Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blackie.

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    MissGraz jako mi je žao 😥 Drzi se!Hvala cure na dobrodoslici 🤗
    Ja sam nocas sanjala da krvarim 🫣😠 Naravno probudila se isprepadana. Planiram sutra i u srijedu vaditi betu, mozda me to smiri na neko vrijeme. Prosli put je bilo vrlo jasno kud trudnoca ide nakon druge bete…

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • dijana22

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Zxxy

    Zenee, u 9 sedmici sam trudnoce tacnije 8+ 4.Nemam nikakvih simtoma poput povracanja, mirisa itd, cak sam se ugojila 2 kg.
    Znaci sve normalno pa me strah hvata do sljedece kontrole do sad je sve hvala bogu uredu.
    Da lije normalno to sto nemam nikakvin simtoma, sem nateceni grudi, ali to mislim da je i zbog utrogestana.
    I zanima me sta ste jele u prvom tromjesecu i koje ste suplimente uzimale?
    Hvala ☺️

    Ja sam 7+1 i isto nikakvih simptoma osim natečene grudi,mene isto hvata panika,na pregledu je bilo za sad sve oke

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    MissGraz stvarno mi je zao.. Ja sam sinoc isla u hitnu,mislili smo da mi je krpelj u pupku,ali kaze sestra sto me je pregledala da je mladez i to nekako smede-crn.Da li je koja od vas ima mladez u pupku jer ja znam 1000000% da nisam nikad ga imala.
    Ali znaci nije pa pocetku pupka vec bas unutra,dosta kolegica je dobivalo male mladeze ali po rukama ili kao one visece malene po vratu.

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    MissGraz jako mi je zao, drzi se 😢 I meni se u petak navece pojavila sukrvica, juce sam isla na pregeld. Trudnoca je manja za sedam dana. Po UZ sam 5+2. U petak mi je Beta bila 2254y Doktor je vidjeo gestacijsku i zumanjceva vrećicu. Dobila sam progesteron i Utrageston i mirovanje. Kontrola u petak. Ne znam da li je pererano da se u ovoj sedmici vidi plod. Sva sam zbrkana, i samo osluskujem da li imam jos simpotome. Kada su Vama vidjeli plod? 

  • dijana22

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Adnna24

    MissGraz jako mi je zao, drzi se 😢 I meni se u petak navece pojavila sukrvica, juce sam isla na pregeld. Trudnoca je manja za sedam dana. Po UZ sam 5+2. U petak mi je Beta bila 2254y Doktor je vidjeo gestacijsku i zumanjceva vrećicu. Dobila sam progesteron i Utrageston i mirovanje. Kontrola u petak. Ne znam da li je pererano da se u ovoj sedmici vidi plod. Sva sam zbrkana, i samo osluskujem da li imam jos simpotome. Kada su Vama vidjeli plod?

    Evo ja sam po UZV na pregledu bila 5+6 i vidio se plod i otkucaji 

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

  • cupko

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Evo i mene. Pred pred dva tjedna (subota) napravila test, slaba crtica, ali pozitivan. Nakon dva dana, u ponedjeljak (9.9.) ponovila, crtica još tamnija. Prva trudnoća, od prve, presretni.🥰
    Ginekologica me 24.9. naručila na pregled, ali u srijedu 18.9. budim se sa tamnom smeđim iscjetkom (bez ikakvih bolova). Ginekologica me naručila isti dan na hitan pregled, hematom ne vidi, ali iako sam bila prema zadnjoj mjesečnici taj dan točno 6 tjedana, plod je bio samo 1.6mm (srce se normalno nije čulo, ginek rekla da bi to bilo 5 tjedana). 
    Dobila sam duphaston 3x1, dodatnu folnu, mirovanje i pregled 24.9. da vidimo jel samo kasnija trudnoća ili se plod ne razvija. 
    Iscjedak se jako brzo povukao, simptomi trudnoće kao da su popustili što me isto zabrinula, ali sad su se opet javili (jako bolne grudi i pojačan miris) tako da se trudim biti pozitivna i čekati utorak u nadi da je mala točkica narasla.🤞🏼🙏🏼

    27👩🏽
    29🧔🏽‍♂️
    9.9. + prvi put iz prve 🥰

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1415

    Prijavi adminu

    Missgraz zao mi je...


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    dijana22

    Adnna24

    MissGraz jako mi je zao, drzi se 😢 I meni se u petak navece pojavila sukrvica, juce sam isla na pregeld. Trudnoca je manja za sedam dana. Po UZ sam 5+2. U petak mi je Beta bila 2254y Doktor je vidjeo gestacijsku i zumanjceva vrećicu. Dobila sam progesteron i Utrageston i mirovanje. Kontrola u petak. Ne znam da li je pererano da se u ovoj sedmici vidi plod. Sva sam zbrkana, i samo osluskujem da li imam jos simpotome. Kada su Vama vidjeli plod?
    Evo ja sam po UZV na pregledu bila 5+6 i vidio se plod i otkucaji


    dijana22  nista mi onda ne preostaje nego cekati do petka i nadati se  dobrom ishodu. Tada cu biti 6+0. 

  • dijana22

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Adnna24

    dijana22

    Adnna24

    MissGraz jako mi je zao, drzi se 😢 I meni se u petak navece pojavila sukrvica, juce sam isla na pregeld. Trudnoca je manja za sedam dana. Po UZ sam 5+2. U petak mi je Beta bila 2254y Doktor je vidjeo gestacijsku i zumanjceva vrećicu. Dobila sam progesteron i Utrageston i mirovanje. Kontrola u petak. Ne znam da li je pererano da se u ovoj sedmici vidi plod. Sva sam zbrkana, i samo osluskujem da li imam jos simpotome. Kada su Vama vidjeli plod?
    Evo ja sam po UZV na pregledu bila 5+6 i vidio se plod i otkucaji
    dijana22 nista mi onda ne preostaje nego cekati do petka i nadati se dobrom ishodu. Tada cu biti 6+0.

    Ma bit će to uredu,svakako javi kako je prošlo 😊

    10/23 biokemijska
    12/23 missed ab
    8/24 ➕️
    10/24 missed ab

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 359

    Prijavi adminu

    Zxxy nemoraš imati izražene simptome, ja u prvoj trudnoći apsolutno ništa nisam imala u tim tjednima( menstrualni grčevi samo u početku) i sve je bilo ok. Bolje je jesti kvalitetniju hranu u smislu manje junk fooda ali možeš si i to  priuštiti kad ti dođe želja. Od suplemenata pijem Novalac i magnezij. Prije sam pila Elevit. 
    MissGraz žao mi je, želim ti uspješnu i lijepu trudnoću što prije.
    Cupko nadam se da će ti biti sve ok i da je samo manja trudnoća. I meni se prije 10-ak dana pojavio smeđi iscjedak, dobila Dulphaston, nemam hematom.. 
    Tea96 također osjećam “nešto” što neznam kako opisati. I meni je treća trudnoća. Znači od početka trudnoće, dok nisam ni skužila da sam trudna mi se hod usporio. Prvo malo pa sve vise i više, jer mi to “nešto” kao neda brzo hodati. Imam pametni sat i inače sam prakticirala brzo hodanje i ponekad trčanje i imam vidljive dokaze. 
    Neznam jel sam još nešto htjela komentirati, čitam kad stignem… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.