Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Cure samo da se kratko javim, meni vikend pun događanja, pa nisam baš stigla čitati. Potrudim se sutra nadognaditi😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Mene isto nije bilo za vikend jer sam jurila za malom svugdje  Malo stan preuredujemo kako da maksimiziramo prostor koji imamo. Na srecu imamo dosta prostora ali i puno nepotrebnih stvari pa gledamo kako se toga rijesit. 
    MissGraz jako mi je zao i nadam se da ces biti dobro, te da druga trudnoca prode odlicno. 
    Nove cure, dobro dosle a sve koje krvarite, mirovanje je jako bitno i nadam se da ce prestat krvarenja. 
    Imam pregled sutra i ne znam jesam li prestravljena ili uzbudena. Toliko sam istraumatizirana da mi svaki pregled predstavlja stres. 

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 359

    Prijavi adminu

    Moina sretno danas, javi se… Sve smo takve, prestrašene i uzbuđene u isto vrijeme 🤗
    Sretno i ostalim curkama koje ubrzo imaju preglede. 

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moina sretno na pregledu :) 

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Yvone

    Moina sretno danas, javi se… Sve smo takve, prestrašene i uzbuđene u isto vrijeme 🤗
    Sretno i ostalim curkama koje ubrzo imaju preglede.

    Sutra je pregled, javim se kako je proslo :) 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina, Addna24
    25.09- Pjegica
    26.09 - AriBari, Tea
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari, MissGraz
    04.10 - Dijana22
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    14.10- Lejla97
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    27.05 - MissGraz
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite😊
    Sretno cure dalje!
    Cure za sada lista ostalo čitam i komentiram popodne, sorrite baš mi gužva😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    cupko

    Pozdrav cure!
    Evo i mene. Pred pred dva tjedna (subota) napravila test, slaba crtica, ali pozitivan. Nakon dva dana, u ponedjeljak (9.9.) ponovila, crtica još tamnija. Prva trudnoća, od prve, presretni.🥰
    Ginekologica me 24.9. naručila na pregled, ali u srijedu 18.9. budim se sa tamnom smeđim iscjetkom (bez ikakvih bolova). Ginekologica me naručila isti dan na hitan pregled, hematom ne vidi, ali iako sam bila prema zadnjoj mjesečnici taj dan točno 6 tjedana, plod je bio samo 1.6mm (srce se normalno nije čulo, ginek rekla da bi to bilo 5 tjedana).
    Dobila sam duphaston 3x1, dodatnu folnu, mirovanje i pregled 24.9. da vidimo jel samo kasnija trudnoća ili se plod ne razvija.
    Iscjedak se jako brzo povukao, simptomi trudnoće kao da su popustili što me isto zabrinula, ali sad su se opet javili (jako bolne grudi i pojačan miris) tako da se trudim biti pozitivna i čekati utorak u nadi da je mala točkica narasla.🤞🏼🙏🏼

    Ja sam imala u 2 navrata krvavi iscjedak u pocetku. Isto je plod manji za tjedan dana ali sam imala kasniju ovulaciju, znam jer sam ju pratila. imala sam i 3 neuspjele trudnoce pa nemam neko dobro iskustvo sa krvarenjima, uvijek se prepadnem jako. 
    Ja koristim utrogestan 1/0/2 i isto mi je doktor rekao neka mirujem koliko mogu, ali da ne morma bit vezana za krevet. Samo neka ne skacem i ne trcim okolo, te da ne idem nigdje na neke duge setnje i slicno. Bila sam na pregledu bije 2 tjedna, znaci 7+4 (a po mjerama je bilo 6+5) i srce se vidjelo da kuca. Tako da evo, nadam se da ce sve bit ok i da na drugom pregledu vidis srceko. Posto je prva trudnoca, sigurno imas mogucnosti odmarat, takod a odmaraj koliko mozes. Doslovno kauc, krevet, wc ako mozes. sretno :) 

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    bok cure da se malo javim. čitam vas kako stignem trudim se sve popratiti... mi smo došli u bezbrižniji period i veliko olakšanje je 😊 uživamo na moru, što se kojih simptoma tiče... tu i tamo nekad ujutro ili navečer neka muka, povraćanje se smanjilo. počela sam jesti čak mi se i nadzire trbuscic pa sam sretna 😂 pregled imamo sa nekih 16 tjedana pa se nadamo tada saznati što čekamo 😍

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • filomena_535

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    MandM

    bok cure da se malo javim. čitam vas kako stignem trudim se sve popratiti… mi smo došli u bezbrižniji period i veliko olakšanje je 😊 uživamo na moru, što se kojih simptoma tiče… tu i tamo nekad ujutro ili navečer neka muka, povraćanje se smanjilo. počela sam jesti čak mi se i nadzire trbuscic pa sam sretna 😂 pregled imamo sa nekih 16 tjedana pa se nadamo tada saznati što čekamo 😍

    Ja sam 14+3, nevjerojatno kako su se s ulaskom u 13 tjedan simptomi smirili, koliko se dobro osjećam i imam snage za sve (samim time je i teže mirovati, ali sve za cilj koji čekamo), tako da vam svima želim da vam nadolazeće drugo tromjesečje bude lakše i divnoo. 🥰
    Uživajte na moruu. 🥰

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Ej cure, kod mene i dalje turbo tempo, vikend je bio baš pun aktivnosti, a izgleda da se i tjedan nastavlja u istom obliku😅, od posla od 8 do 4, do roditeljskih, rođendana, dućana za namještaj i svašta nešto popodne. Još ovaj tjedan moram i za Zagreb na pregled. Baš si mislim, nisam ja umorna jer sam trudna nego jer mi je tempo ludi😅.
    Pokušala sam sve pročitati. Oko opuštenosti u trudnoći,izvan ove senzibilizacije ja sam oko ove trudnoće baš opuštena, al moram priznati da sam bila i oko prve ful opuštena. Stalno me neš probada, štreca, al sve je to normalno. Tema porod - ja sam završila na carski jer je glava od malene bila prevelika za moju zdjelicu😅, ali sam dobila prirodne jake trudove i odmah se skroz otvorila, rekli su mi da je bila manja beba da bih rodila za sat vremena.Rez mi je bio jako bolan, a oporavak točno kako kažu 6 tjedana, babinje. Sad me opet čeka carski jer će biti dogovoreni oko 35 tjedna vrlo vj.
    Cure koje nemate simptoma, ne brinite, imam frendica koje su bile sretnice i bile bez mučnina i ostaloga.
    Misko ovo za madeže nemam pojma, kako ti se čini, stvarno madež?
    Cure kojima je plod po utzu manji i još se ne čuju otkucaji vjerujem da će na sljedećem pregledu sve bit ok.
    Cure koje ste konačno došle na sebe od mučnina i ušle u drugi trimestar, super😊sad uživancija i opuštanje, uživajte svakim danom jer jako brzo prođe, a predivno je razdoblje🥰
    Pokušam ovih dana biti ažurnija,za početak vidim da su mi u listi ostali i pregledi od prošlog tjedna😅
    Cure koje ste imale preglede javite kako je prošlo nadam se da je sve ok😊
    Ostale cure kako ste?
    Pitanje, škakljivo, kakav vam je seksualni život? 😇 ja sam imala onaj urinoinfekt pa sam bila sam čekala da mi to prođe, konačno urinokultura dobra, sad mi je baš želja velika tako da mislim da se bacamo na posao😍


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.