Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure ja se samo javljam danas sam bila na drugom redovnom pregledu na 7+5 međutim nije prošlo kako sam očekivali nažalost nemamo više otkucaje. Sa 6+5 smo imali. Ovo je moj 3. Gubitak trudnoće i nijedan porod. 3 godine borbe napokon maleno srce zakucalo i nažalost opet neuspješno. Vama svima zelim puno puno sreće da iznesete svoje trudnoće do kraja da bebe budu zive i zdrave i da se veselite i uživate u njima. Ljubim vas sve ! 
    Samo hrabro ! ❤️💪🏻🫶

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Draga Doram, baš mi je jako jako žao☹️☹️
    Nadam se da nećeš odustati i da ćeš ubrzo i ti imati uspješnu trudnoću i dobiti svoju bebicu. Ne mogu ni zamisliti koliko je to teško, ali nemoj gubiti nadu, možda da napraviš malo odmak i pauzu, da se bavite nečim drugim, pa da opet probate nakon što se psiha odmori. Mlada si ima još vremena, ako ti treba za usporedbu ja imam 35 godina, a prvu curicu sam dobila tek pred 3 godine. A da ne pričam o brojnim prijateljima koji su isto imali velikih problema i postali roditelji i stariji nego što sam ja sada. Tako da sada isplači što moraš, dođi k sebi, ali nemoj odustati. Želim ti svu sreću dalje!!!


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Anxiety, upala mjehura koja se ne liječi, može biti jako opasna u trudnoći, ali dobila si antibiotik koji će to sve riješiti tako da popi prema proceduri i onda će te doktor sigurno poslati ponoviti nalaze nakon par tjedana i to će biti sve u redu😊
    Ja sam je u prvoj trudnoći dobila oko 12 tjedna i isto smo sve riješili cefaleksinom i sve je bilo ok😊a čini mi da ću i sada morati jer mi je došao nalaz urina i grozan je, al čekam još urinokulturu, no čini mi se da mi antibiotik ne gine. Svakako uzmi neki probiotik uz to, i očekuj moguće gljivice dolje, što je normalno kada antibiotik poremeti floru.
    Lejla transfuzija kod nas ide odmah s prvim redovnim vađenjima krvi, gdje ti se kao trudnici odredi krvna grupa i rh faktor te IAT test koji gleda imaš li antitijela u krvi. Ako prvo vađenje pokaže da je trudnica rh negativna, onda se vađenje na transfuziji ponavlja oko 28 tjedna i oko 35 tjedna, kako bi se još jednom provjerila antitijela. Ali ako ima ovdje među nama rh negativnih trudnica, ja bih vam svakako napisala svoj savjet, da vam se ne dogodi ovo kao i meni.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    doram

    Pozdrav cure ja se samo javljam danas sam bila na drugom redovnom pregledu na 7+5 međutim nije prošlo kako sam očekivali nažalost nemamo više otkucaje. Sa 6+5 smo imali. Ovo je moj 3. Gubitak trudnoće i nijedan porod. 3 godine borbe napokon maleno srce zakucalo i nažalost opet neuspješno. Vama svima zelim puno puno sreće da iznesete svoje trudnoće do kraja da bebe budu zive i zdrave i da se veselite i uživate u njima. Ljubim vas sve !
    Samo hrabro ! ❤️💪🏻🫶

    Doram neman riječi koje bi ti rekla... Jako si hrabra i snažna i nevjerojatno je žalosno da ti se dogodi da izgubiš trudnoću... Nije fer. 😔 Nadam se da ćeš naći utjehu i sretno dalje! Mi smo tu ako trebaš bilo kakav razgovor...

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Jutros sam bila na prvom UZ,
    5+5 gestacijska vrećica, žumančana kesica sve uredno. Veličina odgovara trajanju trudnoće.
    Imala sam sinoc akutnu situaciju, primjetila sam krv u urinu, uzasne bolove tokom mokrenja u donjem dijelu abdomena i peckanje jako bas, otisla na hitni pregled u 4 ujutro, dr sve pregledala kaze nije spontani, grlić potpuno zatvoren, embrij uredan, vec upala mokraćnog mjehura jaka, dala mi je cefaleksin, kaze on se smije piti i sto vise caja od brusnice. Da napomenem dosla sam sa mora prije 2 dana, dr kaze da je to od mora sve.
    U cetvrtak imam kontrolu urina da vidi je li se popravilo stanje sa urinom jer su bila 4+ za krv u urinu i kaze da uradim kontrolni uz, da vidi ima li otkucaja jer ce tad vec biti 6 tjedan.
    Da li bi trebala biti zabrinuta previse zbog ove upale besike..

