Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebika

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    A sad malo random komentara za ono što ste pisale ove dane 😁 
    AriBari čestitke na curici 😍 ja sam trenutno u fazi kad mi je potpuno svejedno i veseli me pomisao i na jedno i drugo i drago mi je da je tako 
    Vezano za ime, dečko i ja smo ajmo rec odlučili ako bude curica jer smo imali nevjerovatan sinkronicitet ili ne znam kako nazvati ovo što nam se dogodilo. Još prije trudnoće krajem 5 mj smo išli na kratko putovanje i prolazili smo kroz  otok Ugljan i ja sam ugledala tabelu s mjestom Kali i pomislila kako mi je lijepo ime za curicu i zapišem u mobitel u bilješke a njemu ništa nisam ispričala. I nedavno otvorimo temu imena za bebu i on govori bilo bi fora neka kombinacija naših imena i samo odjednom izgovori recimo Kali 😁😁😁 ja u šoku i on meni ‘Sta ti se ne sviđa, pa daj reci nešto’ i onda sam mu ispričala i rekla da mi vjer ne vjeruje jer ko bi i pokažem mu tu bilješku u mobu iz 5 mj 😁😁😁 tak da za curicu mislim da imamo ❤️ 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Bebika

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Kolica, opremu za bebe itd imam zabranu kupovanja i traženja jer su mi 3 najbliže prijateljice i sestra rodile sve iu zadnje 3 godine i sve će mi pokloniti tako da cemo kupovati vj samo robicu i neke sitnice. Baš sam zahvalna jer sve za bebe je jako skupo 😁 odjeća za trudnice moja preporuka na Zalando, brend Anna Field MAMA, kvalitetno a povoljno. Zna biti po 2 u paketu tajice, duksice..pogledajte si. 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Bebika super na dobrom pregledu i sretno ti na panorami😊
    Onda vam je suđeno to ime, ako bude curka😊
    Super da imaš od koga dobiti sve stvari😊meni je baš olakšanje kad imam većinu od prve bebe, pa sad samo dokupiti neke stvari koje su mi se pokazale dobre a bile su mi samo na posudbi😊
    Ali moram priznati da mi je isto kad je prva beba bila na putu bilo totalno uzbuđenje to sve proučavati, gledati i birati😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Bebika

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    AriBari da tebi je super jer je i prvo dijete curica 🥰 kod mene u obitelji su sve cure..imam 3 sestre, od toga su 2 rodile i imaju svaka curicu 😁 tako da će biti baš iznenađenje ako bude dečko 🙃 
    Ja sam tek ove dane postala uzbuđena oko stvari za bebača i kupovine. Sve do sad iskreno nisam ništa ni gledala, istraživala jer sam imala baš jake mučnine koje su trajale cijeli dan pa mi nije do ničeg osim hrane i sexa 😁😁😁 jedem sve i ništa mi ne smeta i ogromne količine, mislim da je to više zbog prestanka pušenja nakon 20 god 😬
    Nadam se da će mi se apetiti smanjiti jer sam vec dobila 5 kg 🥲 i smeta mi. 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    MissGraz

    Dobar dan cure! :)Evo pridruzujem se ovom forumu.
    Tek sam jucer dobila plusic na testu. :)
    Ovo mi je 2. trudnoca, prvi pregled je 3.10., a termin po mom izracunu 27.5. :)
    Doma imam jednog curetka od 3 i po’ godine.U prvoj trudnoci ovaj mi je forum bio nevjerovatna podrska i sklopila sam predivna prijateljstva, s nekim curama se i danas cujem i privatno druzim.
    Tako da se veselim novim poznanstvima… 🤍Zelim nam svima ugodne, divne i bezbrizne trudnoce i da nam sigurno, zdravo i na vrijeme stignu nase bebice. :)

    Mi se znaamooo sa proljetnica 2021 😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Cestitaaamm🤗🤗🤗

