Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tajana0510

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Današnja Beta 904 

  • Tajana0510

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pregled je 22.8. :D jedva cekam !
    taman ce tad biti 6.tj od zadnje menstruacije. :)

  • Avatar moonika

    moonika

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    lola19

    Drage žene, ja sam u 3 sedmici ulazim u 4tu bila sam na prvom pregledu i prepisan mi je utrogestan i jakih bolova u stomaku zbog krvarenja da li je neka od vas imala slicno iskustvo imam jake vrtoglavice kada ga popijem ali pise da je to inace nuspojava ovog lijeka

    Hej Lola19 ja sam ti isto imala neko malo krvarenje i dobila te tablete i dva dana imala glavobolju i mazala sam onu tigrovi mast po vratu i čelu i prošlo je hahaha ne znam jel zbog toga ali sam se bojala pit tablete. Ali meni je ginekologica rekla da je utrogestan stavljam vaginalno. Tako da ga ja ne pijem. A valjda ima više vrsta.. drži se i javi kako je prošlo 

    💁🏼‍♀️32god
    💁31god

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Cure obavila i ja potvrdu trudnoće, sve ok, beba točna u dan 6+5, srce kuca😍
    Popričala s ginekologicom sve oko svoje situacije, na 10+3 dolazim na pregled i konzulatacije kod Petrovića i onda u 12 tj na Nifty. Dobila hrpu toga za izvaditi, ono standardno krv sve, krvna grupa i tirar, urin, napravit ću i urinokulturu jer kao da me malo mjehur zeza. Dobila sam uputnicu i za Sveti Duh za Ratka Matijevića, je li koja bila kada kod njega ima li netko iskustva? Ja sam do sada imala samo telefonske konzultacije za svoju dijagnozu. Tako da za početak sve ovo redovno obaviti pa Nifty pa ću vidjeti idem li odmah na Sveti Duh kao rizična od jedno 12og tjedna ili tek malo kasnije. Što kasnije krenu antitijela to bolje, ali to već znam. No uglavnom što se rhD sensibilizacije tiče više sam ja pričala nego ona, jer sam toliko radova pročitala u zadnje vrijeme o tome da vj. Znam o tome više nego većina naših ginekologa😅 samo me pitala jesmo li namjerno ostali trudni, ja sam rekla pa i ne baš, više se zalomilo. Al sam ponovila njezine riječi kad sam se rhd sensibilizirala, tad je rekla da mi jajnici dijeluju kao da sam starija, kao da se spremaju za menopauzu, pa da ako budemo ipak pokušavali bez obzira na dijagnozu i ne ostanem trudna da je to onda znak da ni ne idemo na drugu trudnoću, pa sam sad ja rekla da nismo pokušavali nego smo se malo zanesli, a ipak se dogodilo odmah bez obzira na moje jajnike pa je možda i to znak da će sve biti ok😊🥰
    Inače, cure koje su nove želim im dobrodošlicu, cure koje su u međuvremenu imale pregled i sve je ok, super baš mi je drago🥰
    Meni od simptoma i dalje isto, nenormalna česta glad i slabina ako neš ne pojedem na vrijeme, želja za kiselim i umor.
    Što se tiče bolova u trudnoći to je sve normalno, pritiskanje, menstrulni bolovi, mene je u prvoj kad bi kihnula znalo tako zabolit da sam mislila da mi je neš prsnulo unutra, al i to je normalno bilo, a da ne pričam o kasnijoj trudnoći kad se crijeva pomaknu a moraš na broj 2, pa zatvor pa sve grči pa više ne znaš što boli😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Bebika

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Pozdrav novim curama, čestitke i dobro došle ❤️🌷
    Ostale cure, drago mi je da je sve ok, bilo bi mi bas drago kad bi se javile i ostale cure s pocetka da znamo da je sve ok. 
    Ja sam dns obavila prvi pregled na 6+1. Sve je uredu, bebac 7 mm, odgovara trudnoci 6+4. Imamo i ❤️ 
    Dobila uputnice za vaditi krv i ostalo standard. 
    Dao mi je andol 100 1x dnevno zbog prijasnjih spontanih i trombofilije u familiji. Pitala za Utrogestan, ne treba za sad jer nisam krvarila. Iduci pregled za 4 tj. 
    Od simtopa, bolne grudi, ucestalo mokrenje i cjelodnevna mucnina bez povracanja i pojacano osjetilo mirisa. Sve mi je prejako 😅 za sad imam potrebu za zdravom hranom, voce povrce, mineralna, bademi, djumbir. Pusa svima 

