Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Samka

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Cao cure mi smo trenutno 14+2 povracanje je nadamo se zavrsilo ☺️ 
    Jedino sto nas sad muci imamo  vec dva dana na lijevoj strani  nekako na sredini ziganja .Kratka su ,nije bol .Ne znam ni sama opisat.Imali smo prosli petak pregled i prije dva dana redovnu kontrolu i sve uredu  i onda odjednom ovo.Da li je neka imala slicno iskustvo.
    Malo sam pod brigom pa cemo sutra privatno da vidimo od cega je ❤️

    Samka

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Druga trudnoca prva inducirana ujutro rodila iza ponoci 😅🤣 sta se mene tice mogla sam tad odmah na drugo jer mi je tako u glavi da zelim bar dvoje djece imat znaci nisam imala traumu ne mogu rec da je bilo predivno iskustvo al sta je tu je.
    Nadam se da ce iduce bit bolje posto je ipak drugi porod i sve bi trebalo ic lakse al vidjet cemo kad taj period stigne 🤣

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    Evo rekoh ja da sam opustena, a jutros prokrvarila. :(
    Cekam na hitnoj… 
    Je l’ netko ima iskustva sa krvarenjem u ranoj trudnoci? 

  • filomena_535

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    MissGraz

    Evo rekoh ja da sam opustena, a jutros prokrvarila. :(
    Cekam na hitnoj…
    Je l’ netko ima iskustva sa krvarenjem u ranoj trudnoci?


    Imam ja, prošli smo sve i svašta. Krvarenje od 6. do 11. tjedna, jedno strašno obilno pa završili na hitnoj gdje je ustanovljen hematom, dva malo oskudnija, a između neprestano smeđi iscjedak… s bebom je sve u redu, lijepo raste, lijepo napreduje, moramo mirovati, Nifty je dobar, ali je psihički jako teško podnositi to krvarenje… nakon tri tjedna bez krvarenja, jučer se opet pojavilo malo krvi… 🙄
    Tako da, samo hrabro! Držim 🤞🏽 da bude sve u redu. 

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    Hvala Filomena. 
    Drzi se i ti. 🤍 
    Evo rekli su mi da ne mogu potvrditi ultrazvukom trudnocu, da je prerano, da ne vide nista. Ja sam tek 4 + 4. Ali da se ne radi ni o vanmatericnoj. Izvadili su mi betu, ako bude ok, onda cu dobiti Duphastone i doci na kontrolu da vidimo je li to ide u zeljenom smjeru. Ako beta ne bude ok, onda se tijelo vec samo rijesilo trudnoce ako je postojala u nekom trenutku… 
    Pa eto, cekamo… 

  • Melia

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    MissGraz

    Hvala Filomena.
    Drzi se i ti. 🤍
    Evo rekli su mi da ne mogu potvrditi ultrazvukom trudnocu, da je prerano, da ne vide nista. Ja sam tek 4 + 4. Ali da se ne radi ni o vanmatericnoj. Izvadili su mi betu, ako bude ok, onda cu dobiti Duphastone i doci na kontrolu da vidimo je li to ide u zeljenom smjeru. Ako beta ne bude ok, onda se tijelo vec samo rijesilo trudnoce ako je postojala u nekom trenutku…
    Pa eto, cekamo…

    Drzim fige da sve bude dobro! Ja isto imam problema s krvarenjem, dvaput bila na hitnoj, jednom je bilo bas obilno. Sad imam smedi iscjedak i nikako se toga rijesit. Na duphastonu i utrogestanu sam, hematom je u pitanju. Ali beba je dobro, tako da se nadam da ce i kod tebe biti sve dobro :)

  • MissGraz

    Broj poruka: 1324

    Prijavi adminu

    Nazalost, ipak se odjavljujem s foruma… 
    Tijelo je odbacilo trudnocu. 
    Zelim vam svima sretne, mirne i lijepe trudnoce, zdrave i velike bebe… 🤍 

  • Zxxy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zenee, u 9 sedmici sam trudnoce tacnije 8+ 4.Nemam nikakvih simtoma poput povracanja, mirisa itd, cak sam se ugojila 2 kg.
    Znaci sve normalno pa me strah hvata do sljedece kontrole do sad je sve hvala bogu uredu.
    Da lije normalno to sto nemam nikakvin simtoma, sem nateceni grudi, ali to mislim da je i zbog utrogestana.
    I zanima me sta ste jele u prvom tromjesecu i koje ste suplimente uzimale? 
    Hvala ☺️

  • filomena_535

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    MissGraz

    Nazalost, ipak se odjavljujem s foruma…
    Tijelo je odbacilo trudnocu.
    Zelim vam svima sretne, mirne i lijepe trudnoce, zdrave i velike bebe… 🤍

    MissGraz, stvarno mi je žao! Drži se i sretno! 🫶🏼

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    MissGraz baš mi je žao😔 želim brz oporavak i hrabro dalje!


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.