Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Imamo dosta sati voznje toga me i strah zapravo ali mogu ja leci iza tako da nije problem voznje i trenutno od nedjelje ne povraćam tako da zbog mucnina put ne bi trebao biti problem. 🤗
    Ja koristim premama duo vitamine jer imaju omegu 3...Žuži1808 dobro nam dosla. Drago mi je da si vjerovala da ce bebica biti tu i dobro i da sad stvarno jest! ♥️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • sashka5

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    MandM, razumijem te da bi išla na more al ja nekak nebi na tvom mjestu. Bit će vremena za more😉

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Ajme žuži super što si vjerovala svojoj intuiciji, i dobro nam došla😊
    MandM ne znam što ti reći, možda u vožnji uz problem sjedećeg položaja postoji i problem što se stalno neš trese, udara po rupama itd. Meni je u pamćenju ostala vožnja doma nakon carskog reza i prve trudnoće, svaku rupu sam osjetila kao da mi se sve unutra raspada, na nekim djelovima je muž vozio 20 na sat koliko me sve unutra bolilo. Čisto da si i to uzmeš u obzir vezano za hematome i ostalo.Možda najbolje provjeriti s ginekologom?


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Ma nije meni cure moje do mora nego do obitelji i prijatelja. Nismo u istom mjestu 😂 pa vise to stvara tu zelju da se ide a i obkasnjavanje zato nebi dosli isto uzima svoj mah. Ali vidjet cemo svakako. Da slažem se ari mene isto muci ta konstantna trešnja pa da nebi treslo bebicu. Pitala sam gin danas reko je na vlastitu odgovornost. Ni da ni ne ni preporučam ni ne preporučam nista.. Samo to 🤦‍♀️😄

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Hvala vam na dobrodoslici 🙂
    MandM ja mislim da ako nije hitno da putujes, onda bolje put odgodi dok ti se ne stabilizira stanje.. Svatko radi po svom osjecaju,ali ako nisi sigurna da si spremna na put,bolje nemoj.. 😊

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Evo MandM sve smo više manje glasale NE za put😅
    A familija i prijatelji će razumijeti kada kažeš što je bio razlog, kada dođe za to vrijeme😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure moje 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Sto se tice moje situacije, doktor je rekao da je gestacijska vrecica nepravilnog oblika te da zahtjeva cesce kontrole i praćenje. Dao mi je utrogestan, nemam vise nikakve tegobe nema iscjedak smeđeg, jeste pojačan i blago žut ali doktor kaze da je normalno pojačan iscjedak.
    U petak imam opet kontrolu tad ce biti 7tj
    Po pitanju urinarne infekcije riješena je, srecom vrlo brzo. 
    Rekao je da mirujem u smislu da ne vrsim nikakve sportske aktivnosti. Nadam se i molim Boga da necu morati na neko mirovanje, jer sam na završnoj godini studija, sad mi od oktobra ide zadnji semestar i traje 3 mj, pa da mogu odslusati to i poloziti sto imam u januaru... 
    Trudnoca je bila zeljena ali ne bas planirana u ovom trenutku tako da sam u grcu zbog studija i strah me da nece doci do mirovanja jer ne bih mogla mirovati tj moram ici na ta predavanja koja imam. Zavidim vama koje ste opuštene i samo na bebicu mislite, ja nmg nikako fokusirati se samo na trudnoću zbog straha oko studija, obzirom da sam sve godine isla u roku, bez obnove ovo sad me malo iznenadilo ali eto. 

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    anxietylevel100 nadam se da ce sve biti dobro.. Iako svaka ima svojih dodatnih briga primorana je katkad misliti i na maleno cudo u stomaku.. evo moja situacija,imam dvoje djece iz prvog braka,po 2.put mjenjaju skolu,okruzenje,kompletan svoj zivot (sto je jako tesko),ja sam radila u trgovini do ovog ponedjeljka i mogla sam jos,ali imam puno papirologije za rijesiti,obaveza,svekrva mi je dosla iz bolnice pa da i njoj pomognem,partner na terenu tako da od njega nema nikakve pomoci, da budem uz djecu kad krenu u nov pocetak.. svasta ima,tako da ispada da bas i nemislim na moju "mrvicu",ali doci ce i to vrijeme kada cu morati.. 
    Ja vjerujem da ces i ti uspjeti u svojim obavezama, samo uz jednu dozu opreza, naravno kad ti postane tesko malo ces usporiti,ali uspjet ces i studij i trudnocu izgurati do kraja. 🙂

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1415

    Prijavi adminu

    Cao trudnice, malo sam uzivala u moru pa me nije bilo...kako ste? Ima li simptoma? Ja sam bila na pregledu beba po uzv 4dana ide naprijed,sve je super,stomak mi se vec nadzire i grudi za broj vece🤣


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.