Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    ja isto koristim Pregnancy+ i super je pogotovo na početku dok dani idu sporo :)
    isto danas otisla u ured i već mi je dosta :D cure nadam se da ste dobro, javite kojima je bio pregled :)

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar NanaBanana23

    NanaBanana23

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hej hej curke,nisam sigurna u sebe pa bih trebala vasu pomoc...Zelimo bebu,kasni mi trenutno 1 dan,od jucer imam iscjedak..prvo je bio smedji mislila sam to je to krece vjestica,pa je bio svijetli svijetlo rozi i sad evo opet smedji,samo kad se obrisem...imala sam gripu ovih dana,od proslog tjedna mi se ocajno puno spava,samo mi glava padne...jedem na sve sto naidjem,puno piskim i to cak preko noci sto je riiijetko skroz da idem,osjetim probadanja neka na lijevoj strani inace kad trebam dobit to su nenormalni bolovi,sad nista,eto kao da me tu i tamo netko ustine malo s unutarnje strane stomaka nez ako kuzite na sta mislim,ugl bolucka ali nista strasno vise kao neka nelagoda i sise su mi se u loptu zaokruzile,jedan dan su bolile i to je to...sad su samo okrugle 🤣 jel se isplati raditi test? Ili ne? Iskreno strah me uraditi da se nebi razocarala,a ovaj mjesec smo imali i svadbu i gripu i sve pa da se nije poremetilo sto...mislim curke koje su imale implantacijsko kako vam je bilo? Drzim fige da sam trudna 🤞

  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    NanaBanana23

    Hej hej curke,nisam sigurna u sebe pa bih trebala vasu pomoc…Zelimo bebu,kasni mi trenutno 1 dan,od jucer imam iscjedak..prvo je bio smedji mislila sam to je to krece vjestica,pa je bio svijetli svijetlo rozi i sad evo opet smedji,samo kad se obrisem…imala sam gripu ovih dana,od proslog tjedna mi se ocajno puno spava,samo mi glava padne…jedem na sve sto naidjem,puno piskim i to cak preko noci sto je riiijetko skroz da idem,osjetim probadanja neka na lijevoj strani inace kad trebam dobit to su nenormalni bolovi,sad nista,eto kao da me tu i tamo netko ustine malo s unutarnje strane stomaka nez ako kuzite na sta mislim,ugl bolucka ali nista strasno vise kao neka nelagoda i sise su mi se u loptu zaokruzile,jedan dan su bolile i to je to…sad su samo okrugle 🤣 jel se isplati raditi test? Ili ne? Iskreno strah me uraditi da se nebi razocarala,a ovaj mjesec smo imali i svadbu i gripu i sve pa da se nije poremetilo sto…mislim curke koje su imale implantacijsko kako vam je bilo? Drzim fige da sam trudna 🤞

    isplati se napraviti test. idi i kupi i napravi :D sretno i javi :) sve razumijem ali razočaranje bi bilo i kad dođe M -.- napravi test a mi drzimo fige!!! ;)

