Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    I ja vam se pridružujem, radila test 8.8. i ono pozitivan. Prva trudnoća je bila 2019. iz Ivf-a, planirali smo sada u jesen u novi postupak, ali iznenadio nas je plusić :) danas sam 5+1, na prvi pregled idem 23.8. a do tada odmaramo na moru.
    Od simptomala imam ponekad lagane mensturalne bolove i bolne grudi

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

  • Avatar Marina.25

    Marina.25

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    doram

    Pozdrav cure ja se samo javljam danas sam bila na drugom redovnom pregledu na 7+5 međutim nije prošlo kako sam očekivali nažalost nemamo više otkucaje. Sa 6+5 smo imali. Ovo je moj 3. Gubitak trudnoće i nijedan porod. 3 godine borbe napokon maleno srce zakucalo i nažalost opet neuspješno. Vama svima zelim puno puno sreće da iznesete svoje trudnoće do kraja da bebe budu zive i zdrave i da se veselite i uživate u njima. Ljubim vas sve !
    Samo hrabro ! ❤️💪🏻🫶


    Draga Doram jako mi je zao. Nisam na ovoj temi trudnica ali pratim forum. Imala sam takoder 3 gubitka i ni jednu uspjesnu trudnocu. Prosla sam sve analize i osim trombofilije gdje sam bila pokrivena injekcijama niko mi nije dao da radim OGTT i sama sam to trazila i uradila i ispostavi se da imam IR što jako puno utice na trudnocu a posebno na ponavljajuce spontane. Ja trenutno pravim vecu pauzu i pokusavam inzulin spustiti. Savjetujem ti da to uradis ako vec nisi i puno srece zelim

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Upravo sam bila kod ginekologa kaze kako su otkucaji prisutni ali je takođe i blago deformiran gestacioni mjehur.
    Dg Prijeteći ab
    Th: duphaston,mirovanje
    Rekao je da odem ponovo u petak 16.8. 
    Razlog zašto sam danas otisla jer su krenuli neki bolovi u desnom jajniku, inace bih cekala petak.

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Doram stvarno mi je zao sto prolazis kroz to,ako imas opciju mozes porazgovarati i sa psihologom jer jako je bitna i psiholoska pomoc da mozes bar malo prevazici sva ta desavanja,jer iskreno okolina nam je svima ista svi zele pomoci,a samo odmognu..Meni je iskreno pomogao dosta razgovor sa psihologom i podrska supruga pogotovo nakon sto smo bebicu ukopali...Uzmi sebi vremena da se oporavis psihicki i fizicki....❤️❤️❤️

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ja sam bila u utorak na pregledu,sve je uredu,srce se culo...plod odgovara tjednima sa mjerama,za sada hvala Bogu sve ide kako treba.Dobila sam i zabranu rada,tako da sad odmaram kuci i pripremam Emili za dolazak brace ili seke...Kako su vasa djeca reagirala na dolazak bebe,da li je su pravi problema u vrticu...

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Upravo sam bila kod ginekologa kaze kako su otkucaji prisutni ali je takođe i blago deformiran gestacioni mjehur.
    Dg Prijeteći ab
    Th: duphaston,mirovanje
    Rekao je da odem ponovo u petak 16.8.
    Razlog zašto sam danas otisla jer su krenuli neki bolovi u desnom jajniku, inace bih cekala petak.

    Hej ma naravno bolje da si otišla ako si osjetila i bol i bolje da si ti mirna ako ne možeš čekati ne možeš jasno ko dan 😊 samo da bebica i ti budete dobro!

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    flower

    Pozdrav cure,
    I ja vam se pridružujem, radila test 8.8. i ono pozitivan. Prva trudnoća je bila 2019. iz Ivf-a, planirali smo sada u jesen u novi postupak, ali iznenadio nas je plusić :) danas sam 5+1, na prvi pregled idem 23.8. a do tada odmaramo na moru.
    Od simptomala imam ponekad lagane mensturalne bolove i bolne grudi

    Hej dobro došla ♥️♥️♥️♥️ još malo do pregleda nadam se da će sve biti dobro i čestitam 🤗

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar mama_ana

    mama_ana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, Ne znam ni sama šta sam googlala ni kako sam došla do vas, ali drago mi je da jesam. Pročitala sam sve poruke i dobila neopisivu želju da vam napišem par riječi :)Trenutno sam 5+4, nakon tri godine neplodnosti i borbe s policističnim jajnicima, septumom maternice i još svašta nešto. Ovo nam je prvi pozitivan test u te tri godine i iako smo bili jučer na uzv koji je potvrdio da je sve u redu, imam užasan strah da se ne dogodi nešto loše. Ali čitajući vaše priče i gledajući dolje u vašim potpisima kroz što ste sve prošle, dale ste mi mir i misao da koliko god mi nešto priželjkivali (ili ne priželjkivali), na kraju će se dogoditi ono što će se dogoditi. Sve što čovjek može napraviti u tom trenutku je prihvatiti situaciju i nastaviti svoju borbu. Ja vam od srca želim svima puno zdravlja, i vama i vašim bebicama, i puno sreće pri porodu. Nadam se da dogodine u proljeće držimo naše bebe u rukama 🩷 a svim dragim ženama koje su prošle kroz gubitak ploda šaljem ogroman zagrljaj i puno snage i ljubavi.

  • curka2312

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Pozdrav  
    Ima li tko iskustva s maca kapsulama? 
    Odnosno mix žute, crvene i crne mace, kupljene u Tvornici zdrave prehrane.
    U 12.mj 2023 muž i ja popili smo 2 ili 3 kapsule., i krajem mjeseca test je pokazao pozitivno.
    Ali u 1.mj 2024 godine imala sam rani spontani u 7om tjednu. 
    Ne znam da li bih tu trudnocu, ali i spontani povezala s kapsulama, dosta sam citala o njima koliko su dobre, da su toliko lose bas iz razloga jer se trudnoca brzo zavrsi.. 
    Da li su te 2-3 kapsule bile dovoljne da dovedu hormone u red, a s druge strane potaknu spontani (nisam ih pila tik pred ocekivanu M)
    Zelim ih probati koristiti ovaj ciklus, isto tako max 4kom, ali me sprjecava strah ukoliko vidim + na testu, da ce se dogoditi isto.
    Ako netko ima nekakav savjet , bila bih zahvalna. ❤️

    *rani spontani- 01.24

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Pozdrav, muž i ja smo koristili maca kapsule krajem prošle godine ali on je crne, a ja crvene no nekako mislim da su mi samo u ustabilili menstruaciju...ali sam sada zadnja dva ciklusa koristila čaj od vrkute i kapsule od ulja nocurke i lh trakice za praćenje ovulacije 

    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 👶my boy
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - ❌️
    8.8.2024 - test pozitivan, prirodno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.