Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Moina

    MandM

    Moina prezanimljvo je ovo izbjegavanje ljudi na što sve trebaš obratiti pozornost jer su ljudi babe.. definitivno sretno!
    Riri jako jako mi je žao, suosjećam. uzmi si vremena i budi žalosna. šaljem svu moguću podršku i nadam se uskoro sretnijim vijestima.
    Ari pregled je prošao super. bebica je bila 12+0 srceko lijepo kuca, jako je aktivna bebica i lijepo ju je gledati kako unutra pleše 😂 što se probira tiče na uzv nema ni jednog razloga za brigu, papu sam radila prije 2 tjedna sve čisto tako da mislim da će biti vrlo mali rizik još nemam službeni nalaz. sljedeći pregled mi je 9.10. a sad se spremamo na jug k obitelji ♥️♥️♥️ ps: nema hematoma! 💪💪💪💪 i još tjedan dana i u sigurnijem i bezbrižnijem smo stadiju 😊
    ostale cure nadam se da vam sve ide polako i sigurno i da čekamo ovaj tjedan još puno lijepih vijesti s pregleda ♥️
    Ma sto je najbolje ne bi one nikom rekle da ja kazem i zamolim da nikom ne kazu. Ali iskreno neda mi se sa nikim o tome pricat, o trudnoci koja je tek u 7 tjednu. Iskreno, malo sebicno, ali htjela bi da smo u tome samo muz i ja za sad. Da nisam centar i tema razgovora.

    ma sve jasno bez brige samo je bilo zanimljivo to kak se poklopi da su svi na istom mjestu kad ne treba... mi smo isto zadržali za sebe većinom, rekli smo mojima prije koji tjedan samo radi pomoći s bolnicom i razumijevanja. ostale čekamo i polako budemo. neću ni sad s 3 mjeseca na sva zvona... polako kako ćemo se s kim vidjeti tak ćemo podijeliti vijesti.. Ali najljepše je na početku dok samo dragi i ti znate i vaša lijepa mala tajna 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    MandM super iza pregled i za henatom i za sve. I sretaaan put, sad se možeš opustiti i taman reći obitelji😊
    Moina ma slažem se, 7 tjedana je definitvno rano😊
    Ažuriram nam popis😊
    Tea, mama_ana sretno danas i javite😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    10.09 - Mama_ana, Tea96
    11.09 - Lolita1
    12.09 - Yvonne, AriBari
    13.09 - Žuži1808, Sashka05, Anxiety
    16.09- Moonika
    17.09 - LeJe
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus, Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    26.09 - AriBari
    01.10 - Filomena
    08.10 - Mimi21
    09.10 -MandM
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    19.04 - Lolita1
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    Ako bi još netko na listu a promakao mi je, javiteee😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    ma da meni je to rano jer sma prvi spontani imala u 10tt. Pa ne zelim previse oci vuci na sebe. Jos se nadam da cu sredinom 10mj bit dovoljno ravna da sakrijem trudnocu i na toj svadbi. 
    Ja sam na sva zvoja objavila prvu trudnocu kad sam vec prosla pola. Tako bi i sada, taman oko Bozica. Ako uspijem sakrit u 10mj onda mi je za bozic najbolje svima rec. Prednost je sto sam daleko od svih pa mogu dobro sakrit. 

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Riri

    To je to cure, doktorica je rekla da cekam da prođe M i dodem na pregled… zelim vam svima sve najljepse u trudnoći i s Bebicama kasnije ❤️

     Riri jako mi je žao. Znam da ti nije utješno, ali barem si izbjegla kiretažu. Držim fige da nam se već idući mjesec opet pridružiš. Sretno ❤️
    Isplači se i daj si vremena da to prihvatiš. 

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    MandM super vijesti!!! 
    Moina sve kužim. Ja sam za prvu trudnoća rekla našim najbližima odmah nakon prvog pregleda. Drugu smo planirali reći nakon prvog tromjesečja, ali zastoj srčeka je bio u 8-om tjednu pa nismo ni govorili. 
    Uglavnom, ja sam se dopisivala s ginom oko mog TSH, pa mi je javio da mu se danas oslobodio jedan termin, ako želim doći, naravno da sam išla. Srčeko kuca, prema mjerama je 6+2, kaže da je sve ok.  Moina tlak mi je bio nikada višlji od straha i uzbuđenja, tresla sam se na pregledu dok mi nije pustio da čujem otkucaje. Koje olakšanje. Sad već strah od drugog pregleda hehe.
    Nije mu jasno zašto mi endokrinolog nije dao terapiju. Rekao mi je da ponovim TSH, pa će me poslati kod drugog endokrinologa. Da reagiramo na vrijeme ako ima potrebe.
    Tako da planiram sutra odmah ići to izvaditi i što prije po drugo mišljenje.

    22.08. +

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Cure, ja dobila nalaze, nije baš dobro, titar je već narastao na 1:8 a tek sam 11 tjedan😔 nadala sam se da će ovako rano ostati isti.
    Čekam sad odgovore doktora što će reći.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Minnieus super vijesti da imate srceko ♥️ samo polako bit će sve u redu samo bez stresa!
    Ari.. vjerujem da nije ono čemu si se nadala i toliko priželjkivala... Ali koji ti je sljedeći postupak? što sad nam to govori? mislim pratim tvoje postove i sve.. Ali zanima me sto je sljedeći korak za vas?

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 359

    Prijavi adminu

    RiRi  žao mi je zbog biokemijske. Meni se to dogodilo s prvom trudnoćom. Bilo mi je teško. Tako da pusti sve iz sebe. Kada je neko vrijeme prošlo i sve se malo sleglo, sjetila sam se kako mi je netko rekao da je u svemu utješno što barem znam da mogu zatrudnjeti. Kasnije mi je s trudnoćama sve bili ok. Tako želim i tebi, vjeruj i bit će ❤️
    MandM super za pregled!!! Sada uživaj!
    AriBari žao mi je zbog trenutnog nalaza. Nekako se nadam da uz ovako naprednu medicinu uvijek postoji neko rješenje. Vjerujem da će se doktori potruditi.

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 359

    Prijavi adminu

    Minnieus  bravo za pregled i super je što imaš odgovornog ginekologa. Svakako kod nekog drugog na pregled i po terapiju.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.