Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    AriBari

    Flowersuper na dobrom pregledu😊ažuriram tablicu
    Miskomeni isto ručna mi je bila koma jedva sam izvlacila pa sad definitvno uzimam elektricnu😊koju marku imaš?
    Hvalaaaa cure na čestitkamaaa🥰😊

    Tad sam koristila od Nuk(luna) tako je nesto pisalo na njoj,to je bilo jos 2020-te pa se ne sjecam tacnog naziva,znam da je bila kutija nekako bijelo-crvena.
    Uglavom jedino mi je ta pasala elektricna i bas je fino izvlacila,a sad cu isto uzeti tako neku,pa nek imam za svaki slucaj.

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • dddd30

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zene kratko i glupo mozda pitanje 😅 sinoc sam bila sa muzem na veceri, i jelo mi se nesto slatko i narucili smo jedan tiramisu po pola da pojedemo, a ja sam skroz zaboravila da trudnice ne bi smjele jesti tiramisu zbog sirovih jaja.. ja se nadam da nece biti neki problem

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Misko hvala za info za izadajalicu, baš ih malo proučim ovih dana.
    Lejla, MIssGraz baš fora što ste se ovako našle opet 
    Addna može dodam te na popis.
    Bebika  baš si me najsmijala, s moje strane familije su sve žene, u 4 generacije 14 je žena i samo dva dečka  moj muž je odmah rekao ma sto posto je opet cura, kad vi samo žene rađate
    Dddd preeklampsija je visok tlak u trudnoći i mislim da to provjerevaju ono kad se popiškiš u čašicu kod ginekologa, znam da to prepoznaju po povišenim proteinima u urinu. Ali dalje od toga ne znam. Za tiramisu - da ne bi se trebalo jer ima sirova jaja, no ako je sve ok s jajima onda nema problema. Tu je samo povećan rizik jer nije termički obrađeno pa da nije neka bakterija, npr.salmonela, onda je to opasno i za običnog čovjeka,a naročito za tebe kao trudnicu. Ali ako su jaja ok, a to bi pretpostvaljam već znala jer bi i suprugu i tebi bilo loše, onda ne bi trebalo biti problema.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina, Addna24
    25.09- Pjegica
    26.09 - AriBari, Tea
    30.09- Tera
    01.10 - Filomena
    02.10- Yvonne
    03.10 - AriBari, MissGraz
    08.10 - Mimi21, Minnieus
    09.10 - MandM, Lolita1
    14.10- Lejla97
    16.10 - Flower
    17.10 - Žuži1808
    21.10 - Moonika
    22.10 - LeJe
    30.10- Misko123
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    23.03- Misko123
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    16.04 - Lolita1
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    19.05 - Addna24
    27.05 - MissGraz
    Ako još netko želi na listu ili sam propustila dodati, javite😊
    Sretno cure dalje!


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Bebika prekrasno. To je ime baš suđeno. Što se kila tiče, moguće da iako si sada dobila dosta kila, da ih nećeš nastaviti toliko dalje dobivati. A ako baš krene i dalje tim tempom, morati ćeš malo pripaziti da ti bude lakše kasnije 
    Addna koliko sam čitala bitno je da se beta dupla u roku od 48dati, a kod tebe je to slučaj tako da bi to trebalo biti sve u redu. 
    dddd30 nisam ni znala da ima pretraga s kojom se to može otkriti, ali super da je tako. Svakako bolje spriječiti.
    flower kod mene je obratno, ona bi samo seku, iako nakon nekog vremena je došla i rekla nam, pa dobro ako baš ne može biti seka, može i braco. Vidi da se ništa ne događa pa daj šta daš . Ja nemam nikakav osjećaj, za nju sam bila uvjerena da je dečko, pa kad mi je rekao cura, ja sam bila u šoku.  Sad da mogu birati spol, ja ne znam što bi izabrala. Biti ću sretna što god da bude.
    dddd30 što se tiramisua tiče, ima i alkohola , ali dobro to su baš male količine. Riskantno je jedino zbog salmonele, ali mislim da bi već nešto osjetili da nisu bila dobra jaja, a možda nisu ni koristili jaja, neki rade i bez jaja. Mislim da nemaš razloga za brigu 

    22.08. +

  • Moina

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    dddd30 to si isla na onaj trisomy i preklamsija test? Ja sam na to isla u prosloj trudnoci pa mislim samo ponovit trisomiju a ne i preklamsiju jer mi je tlak uvijek nizak pa doktor kaze da se ne moram brinuti. 
    Samo neka te drze pod kontrolom, mojoj frendici su zbog toga poceli organi otkazivat i morala je na hitni carski da spase i nju i bebu. Na srecu obje su dobro. Tako da dobro je da te kontroliraju

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Cure iz Zagreba, gdje ste išle na mini anomaly scan? Koliko ranije se potrebno naručiti? Moram tražiti uputnicu od gina. Dobila sam uputnicu za senzibilizaciju, to se ide oko 10 tjedna??

    22.08. +

  • dddd30

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hvala vam zene na odgovorima za oba pitanja ♥️ 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Minnieus, senzibilizacija je u redu oko 10 tjedna prvo vađenje. Je znaš koji si rh faktor?


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Bebika

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cure, uspjesno obavljen ponovljeni ultrazvuk i vađenje krvi za panoramu test. Rezultati su idući vikend navodno. Po ultrazvuku se čini sve uredno i lijepo napreduje. 🥰 idući pregled 15.10. 

    07/2024 + 🍀🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.