Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Marija ja sam davala defendyl sirup i med al nisam sigurna ako je djelovalo😅
    Dijana želiš li da te dodam na listu?😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    proljetnica1

    Rhogam kosta 54 eura i nikakve veze nema cijena s nedavanjem terapije, AriBari širi paniku i dezinformira. Nigdje u svijetu se ne daje u prvoj trudnoći u tjednima koje spominje jer nema kontakta i miješanja krvi

    Uh promahako mi je ovaj otrovni komentar!
    Draga proljetnice baš si me nasmijala, mislim da nisi baš dobro informirana, ali ako si željna, a djeluje kao da imaš viška vremena javi se pa ću ti poslati literature i radova da se educiraš😊
    Ne znam koliko košta rhogam u javnom zdravstvu, ali ako je 54 eura onda je to još jadnije od našeg zdravstva. Cijena ima veze s nedavanjem terpije, i to mi je nažalost više ginekologa potvrdilo. I s neznanjem ginekologa jer rhogam fiktivno digne antitijela pa onda doktori ne znaju je li to stvarni rast ili od injekcije.
    I treće, netočno je sa nema miješanja krvi tijekom trudnoće, jer kako sam se onda ja senzibilizirala nakon 36.tjedna prve trudnoće? Odgovor je, zbog miješanja moje i bebine krvi tijekom trudnoće😊
    Sve u svemu u ovoj grupi nema mjesta za ovakve ružne i otrovne komentare pa te molim da se prvo malo obrazuješ o temi i onda možemo razgovarati, sretno😉


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Marija0911

    Žuži1808 Mislim da cak nije prerano za trece dijete :) supeer!
    Moina To i mene muci, u prvoj trudnoci sam prestala pa sam nakon 2 godine opet pocela iako sam jos dojila. Moram priznati da nisam primijetila da ne funkcionira ili da mi je koza drugacija. Koristila sam tad samo 2 mjeseca jer je doslo ljeto pa potamnim jako pa se ne preporuca i sad sam opet trudna hahaha
    Yvone a sta dajes tada kada dajes? Ovo mu je sada prvi put da ide u kolektiv, a buduci da nemamo nikakvu obitelj ni prijatelje blizu koji bi nam uskocili kada se razboli, nekako bi voljela svesti na minimum bolesti i zaraze 😬

    E pa isto tako i meni. Samo mi pazuh ne potamni pa sam mislila tamo nastavit. Ja sam isto jako potamnila pa nnoge i bilini zonu nebi ali pazuhe, mislim si zato ne. To je doslovno 3 klika po pazuhu 🤷🏼‍♀️

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    AriBari

    proljetnica1

    Rhogam kosta 54 eura i nikakve veze nema cijena s nedavanjem terapije, AriBari širi paniku i dezinformira. Nigdje u svijetu se ne daje u prvoj trudnoći u tjednima koje spominje jer nema kontakta i miješanja krvi
    Uh promahako mi je ovaj otrovni komentar!
    Draga proljetnice baš si me nasmijala, mislim da nisi baš dobro informirana, ali ako si željna, a djeluje kao da imaš viška vremena javi se pa ću ti poslati literature i radova da se educiraš😊
    Ne znam koliko košta rhogam u javnom zdravstvu, ali ako je 54 eura onda je to još jadnije od našeg zdravstva. Cijena ima veze s nedavanjem terpije, i to mi je nažalost više ginekologa potvrdilo. I s neznanjem ginekologa jer rhogam fiktivno digne antitijela pa onda doktori ne znaju je li to stvarni rast ili od injekcije.
    I treće, netočno je sa nema miješanja krvi tijekom trudnoće, jer kako sam se onda ja senzibilizirala nakon 36.tjedna prve trudnoće? Odgovor je, zbog miješanja moje i bebine krvi tijekom trudnoće😊
    Sve u svemu u ovoj grupi nema mjesta za ovakve ružne i otrovne komentare pa te molim da se prvo malo obrazuješ o temi i onda možemo razgovarati, sretno😉

    Uhhh,svaka cast.. ja se bas i nerazumijem u tvoju situaciju,ali redovno citam,i jako mi je zao sto uz svoju muku jos se moras i s ovakvima baktat.. ja se nadam da ce kod tebe biti sve u redu,i da ces uspjeti iznijeti trudnocu do kraja.. nevolim ovakve komentare,jer tvoju situaciju razumije samo osoba koja je to prosla ili prolazi,mi ostali se mozemo samo suosjećati i drzati ti fige da prođe sve u redu.. 😊

