Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • filomena_535

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    AriBari

    Ej cure, kod mene i dalje turbo tempo, vikend je bio baš pun aktivnosti, a izgleda da se i tjedan nastavlja u istom obliku😅, od posla od 8 do 4, do roditeljskih, rođendana, dućana za namještaj i svašta nešto popodne. Još ovaj tjedan moram i za Zagreb na pregled. Baš si mislim, nisam ja umorna jer sam trudna nego jer mi je tempo ludi😅.
    Pokušala sam sve pročitati. Oko opuštenosti u trudnoći,izvan ove senzibilizacije ja sam oko ove trudnoće baš opuštena, al moram priznati da sam bila i oko prve ful opuštena. Stalno me neš probada, štreca, al sve je to normalno. Tema porod - ja sam završila na carski jer je glava od malene bila prevelika za moju zdjelicu😅, ali sam dobila prirodne jake trudove i odmah se skroz otvorila, rekli su mi da je bila manja beba da bih rodila za sat vremena.Rez mi je bio jako bolan, a oporavak točno kako kažu 6 tjedana, babinje. Sad me opet čeka carski jer će biti dogovoreni oko 35 tjedna vrlo vj.
    Cure koje nemate simptoma, ne brinite, imam frendica koje su bile sretnice i bile bez mučnina i ostaloga.
    Misko ovo za madeže nemam pojma, kako ti se čini, stvarno madež?
    Cure kojima je plod po utzu manji i još se ne čuju otkucaji vjerujem da će na sljedećem pregledu sve bit ok.
    Cure koje ste konačno došle na sebe od mučnina i ušle u drugi trimestar, super😊sad uživancija i opuštanje, uživajte svakim danom jer jako brzo prođe, a predivno je razdoblje🥰
    Pokušam ovih dana biti ažurnija,za početak vidim da su mi u listi ostali i pregledi od prošlog tjedna😅
    Cure koje ste imale preglede javite kako je prošlo nadam se da je sve ok😊
    Ostale cure kako ste?
    Pitanje, škakljivo, kakav vam je seksualni život? 😇 ja sam imala onaj urinoinfekt pa sam bila sam čekala da mi to prođe, konačno urinokultura dobra, sad mi je baš želja velika tako da mislim da se bacamo na posao😍

    Seksualni život? Što je to? 😂😂
    Mi zbog ivf-a, terapije i hematoma apstiniramo mjesecima. 😅 
    Takooo da, ako vam je sve u redu, samooo naprijed! 😁

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Filomena nasmijala si me ful s ovim sto je to🤣
    Da da jasno ako se ne smije onda sve jasno, pauza😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    filomena_535

    MandM

    bok cure da se malo javim. čitam vas kako stignem trudim se sve popratiti… mi smo došli u bezbrižniji period i veliko olakšanje je 😊 uživamo na moru, što se kojih simptoma tiče… tu i tamo nekad ujutro ili navečer neka muka, povraćanje se smanjilo. počela sam jesti čak mi se i nadzire trbuscic pa sam sretna 😂 pregled imamo sa nekih 16 tjedana pa se nadamo tada saznati što čekamo 😍
    Ja sam 14+3, nevjerojatno kako su se s ulaskom u 13 tjedan simptomi smirili, koliko se dobro osjećam i imam snage za sve (samim time je i teže mirovati, ali sve za cilj koji čekamo), tako da vam svima želim da vam nadolazeće drugo tromjesečje bude lakše i divnoo. 🥰
    Uživajte na moruu. 🥰

    Upravo to 😊 ja nisam vjerovala kad su govorili da će sve magično nestati 😂😂 ali eto stvarno uživamo sad. isto relativno mirujem makar su dozvolim sad dnevne šetnje malo i duže ako se dobro osjećam ako ne vratimo se kući 😊
    seksualni život... ista stvar 😂 od 5. tjedna su nam zabranjene aktivnosti i za sad još uvijek do sljedećeg pregleda 😂 moram priznati da nije lako 🤦‍♀️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ja imam danas pregled i to je super jer nocas sam isla na wc pisat i vidjela opet krvi na maramici. Mozda sam pretjerala ovaj vikend ali tesko mi je samo lezati uz curku od 2 godine. Ali sad vise nema krvi, pa taman da ga pitam sto se desava i je li sve ok. 
    Seksualni zivot je kod nas nepostojec. u prvoj trudnoci je bio zapravnjen na 7mj i onda kad sam rodila sam imala tolike bolove da jos 3 mj nista. A sad je isto tako, receno nam je da cekamo do 12 tjedna pa kao vidjet cemo sto dalje. Ali vec smo navikli 

  • Blackie.

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima danas! Moina nadam se da je sve ok, javi se poslije pregleda. Mi nemamo zabranu, zasad barem, tako da seksualni zivot jos ne pati 😅
    Prijavljujem pocetak neenormalnog umora 0-24. Jedva drzim oci otvorene na poslu a odspavala sam 8 sati nocas 🙈🙈

    28 👩‍❤️‍👨 31
    3/24 - biokemijska
    9/24 ➕🤞🙏🏻

  • daja12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozdrav buduce mame🥰Dali ima neka trudnica sa blizancima da se mozemo malo medjusobno savjetovati…🥰🥰

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    05/2023 spontani 💔
    02/2024 gebärmutterspiegelung
    07.05. Beta ➕ 580
    16.05. uzv ❤️ poslije spontani😞
    05.08. transfer 19.08. beta 600 🥰
    28.08. kucaju 2 srca ❤️❤️ sreca ogromna

  • Adnna24

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mlina sretno na pregledu :)

  • dddd30

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Drage zene moze li mi koja reci kad mogu poceti ocekivati opet ljubav prema hrani? 😅 mucnine se gase vec polako hvala Bogu, sad sam 13+3, ali i dalje tesko mogu odluciti sta mi se jede..voljela bi da se zdravije hranim, ali i dalje mi je tesko da kuham 🫠 inace sam uvijek bila veliki gurman, ovo me sad tako iscrpi 🙈

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, srce kuca, beba se mice i sve je super. Imam pregled opet za 2 tjedna 10.10. 
    Beba je opet par dana manja, skoro tjedan dana i onda su odlucili korigirat termin pa je sad novi termin 30.4.2025. 
    Ne vidi razlog krvarenja, kaze da je vjerojatno neko vanjsko krvarenje koje se je stvorilo, mozda neka ranica ali da nema razloga da se brinemo. neka odmaram sto vise mogu, neka usporim tempo, radim od kuce. Ako necu mog iz nekog razloga neka se javimd a mi da par dana bolvanja da se odmorim malo kroz dan. 
    muz je bolestan, ne znam sto je pokupio evo ima i temperaturu, njega natjerat k doktoru...je nemoguce. tako da se borim i sa njim jer zelimd a ode k doktoru i vidi sto mu je. I zelim da uspori malo na poslu jer ga to iscrpi ali neda se on. muski!!!

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Moina suuuuper za pregled, naročito nakon te krvi što si vidjela. A ovo za muževe koje treba natjerat da se obuku da zahladi, il odu kod doktora kad se razbole mi je sve jasno. Moj je jako tvrdoglav po tom pitanju😅 
    Dddd moja ljubav prema hrani je tu cijelo vrijeme stalno sam gladna, još s mučninama sam imala taj osjećaj jaaake gladi
    Daja čestitam na blizancima😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.