    Hej ja sam na početku bila cefaleksinu provjerila svugdje da je za trudnice tako da samo naprijed. Uz njega obavezno kupi npr Bio Kult probiotik i popij ga do kraja.. Oboje do kraja! Sve bude dobro i sretno 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    AriBari i MandM hvala na podršci, zaista sam razočarana i tužna jer nije fer kako kažete. Pitam se samo čime sam zaslužila ovoliku bol i patnju.  Svakako moramo raditi sad pauzu 2,3 mj  pa onda psihička pauza, kiretažu sam odbila i uzela opet tablete za čišćenje i odbila bolnicu vec rekla da želim doma to odraditi. Teško je jako, a ne znam zašto se dešava. Tako da moje liječenje više nece biti usmjereno samo na ovo zasto beba ne dolazi a kad dode vrlo brzo se sve završi. Nego i na psihičkoj bazi. Da bi se uopce sad vise usudila ici dalje u ovo sve. 
    Vama još jednom sretnoo cuvajte se i neka sve bude kako treba biti ❤️🙏 

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    AriBari

    Anxiety, upala mjehura koja se ne liječi, može biti jako opasna u trudnoći, ali dobila si antibiotik koji će to sve riješiti tako da popi prema proceduri i onda će te doktor sigurno poslati ponoviti nalaze nakon par tjedana i to će biti sve u redu😊
    Ja sam je u prvoj trudnoći dobila oko 12 tjedna i isto smo sve riješili cefaleksinom i sve je bilo ok😊a čini mi da ću i sada morati jer mi je došao nalaz urina i grozan je, al čekam još urinokulturu, no čini mi se da mi antibiotik ne gine. Svakako uzmi neki probiotik uz to, i očekuj moguće gljivice dolje, što je normalno kada antibiotik poremeti floru.
    Lejla transfuzija kod nas ide odmah s prvim redovnim vađenjima krvi, gdje ti se kao trudnici odredi krvna grupa i rh faktor te IAT test koji gleda imaš li antitijela u krvi. Ako prvo vađenje pokaže da je trudnica rh negativna, onda se vađenje na transfuziji ponavlja oko 28 tjedna i oko 35 tjedna, kako bi se još jednom provjerila antitijela. Ali ako ima ovdje među nama rh negativnih trudnica, ja bih vam svakako napisala svoj savjet, da vam se ne dogodi ovo kao i meni.

    Ja i decko smo oboje 0+, isla sam sanas vaditi krv, stitnjacu moram u Bolnicu, tsh mi je rekla vadit kad idem i na kombinirani probir..

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    doram

    AriBari i MandM hvala na podršci, zaista sam razočarana i tužna jer nije fer kako kažete. Pitam se samo čime sam zaslužila ovoliku bol i patnju. Svakako moramo raditi sad pauzu 2,3 mj pa onda psihička pauza, kiretažu sam odbila i uzela opet tablete za čišćenje i odbila bolnicu vec rekla da želim doma to odraditi. Teško je jako, a ne znam zašto se dešava. Tako da moje liječenje više nece biti usmjereno samo na ovo zasto beba ne dolazi a kad dode vrlo brzo se sve završi. Nego i na psihičkoj bazi. Da bi se uopce sad vise usudila ici dalje u ovo sve.
    Vama još jednom sretnoo cuvajte se i neka sve bude kako treba biti ❤️🙏

    Vjerujem da jesi kako nebi bila... Moraš biti jer ti je toliko stalo. Ne znam zakaj se to događa žao mi je što ne možeš dobiti odgovor. Definitivno psihološka podrška je jako potrebna kao i podrška okoline i partnera. Hvala što nam želiš sreću ali apsolutno se usmjeri sad na sebe. ♥️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • anxietylevel100

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Danas sam usla u 6tj. Primjetim jutros smeđi iscjedak  nije svježa krv vec smeđi iscjedak, kao ono kad prestaje ciklus
    Ranije sam pisala da sam imala krv u urinu zbog upale besike,ima moja objava stranica prije.
    Imam kontrolni UZ u petak u 11, da li mogu sacekat do tada ili moram danas odmah na pregled

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    anxietylevel100

    Danas sam usla u 6tj. Primjetim jutros smeđi iscjedak nije svježa krv vec smeđi iscjedak, kao ono kad prestaje ciklus
    Ranije sam pisala da sam imala krv u urinu zbog upale besike,ima moja objava stranica prije.
    Imam kontrolni UZ u petak u 11, da li mogu sacekat do tada ili moram danas odmah na pregled

    Pričekajte možda do petka ako je to ovaj petak jer nebi baš bilo zdravo zaredom raditi pregled. Dokle je smeđe a ne svježa krv dobro je. Svakako napomenite u petak i naravno ako se situacija pogorša bude veći izlijev ili crvenije idite na hitnu. Ponavljam ako je pregled za 2 dana možete pričekati.

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.