Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Cure s mučninama držim fige da brzo prođe. Ja ovaj vikend imam puno druženja da obznanim svima, baš sam uzbuđena🥰a u pon idem u ured reći kolegama.
    Cure s pregledima dana Minnieus, Bebika, sretnooo javite😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Sreća pa si među muškima, njima i da napišeš ne bi skužili haha.
    Iako sinoć sam bila s curama na večeri i jedva sam se odlučila što jesti jer mi se na samo čitanje namirnica povraćalo. Jedva sam progurala večeru, jelo od frendice mi je toliko smrdilo da sam skoro morala do wc-a povratiti. Piletinu ne mogu nikako, smrdi mi, gadi mi se…
    Nadam se da će se i meni vratititko će dočekati idući pregled za 19dana….

    Znaci ja bila jucer sa prijateljicom u shopping centru. Reko u 10 idemo negdje na kasniji dorucak, uezla free sa posla. I sve se otvaralo tek oko 11 a ono sto je radilo je bilo puno do kraja. Znaci nema mjesta. Vidimo mi on McDonalds radi, idemo tamo na dorucak. Ja sam uzela Pommes i toast sa sirom i sunkom i BBQ umak. Ona je pogledala sto jedem i rekla je samo: trudna si!! Ja onako kak znas? Kaze samo bi ludak jeo BBQ umak ujutro  A ona je big mac, ko bi normalan jeo big mac za dorucak? 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Moina

    Minnieus

    Sreća pa si među muškima, njima i da napišeš ne bi skužili haha.
    Iako sinoć sam bila s curama na večeri i jedva sam se odlučila što jesti jer mi se na samo čitanje namirnica povraćalo. Jedva sam progurala večeru, jelo od frendice mi je toliko smrdilo da sam skoro morala do wc-a povratiti. Piletinu ne mogu nikako, smrdi mi, gadi mi se…
    Nadam se da će se i meni vratititko će dočekati idući pregled za 19dana….
    Znaci ja bila jucer sa prijateljicom u shopping centru. Reko u 10 idemo negdje na kasniji dorucak, uezla free sa posla. I sve se otvaralo tek oko 11 a ono sto je radilo je bilo puno do kraja. Znaci nema mjesta. Vidimo mi on McDonalds radi, idemo tamo na dorucak. Ja sam uzela Pommes i toast sa sirom i sunkom i BBQ umak. Ona je pogledala sto jedem i rekla je samo: trudna si!! Ja onako kak znas? Kaze samo bi ludak jeo BBQ umak ujutroA ona je big mac, ko bi normalan jeo big mac za dorucak?

    Hahahahhahah🤣🤣🤣🤣
    Ovo me podjsetilo na moju kolegicu, koja je uvijek jela neke zobene, sjemenke, jogurte za marendu i onda je došla jedno jutro i naručila pljeskavicu s kapulom i ajvarom u jela to u 10 ujutro😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    AriBari

    Cure s mučninama držim fige da brzo prođe. Ja ovaj vikend imam puno druženja da obznanim svima, baš sam uzbuđena🥰a u pon idem u ured reći kolegama.
    Cure s pregledima dana Minnieus, Bebika, sretnooo javite😊

    Aaaaa biti će baš veseli vikend i vesela druženja . Ne idem danas na pregled, danas mi je trebao biti, ali se oslobio termin prije pa sam pregled već obavila, iako bi ja rado i danas . Idući je tek 8.10.

