Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Moina super vijesti . Bitno da srčeko kuca, super da imaš ubrzo i drugi pregled pa se nakon njega sigurno možeš više opustiti. Svakako uspori ritam malo, pa budeš sve nadoknadila u drugom tromjesečju. Sad se možeš opustiti i uživati u slikici.
    Kako se pogodi da sretneš ljude baš kada ih ne želiš sresti hehe. 

    22.08. +

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Minnieus

    Moina super vijesti. Bitno da srčeko kuca, super da imaš ubrzo i drugi pregled pa se nakon njega sigurno možeš više opustiti. Svakako uspori ritam malo, pa budeš sve nadoknadila u drugom tromjesečju. Sad se možeš opustiti i uživati u slikici.
    Kako se pogodi da sretneš ljude baš kada ih ne želiš sresti hehe.

    Znaci imam 3 prijateljice ovdje (inace ja zivim u austriji) i sve znaju da bi rado jos jedno dijete. Od toga je jedna doktorica opce prakse. I srela sam 2 od te 3 frendice  bas nikako ne bi htjela da znaju. Prvo sam jednu srela u garazi, voula je klinke u vrtic. manja ide sa mojom u grupu. Pita ona mene u garazi a danas ides kasnije na posao, kazem ja da da. Pa sam morala stat na cesti da ona ode da ne vidi kud idemjer je ordinacija na istom putu. Onda je muz sreo drugu kad je izlazio iz zgrade di je ordinacija. Na secu tamoje vise doktora pa ga je ona pitala a bolestan si? kaze on njoj nisam vise  na srecu mene nije vidjela i ja sam parkirala dalje od te zgrade. I onda odem u trgovinu po nesto voca za sebe i malu, i opet sretnem onu kojus am vidjela u garazi. sreca bila je ledima okrenuta pa sma pobjegla u ducan  bas me hoce. Slikicu na zalost nemam jer se nije nista vidjelo puno  a i ovdje u austriji se ne dobiju slikice sa obicnih pregleda. Tek sa onih anomaly scan i organ skeniranje. U prosloj trudnoci mi je taj doktor to radio u gradu, sad kaze mozemo to ovdje napravit da ne oram vozit 40 min u grad. Veliko olaksanje. 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Cure gužva mi al probam odg svima
    Riri opusti se, bit će kako mora biti. Ne treba se živcirati oko stvari na koje ne možeš utjecati😊
    Moina super za dobar pregled i da je sve super, upišem u tablicu. Ovo za sretanje užas. Al to tako hoće😅
    MandM kako je prošao pregled jučer? Je li mi promaklo?
    Sveki tema isto imam užasno iskustvo, i zavidim svima koji imaju drage dobre žene na tom mjestu😊ali ne živciram se puno jer je to isto stvar na koju jednostavno ne mogu utjecati, što sam ja bila bolja prema njoj je ona bila otrovnija i zločsetija dok nisam popiz... i pokazala zube pa je onda bila u šoku😅
    Al ta sam vrata zatvorila, odradim što moram i to je to, suprug isto nažalost jer je njemu isto,a njemu je puno teže jer je to mama...ali dobro ima u životu puno gorih problema od neslaganja sa svekrvom, ja uvijek kažem to je Raymond serija, samo nama nije smiješno😊
    Ne znam ako sam koga propustila. Tko ima pregled danas sretno cure i javiteee😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    To je to cure, doktorica je rekla da cekam da prođe M i dodem na pregled… zelim vam svima sve najljepse u trudnoći i s Bebicama kasnije ❤️

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Tablica🎀🧸🍼
    Pregledi 🤰👩‍⚕️
    10.09 - Mama_ana, Tea96
    11.09 - Lolita1
    12.09 - Yvonne, AriBari
    13.09 - Žuži1808, Sashka05, Anxiety
    16.09- Moonika
    17.09 - LeJe
    18.09 - Flower
    19.09 - Minnieus, Bebika
    20.09 - Bubamara19
    24.09- Moina
    26.09 - AriBari
    01.10 - Filomena
    03.10 - Riri
    08.10 - Mimi21
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Termini🤱👶
    02.03 - Žuži1808
    04.03 - Peppa88
    17.03 - Tera
    21.03 - Filomena
    25.03 - MandM
    27.03 - Mimi_21
    29.03 - AriBari
    31.03 - Moonika
    01.04 - Bebika, Bubamara19
    09.04 - Sashka5, Anxiety
    13.04 - Mama_ana
    14.04 - Flower
    17.04 - Tea96
    18.04 - Yvonne
    19.04 - Lolita1
    28.04 - LeJe
    01.05 - Minnieus
    13.05 - Riri


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Riri

    To je to cure, doktorica je rekla da cekam da prođe M i dodem na pregled… zelim vam svima sve najljepse u trudnoći i s Bebicama kasnije ❤️

    Riri, što si ipak M dobila?
    Ajme baš mi je žao😔pomalo i sretno dalje


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Da :( biokemijska trudnoća nazalost

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Riri

    Da :( biokemijska trudnoća nazalost

    😔😔
    Žao mi je!
    Obavi što moraš i onda samo hrabro dalje, bit će dobro!


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Moina prezanimljvo je ovo izbjegavanje ljudi na što sve trebaš obratiti pozornost jer su ljudi babe.. definitivno sretno!
    Riri jako jako mi je žao, suosjećam. uzmi si vremena i budi žalosna. šaljem svu moguću podršku i nadam se uskoro sretnijim vijestima. 
    Ari pregled je prošao super. bebica je bila 12+0 srceko lijepo kuca, jako je aktivna bebica i lijepo ju je gledati kako unutra pleše 😂 što se probira tiče na uzv nema ni jednog razloga za brigu, papu sam radila prije 2 tjedna sve čisto tako da mislim da će biti vrlo mali rizik još nemam službeni nalaz. sljedeći pregled mi je 9.10. a sad se spremamo na jug k obitelji ♥️♥️♥️ ps: nema hematoma! 💪💪💪💪 i još tjedan dana i u sigurnijem i bezbrižnijem smo stadiju 😊
    ostale cure nadam se da vam sve ide polako i sigurno i da čekamo ovaj tjedan još puno lijepih vijesti s pregleda ♥️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    MandM

    Moina prezanimljvo je ovo izbjegavanje ljudi na što sve trebaš obratiti pozornost jer su ljudi babe.. definitivno sretno!
    Riri jako jako mi je žao, suosjećam. uzmi si vremena i budi žalosna. šaljem svu moguću podršku i nadam se uskoro sretnijim vijestima.
    Ari pregled je prošao super. bebica je bila 12+0 srceko lijepo kuca, jako je aktivna bebica i lijepo ju je gledati kako unutra pleše 😂 što se probira tiče na uzv nema ni jednog razloga za brigu, papu sam radila prije 2 tjedna sve čisto tako da mislim da će biti vrlo mali rizik još nemam službeni nalaz. sljedeći pregled mi je 9.10. a sad se spremamo na jug k obitelji ♥️♥️♥️ ps: nema hematoma! 💪💪💪💪 i još tjedan dana i u sigurnijem i bezbrižnijem smo stadiju 😊
    ostale cure nadam se da vam sve ide polako i sigurno i da čekamo ovaj tjedan još puno lijepih vijesti s pregleda ♥️

    Ma sto je najbolje ne bi one nikom rekle da ja kazem i zamolim da nikom ne kazu. Ali iskreno neda mi se sa nikim o tome pricat, o trudnoci koja je tek u 7 tjednu. Iskreno, malo sebicno, ali htjela bi da smo u tome samo muz i ja za sad. Da nisam centar i tema razgovora. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.