Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Curke mi opet na go pa nisam baš pratila redovno😊
    Flower i mama_ana dobrodošle😊
    Anxiety kako je prošao pregled jučer?
    Miško super za dobar pregled😊, kako to da si dobila zabranu rada? Mi malecku još ne pripremamo za dolazak novog člana, prerano nam je, a i ne znamo što će biti zbog te senzibilizacije...
    Curka ja ne znam za maca kapsule niti kako one utječu
    Valjda sam svih pokrila😅
    Ostale cure di ste, kako ste?😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Moja mala je vise ljubomorni tip ako se bilo koja beba/djete mazi ili igra sa mnom duze od 3 min😅...pa reko haj da pocnemo bar sa pricom...A ja radim kao tim lider za utovarace(rad sa paketima i teskim paketima) firma je za dostavu paketa UPS kao npr DPD,Amazon,Hermens...A u zadnje vrijeme nam je kaos jer godisnji su poceli,studenti imali po 2 sedmice slobodno zbog ispita,pa dosta tog posla ja preuzimam na sebe,plus rano ustajanje(04:00),stres,pa doktor ne zeli nista da riskiram zbog prijasnjih trudnoca..mogu reci da imam srece sa njim jer drugi bas tesko dobiju zabranu rada iako rade opasnije poslove,ja sam u Regensburgu i bas problem dobiti zabranu od ginekologa.

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar MajaTea

    MajaTea

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Evo i nas 🥰 7+4, mucnine stalne vec 3 tjedna, nista vise ne pomaze, mirisi me ubijaju, nesanica…i ono sta mi je cudno (prva mi je trudnoca pa molim iskustva i savjete) jesam se ja ubucila koju kilu prije trudnoce, ali ujutro se probudim koliko toliko splasnuta, no do navecer sam duplo veca, cice uzarene i ogromne, a trbuh kao da sam vec 6 mj…dokt.kaze da je sve uredu, papam raznovrsno, odmaram

    25god/ 8.2.2024. spontani u 6tt/ 27.6.2024. ➕❤️

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    AriBari

    Curke mi opet na go pa nisam baš pratila redovno😊
    Flower i mama_ana dobrodošle😊
    Anxiety kako je prošao pregled jučer?
    Miško super za dobar pregled😊, kako to da si dobila zabranu rada? Mi malecku još ne pripremamo za dolazak novog člana, prerano nam je, a i ne znamo što će biti zbog te senzibilizacije…
    Curka ja ne znam za maca kapsule niti kako one utječu
    Valjda sam svih pokrila😅
    Ostale cure di ste, kako ste?😊


    Hvala! 
    MajaTea Također! Trenutno 6+2 i ista situacija, teška mučnina po cijeli dan, ne mogu ništa jesti, a navečer nesanica + minimalno jedan odlazak na wc. Ujutro sve normalno, a do navečer cice za jedan broj veće.
    I još nešto, kapa do poda svim ženama koje uspješno sakriju trudnoću prvih 12 tjedana od svojih kolega na poslu! Ja se doslovno vučem kroz dan tih osam sati i odbrojavam minute do popodnevnog nap-a na kauču u stanu 

  • Avatar moonika

    moonika

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Obavila sam jutros pregled i briseve. 8 tjedan sam točno. Beba super, srce kuca. Ali me doktorica počela ispitivati o prenatalnom dijagnosticiranju (testovi probira, tripl test i ostalo) koji se rade sad na sljedećem pregledu pa sam se prepala.. ocete vi ista od toga raditi? I ako da, za koji ste se odlučili i zašto? 

    💁🏼‍♀️32god
    💁31god

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Misko sjetila sam se kasnije da si pisala da si već prije pisala za prirodu posla. S obzirom na prethodne trudnoće i sve skupa bolje da si doma😊 uf meni je malecka jako vezana za mene i jako dosta ljubomorna, tako da bit će zanimljivo. Ali čekat ću do zadnjeg trena, jer postoji dosta veliki rizik da nešto pođe po zlu. Inače već sam pisala da je meni trbuh lagano izašao, neki dane me malecka pitala da što mi je beba u trbuhu🤣
    Moonika ja obavezno radim nipt kad budem u 12 tjednu. Pisala sam ranije, rhd senzibilizirana sam i pitanje je hoću li uspjeti izgurati trudnoću do kraja, a onda ako se već budemo morali boritit za tu bebicu nadljuskim snagama, prolaziti kroz intrauterine transfuzije itd, onda bih voljeli znati, i mi i doktori, da se borimo za zdravu bebicu. I plus, s godinama (35) spadam u rizičnu skupinu od sindroma pa bih možda opet radila. U prvoj nisam - samo kombninirani probir😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Gdje su ostale cure tera, sadiegreen, blondie...?
    Mi smo bili na go, pa sam pratila i pisala tu i tamo. Nadam se da je kod svih sve ok😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Bok cure, mene nesto nije bilo jer sam nakon proslog pozitivnog testa krvarila 5 dana i onda je test bio negativan. Tako da se radili o biokemijskoj. Ali ok je jer sam danas dobila pozitivan test opet. Zadnja menstruacija je bila prije tocno mjesec dana 19.7. a imala sam kasnu ovulaciju jer sam pratila trakicama.
    Jako me sise bole pa sam provjerila danas testom i dosao je pozitivan. A i nisam dobila menstruaciju, na koju sam zaboravila jer sam na godisnjem na moru 😂 po svemu tome termin bi trebao biti 25.4. kako kazu kalkulatori na netu

  • Samka

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke evo i nas danas smo 9+2 
    Rastemo napredujemo sve uredu.
    Samo sto su muke i povracanje prestali dosla na red gripa.Ali ne damo se mi.
    Nadam se da ste sve dobro i da su bebice uredu i da napreduju.Saljemo vam veliki zagrljaj i poljubac ❤️

    Samka

  • Moina

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    doram

    AriBari i MandM hvala na podršci, zaista sam razočarana i tužna jer nije fer kako kažete. Pitam se samo čime sam zaslužila ovoliku bol i patnju. Svakako moramo raditi sad pauzu 2,3 mj pa onda psihička pauza, kiretažu sam odbila i uzela opet tablete za čišćenje i odbila bolnicu vec rekla da želim doma to odraditi. Teško je jako, a ne znam zašto se dešava. Tako da moje liječenje više nece biti usmjereno samo na ovo zasto beba ne dolazi a kad dode vrlo brzo se sve završi. Nego i na psihičkoj bazi. Da bi se uopce sad vise usudila ici dalje u ovo sve.
    Vama još jednom sretnoo cuvajte se i neka sve bude kako treba biti ❤️🙏

    Jako mi je zao sto ovo prolazis, prosla sma i sama isti gubitak. Znaju li zasto se to desava?Meni su odmah dali lovenox sprice i morala sam se pikat svaki dan prvih 12 tjedana. Evo dobila sam danas pozitivan test i navecer krecem sa spricama. Doktor mi ih je vec unaprijed dao. U 9om tjednu nije bilo otkucaja. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.