    07/2024 + 🍀🌈

  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozdrav bebika. Drago mi je da je sve okej i da si nam se pridruzila i neka nastavi samo dobro sve 🥰 Ja sam trenutno 7+1 na pregled sam isla sa 6+5  dan nakon sto sam zavrsila na hitnoj radi krvaruckanja ali je bilo sve okej srceko je kucalo. Pa sam sad u strogom mirovanju, danas sam si malo dopustila setanja po vani fali mi zrak iako jedva cekam da malo zahladi ne pasu mi ove temperature uopce a klimu ne volim palit sva se razbolim.  
    AriBari  nek si ti njima pokazala da si se ti educirala o svojoj problematici 😅 takoder glad skoro pa konstantna, kavu sam izbacila vise jer se svega bojim radi prijasnjih iskustava pa sad pusem i na hladno tako da me povremeno uhvate bolovi u glavi ali vierujem i od vremena pretesko je vani kod nas u Osijeku uzas. Neka sparina cudna a noci su postale svjezije pa mozda i zato. Mene ubi nesanica ja ne znam evo. Odem legnem oko 10 to mi je moje neko vrijeme i onda se ko luda budim u 3,4 ujutro ne mogu zaspat do 5 6 dok se muz ne dize za posao onda kad on ode zaspem na jos sat dva i to je sve preko dana nista. Glava mi valjda radi sto na sat. Ja sam trazila od ginekologa da me pregleda i iduci tjedan jer bi ispalila na zivce meni je ovo psihicki tesko jako. Koliko god se uvjeravam da ce bit sve ok toliko me i strah. Imama cudne snove kao i prva dva puta sanjam krv i gubitak i sva se iznerviram i istresiram. Tako da mi je u planu ubacit neke vjezbice ili nesto tako lagano pokusat da malo misli sredim. 

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • lola19

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    moonika

    lola19

    Drage žene, ja sam u 3 sedmici ulazim u 4tu bila sam na prvom pregledu i prepisan mi je utrogestan i jakih bolova u stomaku zbog krvarenja da li je neka od vas imala slicno iskustvo imam jake vrtoglavice kada ga popijem ali pise da je to inace nuspojava ovog lijeka
    Hej Lola19 ja sam ti isto imala neko malo krvarenje i dobila te tablete i dva dana imala glavobolju i mazala sam onu tigrovi mast po vratu i čelu i prošlo je hahaha ne znam jel zbog toga ali sam se bojala pit tablete. Ali meni je ginekologica rekla da je utrogestan stavljam vaginalno. Tako da ga ja ne pijem. A valjda ima više vrsta.. drži se i javi kako je prošlo

    Pozdrav Monika, doktor je rekao da mogu da se piju i da se stavljaju vaginalno kako god da ih uzmem imam uzasne vrtoglavice hvala na dijeljenju tvog iskustva draga javljam sve za 2 sedmice imam kontrolu pa cemo vidjeti nadam se svemu najboljem 

  • Avatar Lilith

    Lilith

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja prijavljujem da sam naručena za prvi pregled 28.8 u 8. tt 😊🙏🏼

    💙 02.2023.
    ⏳ proljeće 2025.

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Bok curke, ja prijavljujem i dalje jaki umooor😩 danas imam lagana probadanja ali preforsirala sam se malo.. sutra vise odmaranja i prekosutra doma s mora, pa jos tjedan dana godisnjeg i odmor
    U ponedjeljak mi je prvii pregled kod moje ginekologice, da vidimo sta ona kaze

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Samka

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Cao cure i mi smo dobro .Srce kuca sve je uredu.Sad smo 8+3 .
    Od simptoma samo povrcanje ,nije bitno kad .Dal ujutro,po podne il navece.I glad non stop .
    Ali proce i to sve .Lijep pozdrav iz Bosne ☺️

    Samka

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.