Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na podršci🥰 
    Idemo dalje korak po korak. A ja ću morati naći način nekako da se opustim, samo je baš teško jer to nije ono neki umišljeni strah da se nešto događa nego se stvarno nešto događa. Ali morat ću se opustiti malo i uživiti se u tu trudnoću. Ovako kao da si sama sebi branim da uopće uživam u toj trudnoći jer kao moram se držati svijesnom da možda nećemo uspjeti...užas, mislim da mi je to krivi smjer😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    AriBari svaka tebi cast, kapa dole. Jer nije jednostavno znati tako nesto, koliko je situacija ozbiljna i naci snage za pozitivne misli. Ja vjerujem da ce to sve biti dobro i da tvojoj bebici nece biti nista ❤️
    Taj propust doktora ili koga vec u prosloj trudnoci necu ni komentarisati. Da su bolje educirani to se ne bi desavalo nijednoj trudnici sa negativnim Rh. Zato mi je drago da je ovamo to drugacije i da stvarno brinu o dosta toga.
    Inace bas ovi doktori ovdje u Sloveniji su moga sina spasili. Rodjen je sa srcanom manom, upao u cijanozu 2 sata poslije rodjenja, saturacija opala na ispod 60 %. Hvala dragom Bogu brzom reakcijom doktora odmah je ustanovljeno sta je u pitanju. Hitno prebacen helikopterom za Ljubljanu i operisan. Nikad im to necu zaboraviti i uvijek cu na sva zvona govoriti kako su prije svega divni doktori, a na kraju i divni ljudi. Da je vise takvih ljudi svijet bi bio puno ljepsi. 

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Lejla97

    Ne stignem vas popratiti bas, nadam ste da ste sve dobro❤️ moj pregled je sad 13.9 u Vinogradskoj, kombinirani probir i uzv, a 14.10 kod moje ginekologice.
    Smijem jesti ujutro prije probira jel tko zna?
    Termin poroda je 21.3❤️
    Kak ste sa mucninama? Mene jos uvijek prate, a slatko mi se gadi jos uvijek😂 umor me savladao..
    Jel koristite magnezij mozda?

    Ja uz prenatalne koristim magnezij, kalcij i omega 3. Planirma magnezij stavit sad prije spavanja a ne ujutro jer budem toliko pospana cijelid na da ne mogu gledati

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja sam danas otisla na posao. Ustala se u pola 6 i evo od 6 radim. Dosla sam cisto da vide da sam ziva jer ne planiram sad tjedan dana dolazit, a i nije me bilo 5 tjedana zbog godisnjeg. Uglavnom jedva gledam koliko me umor unisti. Sve si mislim kako cu ic kuci sa posla vec u 11 i onda kao prebacit se u home office, pa odspavat sat-dva. Moram magicno i skuhat.  Ja sma se u prvoj trudnoci udebljala preko 30 kg, morala sam cijelo vrijeme strogo mirovat i sad mi je isto rekao kak nek ne idem jos vjezbat, nek se pazim i slicno. A mislila sam kako cu ovu trudnocu ic malo u teretanu da se ne udebljam toliko. Doslovno sam se debljala od voca jer sam samo to jela. Nista drugo nisam bas podnosila cijelu trudnocu. 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    11.09 - Lolita1
    12.09 - Yvonne, AriBari
    13.09 - Žuži1808, Sashka05, Anxiety, Lejla97
    16.09- Moonika
    17.09 - LeJe
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus, Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    26.09 - AriBari
    01.10 - Filomena
    08.10 - Mimi21
    09.10 -MandM
    14.10- Lejla97
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena, Lejla97
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    19.04 - Lolita1
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mašnica hvala ti na podršci i pozitivnim misloma🤗
    Moina uf znam kako ti je, mene posao isto ubija, još se dižem rano pa ujutro skuham, riješim robu itd što ne stignem dan prije, do vikenda budem mortus. Mislim da neću još dugo radit, s ovom dijagnozom mogu i sad na komplikacije al bi još malo izdržala.
    Lolita sretno s pregledom, Tea javi kako je prošao pregled jučer.
    Mama_ana javi i ti novi pregled kad je😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Baš sii sad gledam ovu traku dolje, i mislim si pa evo još samo 2 puta toliko i beba može van, to je 35 tjedana😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    AriBari

    Mašnica hvala ti na podršci i pozitivnim misloma🤗
    Moinauf znam kako ti je, mene posao isto ubija, još se dižem rano pa ujutro skuham, riješim robu itd što ne stignem dan prije, do vikenda budem mortus. Mislim da neću još dugo radit, s ovom dijagnozom mogu i sad na komplikacije al bi još malo izdržala.
    Lolita sretno s pregledom, Teajavi kako je prošao pregled jučer.
    Mama_anajavi i ti novi pregled kad je😊

    Ja u austriji nisam imala pravo na komplikacije ni nakon 3 spontana, odlaska u hormonalnu kliniku, propisanog mirovanja. Tek negdje kad sam bila 12-13 tjedana kad mi se cervix jako skratio i bila sam u bolovima, onda su mi rekli da mozda mogu na komplikacije jer moram strogo mirovat. Ali na srecu sam radila do zadnjeg dana od doma iz kreveta. 
    Tako planiram i sad, cekat jos 2 tjedna i onda odnest papire k poslodavcu i rec, ekipa ja sam sad od doma za stalno. 

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Imate kakve aplikacije koje imate na mobitelu i koristite da pratite trudnocu? ja sam imala neku prosli puta ali nemam pojma kak se zove 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Moina znam da smo mi u RH baš blagoslovljeni što se tiče duljine porodiljnog i komplikacija. Mislim da je to i too much, jer se malo izrabljuje, dosta žena ode na komplikacije skoro čim vide pozitivan test iako je sve s trudnoćom u redu. Zato je i naknada za komplikacije takva kakva je, kad je većina trudnih žena na komplikacijama. Ja sam prvu radila do kraja, dosta su me ljudi osuđivali zbog toga, baš to ne razumijem. Sad ću vidjeti, jer imam užasno puno kontrola pa mi jednostavno posao pati. Imam pravo na onaj jedan slobodan dan u mjesecu za pregled a ja ih imam po nekoliko, u svakavo vrijeme, a nemam toliko godišnjeg. A bit će još gore, a pogotovo ako dođe do intrauterinih onda moram bit i hospitalizirana. Tako da kad to krene toliko često da me više nema nego ima, mislim da ću otvoriti komplikacije jer imam dosta odgovoran posao i važne rokove pa je lakše mojima da znaju da me nema nego da se računa da ću ja neš napraviti pa da samo hitno nestanem par dana.
    Ja ti imam neku aplikaciju Pregnancy, to sam u prošloj ful aktivno gledala, sad zaboravim da je imam😅 al zgodan mi je onaj kalendar di se vide tjedni, sad baš zbog ove dijagnoze gledam kad bi bio najgori dio i tako. I ona usporedba bebe s nekim voćem za veličinu po tjednima mi je slatka😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.