    22.08. +

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    Moina, to su mislile i cure na prosloj temi, al’ ne, to mi je kombinacija imena i prezimena. :) 
    Hvala na dobrodoslici. 🤍 
    AriBari, mozes me dodati na listu. Hvala ti. 🤍 
    Ova trudnoca iako je rano za govoriti, drugacija mi je od prve. U prvoj sam imala stalno umor, nizak tlak, jedva sam stajala na nogama i uglavnom su mi strasno smetali mirisi. A doslovno prvi dan nakon odnosa imala sam grceve i bolne grudi. 
    Gadila mi se kava i rajcica. 😅 Doduse, bilo je ljeto i sto tisuca stupnjeva. 
    Sad uglavnom nista od toga… samo imam nenormalnu potrebu i zelju za nekim odredjenim jelom, npr. neki dan burek, haha… dodjem do pekare i zgadi mi se, nisam ga na kraju kupila. Ili zasto sam posumnjala da sam trudna - odjednom su mi pale na pamet hrenovke i nisam se smirila taj dan dok ih nisam kupila i pojela… rekoh, hmmm, ovo je cudno… i eto… plusic na testu. 🥰 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Minnieus ajme oprosti, puno nas je, a svi s nekim nadimcima pa mi je još teško popamititi😅
    MissGraz, može dodamo, cure ako ima još koja da je nisam dodala a htjela bi neka se javi slobodno, ja nekako uvijek prvo pitam pa onda dodam😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Moina

    Minnieus

    Sreća pa si među muškima, njima i da napišeš ne bi skužili haha.
    Iako sinoć sam bila s curama na večeri i jedva sam se odlučila što jesti jer mi se na samo čitanje namirnica povraćalo. Jedva sam progurala večeru, jelo od frendice mi je toliko smrdilo da sam skoro morala do wc-a povratiti. Piletinu ne mogu nikako, smrdi mi, gadi mi se…
    Nadam se da će se i meni vratititko će dočekati idući pregled za 19dana….
    Znaci ja bila jucer sa prijateljicom u shopping centru. Reko u 10 idemo negdje na kasniji dorucak, uezla free sa posla. I sve se otvaralo tek oko 11 a ono sto je radilo je bilo puno do kraja. Znaci nema mjesta. Vidimo mi on McDonalds radi, idemo tamo na dorucak. Ja sam uzela Pommes i toast sa sirom i sunkom i BBQ umak. Ona je pogledala sto jedem i rekla je samo: trudna si!! Ja onako kak znas? Kaze samo bi ludak jeo BBQ umak ujutroA ona je big mac, ko bi normalan jeo big mac za dorucak?

    Nisi mogla poreći . Ja sam jučer uz večeru naručila sok, a ne nešto alkoholno, samo su me pogledale i rekle ti si trudna. A ja kao ma ne, nisam, što vam je. Smijale su se i rekle ajde baš nas zanima šta ćeš nam reći za 2mj. A nisam im mogla reći, jer nisam još nikome, a glupo mi je da saznaju prije obitelji. A baš mi je to s alkoholom problem, inače uvijek nazdravimo nešto bezveze samo da se nazdravi. Općenito sam valjda u takvom društvu da si volimo nazdravljati, pa me to muči kad se nalazim s nekim a uzmem sok ili čaj 

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    AriBari

    Minnieus ajme oprosti, puno nas je, a svi s nekim nadimcima pa mi je još teško popamititi😅
    MissGraz, može dodamo, cure ako ima još koja da je nisam dodala a htjela bi neka se javi slobodno, ja nekako uvijek prvo pitam pa onda dodam😊

    Najmanji problem. Sve 5. Tko bi sve popamtio. 
    Nego da li imate već neko ime u rukavu?

    22.08. +

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    19.09 - Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    25.09- Pjegica
    26.09 - AriBari, Tea
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari, MissGraz
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    14.10- Lejla97
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    27.05 - MissGraz
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite😊
    Sretno cure dalje


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Minnieus

    AriBari

    Minnieus ajme oprosti, puno nas je, a svi s nekim nadimcima pa mi je još teško popamititi😅
    MissGraz, može dodamo, cure ako ima još koja da je nisam dodala a htjela bi neka se javi slobodno, ja nekako uvijek prvo pitam pa onda dodam😊
    Najmanji problem. Sve 5. Tko bi sve popamtio.
    Nego da li imate već neko ime u rukavu?

    Ma joj mi smo u raspravi oko imena😅
    Ja bih Lora, muž neće ni čut. On predlaže neka koja se meni ne sviđaju. Bit će kao i prvo u zadnji tren ćemo odlučiti, tada smo se s trudovima na putu u bolnicu dogovarali što ćemo na kraju😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.