosao u redu , imamo srce i 0.9cm iako smo po uzv 6+6 ali to je dva dana razlike pa racunam da je to ok.

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Jao sto se imena tice ja ne volim o tome raspravljat bas. Najcesce kad kazem svoje misljenje uvijek nekoga naljutim  A kad sam smisljala ime za svoju curku, ja sma imala kandidata i muz isto, na krjau je nesto skroz trece sto nam se tako random svidjelo. Isto tako kad kazem sto se meni svida najcesce netko kaze kako mu je ruzno pa zato nikad ne govorim sto mi se svida 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Moina za imene sve kužim, ma to su slatke brige stvarnoo😊
    Kawa  hvala ti na čestitkama 🤗drago mi je da nas pratiši da ti sve za sada ide dobro, držim fige da sve i dalje bude ok i da nam se pridružiš skroz 😊
    Joj ja važem za taj jastuk za dojenje, upravo jer je ogroman, a ne znam što bih kasnije s njim😅eventualno prodati. Kako je zahladilo ja sam već stavila poplon na krevet, suprug se tim ne pokriva jer mu je pretoplo tako da se ja omotoam i još dio podmetnem ispod trbuha i među noge, ako sam na boku😊
    Tako da ću još razmisliti😁
    Cure koje radite, kakva vam je koncetracija? Meni koma, baš sam neefikasna. Jakoooo mi je teško se skoncentrirati😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Moina

    Jao sto se imena tice ja ne volim o tome raspravljat bas. Najcesce kad kazem svoje misljenje uvijek nekoga naljutimA kad sam smisljala ime za svoju curku, ja sma imala kandidata i muz isto, na krjau je nesto skroz trece sto nam se tako random svidjelo. Isto tako kad kazem sto se meni svida najcesce netko kaze kako mu je ruzno pa zato nikad ne govorim sto mi se svida

    Što se mene tiče slobodno. Svjesna sam da svi imamo različite ukuse i da se ne može svima sve sviđati. A na kraju je važno samo da se nama kao roditeljima ime sviđa.
    Ja ne bi neko izmišljeno ime, a ne bi niti ime koje svako drugo dijete nosi. Kod male u vrtiću u grupi imaju 3 Rite i 3 Laure, 2 Lovre. 
    Povlačim što sam rekla o nestanku simptoma. Skoro sam zaspala nad kompom. Tako me umor savladao da sam morala malo nasloniti glavu na stol. Također nisam u potpunosti skoncentrirana. Baš moram biti oprezna, pogotovo kada su financije u pitanju.

    22.08. +

  • Bebika

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo javljam se s današnjeg pregleda. Radila mi je i vaginalni i preko trbuha i ono sto je uspjela vidjeti je sve uredno ❤️❤️❤️ samo što je bebač spavao pa nije mogla izmjeriti i kako treba sve vidjeti ali sutra svakako idem nazad da mi izvadi krv za Panoramu test, nije mogla danas jer sam si dala inekciju heparin ujutro prije a ipak se mora prenoćiti bez inekcije pa da znate cure koje si dajete heparin inekcije. I možete slobodno jesti prije. Meni je rekla da ujutro obavezno nešto pojedem da bebica bude aktivnija 🥰 za ponovni ulttazvuk 
    Čestitam novim curama proljetnicama i želim vam uredne trudnoće i sretne trudnoće 💕🍀 

    07/2024 + 🍀🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.