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    @AriBari ako mozes i mene da dodaš na spisak. :) I cestitam na curici. 
    Po mom proračunu beba bi trebala doci 19.05.
    Prvi pregled mi je u ponedjeljak 23.09. Koliko jedva cekam toliko me je i strah. U ponedjeljak sam radila betu i bila je 400, juce sam ponovila i skocila je na 882. Opet mislim da je jako mala. Konstantno imam neke bolove( stomak i  ledja) sve sebi neke crne misli navlačim. Druge cure super za uredne preglede, da tako svima ostane do kraja ❤️

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    Lejla97

    MissGraz

    Dobar dan cure! :)Evo pridruzujem se ovom forumu.
    Tek sam jucer dobila plusic na testu. :)
    Ovo mi je 2. trudnoca, prvi pregled je 3.10., a termin po mom izracunu 27.5. :)
    Doma imam jednog curetka od 3 i po’ godine.U prvoj trudnoci ovaj mi je forum bio nevjerovatna podrska i sklopila sam predivna prijateljstva, s nekim curama se i danas cujem i privatno druzim.
    Tako da se veselim novim poznanstvima… 🤍Zelim nam svima ugodne, divne i bezbrizne trudnoce i da nam sigurno, zdravo i na vrijeme stignu nase bebice. :)
    Mi se znaamooo sa proljetnica 2021 😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Cestitaaamm🤗🤗🤗

    Joooj Lejla97 ne moguu vjerovat, tako mi je drago vidjet neko poznato ime. 🤍 cestitaaaam i ja tebi! 🤍 

  • dddd30

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cao zene, mi smo bili jucer na pregledu, beba je super, po ultrazvuku je sve odlicno divno napreduje 🙏🏻🥰 vadili su mi i krv za prenatalni test samo sto se to u Austriji drugacije zove, spol nismo mogli jos vidjeti ali sljedeci pregled cemo znati. Dosli su mi jutros nalazi krvi sve je super, ali imam povecan rizik za preklampsiju (ne znam da li je cula neka od vas za to) i dobila sam tablete Thrombo ASS koje moram piti preventivno da ne bi doslo do toga. Nisam nikad cula za to i sigurno ce sve uredu biti bitno da je zbog preventive to koristim, ali ako neka ima iskustva za to ili zna neka napise 😊♥️

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    MissGraz

    Lejla97

    MissGraz

    Dobar dan cure! :)Evo pridruzujem se ovom forumu.
    Tek sam jucer dobila plusic na testu. :)
    Ovo mi je 2. trudnoca, prvi pregled je 3.10., a termin po mom izracunu 27.5. :)
    Doma imam jednog curetka od 3 i po’ godine.U prvoj trudnoci ovaj mi je forum bio nevjerovatna podrska i sklopila sam predivna prijateljstva, s nekim curama se i danas cujem i privatno druzim.
    Tako da se veselim novim poznanstvima… 🤍Zelim nam svima ugodne, divne i bezbrizne trudnoce i da nam sigurno, zdravo i na vrijeme stignu nase bebice. :)
    Mi se znaamooo sa proljetnica 2021 😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Cestitaaamm🤗🤗🤗
    Joooj Lejla97 ne moguu vjerovat, tako mi je drago vidjet neko poznato ime. 🤍 cestitaaaam i ja tebi! 🤍

    Hvalaa ti❤️❤️ kolestazu si imala, jel se dobro sjecam? 
    Kad je to bilo, a bile smo super ekipa, vjerno smo se pratile sve😅😄 

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Minnieus,  evo moj će sad u 11.mj 5 godina i već neko vrijeme ispituje - a kad ćeš imati bebu u trbuhu...
    Heheheeh....i on bi samo bracu, za seku neće ni čuti, a ja imam neki osjećaj da bi mogla biti cura .. 
    Totalno mi je drugačija ova trudnoća od prve, od mučnina, do hrane i mirisa što mi paše, a što ne, ali vidjet ćemo, neka sve bude dobro :)

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.