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Slažem se s MandM, testić, pa da se ne držiš u neizvjesnosti😊, plus bi se sada trebao pokazati ako si trudna.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, citam vas od pocetka teme jer sam se zbog ivf-a nadala da cu zavrsiti u proljetnim bebama  za sada i jesam, trenutno sam na 6+2. prvi pregled je bio 5+4 i vidjela se samo gestacijska i zumanjcana, ne i plod. na 6+0 sam otišla kod svog gin jer sam taj dan lagano smeđarila, i bilo je sve u redu i vidjeli smo titraje srca. na sljedeći pregled idem iduci tjedan, 7+1 i nadam se da cu tada cuti srce i biti malo opustenija. sve ovo pisem jer sam i ja analizirala sve vase preglede i kad ste culi srce  pa mozda nekome pomogne.
    vjerojatno se neću još puno oglašavati dok ne prođu ti kritični tjedni, jer smo puno prošli da dođemo do ove bebe, ali evo da znate da imate bodrilicu iz sjene  super mi je što vas ima dosta koje ste već mame pa cete nas neiskusne moci uputiti  također neke od vas prepoznajem sa drugih tema, tera 
    aribari tvoj sam slučaj isto popratila i stvarno sam dosta naučila iz tvojih postova, i iskreno se nadam da ce sve proci u redu za tebe i za tvoju bebicu 
    prvo pitanje koje me zanima, vi koje koristite jastuk za dojenje, odakle ste ga naručile ? imam tri opcije, etheral, mali anđeo i jukki pa ne znam imate li iskustva s njihovim jastucima? pocelo mi je biti tesko namjestiti se u krevetu pa mi je to prva investicija 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    AriBari slazem se, znam jako puno cura koje su otvorile komplikacije cim bi vidjele test pozitivan pase sepurile po gradu. A cure koje stvarno trebaju otvorit komplikacije se trude da rade do zadnjeg dana. Jako se sustav u hrvatskoj iskoristava. Zato ovdje je jako tesko dobiti bilo kakve komplikacije ili nesto slicno. A pregledi su inace svakih 8-9 tjedana a ne jednom mjesecno. Ja imam malo cesce preglede zbog rizicne trudnoce ali eto. 
    Ti ako trebas otvorit komplikacije, naravno da ces to napravit, zbog sebe i bebe. 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Kawa dobrodošla nam i držim fige da bude sve ok pa se javi kad si spremna da te s datumima dodamo na našu listu😊
    Vidim u potpisu da je bila borba, tim mi je još više drago da si uspjela😊za jastuk za dojenje ne znam jer ga nemam ali i ja razmišljam o kupnji kako bi lakše spavala😅
    Moina upravo to, da ne pričam kako moja prijateljica u SAD-u ima sve skupa 3 mjeseca slobodno, za sve cijeli porodiljni. A isto je jako teško zanijela nakon nekoliko postupaka preko IVF. To stvarno mislim da je premalo. Ali se isto ne slažem s time kako to kod nas funkcionira. 


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar NanaBanana23

    NanaBanana23

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    MandM dosla je vjestica 😡😡😡 ali svakako hvala cure na lijepim zeljama :)

    NanaBanana23

    Hej hej curke,nisam sigurna u sebe pa bih trebala vasu pomoc…Zelimo bebu,kasni mi trenutno 1 dan,od jucer imam iscjedak..prvo je bio smedji mislila sam to je to krece vjestica,pa je bio svijetli svijetlo rozi i sad evo opet smedji,samo kad se obrisem…imala sam gripu ovih dana,od proslog tjedna mi se ocajno puno spava,samo mi glava padne…jedem na sve sto naidjem,puno piskim i to cak preko noci sto je riiijetko skroz da idem,osjetim probadanja neka na lijevoj strani inace kad trebam dobit to su nenormalni bolovi,sad nista,eto kao da me tu i tamo netko ustine malo s unutarnje strane stomaka nez ako kuzite na sta mislim,ugl bolucka ali nista strasno vise kao neka nelagoda i sise su mi se u loptu zaokruzile,jedan dan su bolile i to je to…sad su samo okrugle 🤣 jel se isplati raditi test? Ili ne? Iskreno strah me uraditi da se nebi razocarala,a ovaj mjesec smo imali i svadbu i gripu i sve pa da se nije poremetilo sto…mislim curke koje su imale implantacijsko kako vam je bilo? Drzim fige da sam trudna 🤞
    isplati se napraviti test. idi i kupi i napravi :D sretno i javi :) sve razumijem ali razočaranje bi bilo i kad dođe M -.- napravi test a mi drzimo fige!!! ;)
  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Kawa dobrodošla! nadam se da ces za tjedan dana čuti srčeko <3
    NanaBanana23 žao mi je stvarno, nadam se da će uskoro se primiti i doći i trudnoća <3

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1417

    Prijavi adminu

    Kawa dobro dosla😍
    Svima curama sretno na pregledima..
    Moj nalaz je stigao sa kombinoranog testa i sve je uredno🥰


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.