Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Tera ja sam već u 16-17 tjednu makar nisam bila sigurna da je to to, a svi su mi govorili da je to prerano za osjetiti, ali bilo je, muž već u 19 tjednu preko trbuha, posteljica je bila straga pa se baš moglo jako osjetiti,  a prema kraju trudnoće je to izgledalo kao mali alien😅 sad se nadam da ce bit isto tako, samo je posteljica straga pa će vj biti malo drugačije😊
    A u početku je osjećaj sličan kao kad se u crijevima neš premješta pa to osjetiš al opet drugačiji🥰


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Posteljica je sada sprijeda, krivo sam napisala😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Flower sretno na pregledu danas, javi kako je prošlo. Baš sam išla baciti oko imamo li koga i danas😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1415

    Prijavi adminu

    Miniues hvala za sinsay😊
    Aribari ja sutra ulazim u 15tjedan, iako ovaj termin je po mom gin koji broji po mengi kao sto je i trakica, ali u kbc su mi rekli da je ipak 5dana unaprijed po transferu, tako da ubrzo bi mogla to osjetiti, jedva cekam😍😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Ja sam osjetila oko 18 tj prvi put, isto nisam znala da je to to dok mi frendica nije rekla kakav je osjecaj gdje.
    Sta se robe tice ima h&m nesto trudnickih traperica ja sam svoje tamo uzela iako ih nisam puno koristila al sve ostalo lidl ili neke komotne haljine u kombinaciji s tajicama. Posto sam rodila na ljeto vise su mi haljine koristile pa se nadam da necu morat puno sad kupovat.

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Hvala AriBari...pregled mi je tek u 17h...nego ja pokupila od malog virozu, danas me drži groznica i temperatura 38,5. Tak da se sam nadam da će sve biti ok jer ipak sam još u rizičnim tjednima.
    Javim vam se nakon pregleda :)
    Što se tiče izdajlice imam medelinu električnu još iz prve trudnoce i bila mi je dobra, kolica isto imamo, a i robicu, još sam na početku svu robicu kupovala u bijelo sivim tonovima tako da odgovarati će za početak, samo neka sve bude dobro :)

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Još sam htjela napisati, na sam bavi put osjetila bebu u 19. tjednu, a spol saznala u 16. tj...a od robe za mene, pa prošlu trudnoću sam provela u haljinama po ljetu, a na jesen u tajcama, sad si planiram uzeti barem jedne trudnicke trapke i tajce iz lidla (meni isto super), a haljine imam :)

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

  • Avatar lela61

    lela61

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nova sam ovdje... pozdrav svima❤️
    Neznam kako razriješiti sve, pa se javljam ovdje. Pokušavamo dobiti plusić već 6 mjeseci, pa nikako neide. Ovaj mjesec se osjecam drugacije totalno. Trenutno mi kasni 3 dana a inače imam redovne cikluse. Stomak mi je do juce bio napuhan, nekakva čudna bol, neznam kako da je više razlikuje od pms-a. Danas je stomak manji i hvataju me lagani i blagi grčevi. Menge nema ni na vidiku još, pa želim pitat za savjet dal da pravim test il da se strpimo još koji dan ? Help! 🙀

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Lela61 test, ako kasni 3 dana, a trudna si, plus bi se trebao već pokazati. Sretno😊
    Flower žao mi je za virozu. Držim fige da brzo prođe😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar lela61

    lela61

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    AriBari

    Lela61test, ako kasni 3 dana, a trudna si, plus bi se trebao već pokazati. Sretno😊
    Floweržao mi je za virozu. Držim fige da brzo prođe😊

    Hvala ❤️ nadam se da neće bit još jedno razočaranje kao i prethodnih pola godine🥹

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.