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Moina

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Bok curke. Evo kod mene se ludnica malo smirila. Mala je otisla u jaslice danas, muz ju vodio i kaze, sve super. Nikakva drama, krenula se igrat. Jedino mi javio kako je jedan mali smrkav vec sad sto znaci da cemo se mi uskoro sa tim borit. 
    Ja sam dobro, radim iz kreveta da odmaram maximalno. Jos sutra planiram radit od doma pa vidjet sto doktor kaze. Ako ce trebat, radit cu od doma cijelo vrijeme. I proslu trudnocu sam radila do zadnjeg dana iz kreveta i sve je bilo u redu. Uzbudena sam zbog pregleda ali sam i malo prestravljena 😂
    Nego kad planirate rec obitelji?Ja za mjesec i pola imam svadbu na koju moram ici, sogorica se udaje i mislila sam to sve nekako sakrit ako cu moc. Ne bi htjela bit centar sa trudnocom jer ipak je njezin dan. Pa sam mislila oko bozica tek rec svima. 

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Žuži ne brini se, s guštom odgovorim na takve komentare, uopće me to ne dira ni najmanje😊
    Mi jutros vadili titar, vj. Će rezultat biti tek sutra, ali molim Boga da ostane isto kako je bilo pred 4 tjedna🙏drzite fige
    Uzeli su i suprugovu krv, pa će je križati s mojom da reproduciraju što se događa u mojem tijelu i koliko brzo tijelo odgovara antitijelima. Na iglama sam, nadam se da će bit dobar rezultat i da antitijela miruju.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    AriBari

    Žužine brini se, s guštom odgovorim na takve komentare, uopće me to ne dira ni najmanje😊
    Mi jutros vadili titar, vj. Će rezultat biti tek sutra, ali molim Boga da ostane isto kako je bilo pred 4 tjedna🙏drzite fige
    Uzeli su i suprugovu krv, pa će je križati s mojom da reproduciraju što se događa u mojem tijelu i koliko brzo tijelo odgovara antitijelima. Na iglama sam, nadam se da će bit dobar rezultat i da antitijela miruju.


    Drzimo 🤞 da bude sve uredu. Ja sam u prosloj trudnoci rhogam primila u 28 TT i poslije porodjaja jos jednu. Ginekologica kaze da cu isto tako sve i u ovoj trudnoci. Npr. nama nisu trazili da muz vadi krv da odrede Rh, nego su direkt iz moje krvi vidjeli da je beba pozitivan Rh (ne znam kako). Tako da sve isto ce i u ovoj trudnoci, ako sve bude uredu. 

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Mašnica, može se odrediti bebina krvna grupa iz tvoje krvi od otprilike 12. Tjedna trudnoće.
    Je smijem pitati u kojem je to gradu/bolnici? Je li privatno ili javno? Ajde super da neki ginekozi tu praksu primjenjuju.
    Moina mi ćemo brzo morati reći jer se meni već jako vidi, sačekamo možda nifty i onda kažemo svima, s tim da bliži već znaju.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Hej cure! Kako ste? Aribari vidim da si u iščekivanju nalaza. Držim fige da bude sve ok!
    Moina, i kod moje male u vrtiću već dosta šmrcavih ima. Isto očekujem uskoro neke viroze...Jednostavno ih je nemoguće izbjeći.
    Ja sam za vikend bila baš jaaaako pospana i gladna, a kad želim jesti ne ide u usta ništa. Na silu jedva malo prožvačem. Ali voće mogu, pa sam sada više na voću nego konkretnoj hrani. Danas sam ok, normalno jela, pa guštam u hrani 

    22.08. +

  • Minnieus

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    IPL sam koristila prije prve trudnoće, super rezultati, i od tada više nisam. U trudnoći nisam htjela riskirati, poslije dojenje i manjak vremena za sebe....
    Moina mi smo mislili čekati da prođe prvo tromjesečje, pa onda reći za trudnoću. Nadam se da ćemo uspjeti čekati do tada. A čak bi radije i kasnije rekla, da se manje brinu najbliži, pogotovo moja mama . Sestri planiram reći nakon prvog pregleda i mora to zadržati za sebe naravno.

    22.08. +

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.