Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lola19

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage žene, ja sam u 3 sedmici ulazim u 4tu bila sam na prvom pregledu i prepisan mi je utrogestan i jakih bolova u stomaku zbog krvarenja da li je neka od vas imala slicno iskustvo imam jake vrtoglavice kada ga popijem ali pise da je to inace nuspojava ovog lijeka 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    MandM

    Hvala cure moje. Hematom je u pitanju.. Bebica je 7+0 danas kao što je i po kalendaru. Ugl mirnija sam hvala vam puno ne znate koliko mi ta podrška sad dok još nitko ne zna znači ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ hvala vam stvarno

    Drago mi je da je sve ok, hematon ce proci, sad probaj sto vise mirovati i bit ce to dobro❤️❤️


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    Bila sam danas na drugom uzv, sve je u redu i po mjerama, danas smo 8+2😍


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    tera MandM lijepe vijesti cuvajte se ❤️❤️ Mene zanima  ako netko zna kako ide s komplikacijama placom i svim tim jer ja sam  od jucer morala otvoriti komplikacije i sad okej javila sam u firmu zeni koja to vodi ali trebam li ja jos sta rjesavati? Uopce ne znam kako to funkcionira. 

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • Tajana0510

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 
    Evo da se i ja predstavim  u ovoj grupi napokon :D
    Nakon godinu i nešto pokušavanja te mjsecima odlazaka na pretrage 26.7. sam imala prvi transfer blastociste od starosti 5 dana(U 5 mjesecu sam bila na IVF ali zbog hiperstimulacije transfer je odgođen). 
    Prvi test sam radila 2.8. i odmah iza toga i 3.8. jer nisam mogla vjerovati da vidim dvije crtice Narvano da sam napravila bar 5 testova :Od simptoma sam nakon trasfera imala bolove u leđima, malo napuhana i bolne grudi no ovo su sve simptomi i terapije koju primam. Zadnjih nekoliko dana su simptomi blaži tek povremeno bockanje u jajniku, manja napuhanost,, a u leđima jako slabi bolovi, grudi su mi i dalje otećene i bolne. Sutra vadim betu pa se nadam da će biti sve u redu :D od previše čitanja sam samo isprepadana. 
    Držite mi fige :D

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Tajana0510 držim fige i vjerujem da će sve biti dobro. Iskreno mi je jako drago zbog vas i veselim se daljnjim razgovorima 😊😊😊
    Tera hvala i pokušavam maksimalno mirovati prvo dijete je u pitanju pa si i mogu priuštiti da odlezim većinu dana... Drago mi je zbog tebe i da bebica napreduje... ♥️♥️♥️
    Lola19 nakon sto sam počela piti progesteron imala sam jako jaku glavobolju no ona je prestala kasnije kad se tijelo navikne. Ako jako boli popiti najbolje lupocet od 1000mg ili neki drugi paracetamol ali svakako provjeri s ljekarnikom zbog rane trudnoće i nikako ne piti brufen ili neke druge lijekove. Sretno nadam se da će tegobe proći.
    Doram hvala puno 😍 nisam sigurna kako se komplikacije računaju ali mislim da ti ne trebaš ništa... Većinom to ide ali svakako možda najbolje provjeriti sa med sestrom kod ginekologa vjerujem da bi ona mogla znati ako se tu cure ništa ne jave... Ali svakako nadam se da odmaras ♥️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    Tajana0510

    Pozdrav!
    Evo da se i ja predstavim u ovoj grupi napokon :D
    Nakon godinu i nešto pokušavanja te mjsecima odlazaka na pretrage 26.7. sam imala prvi transfer blastociste od starosti 5 dana(U 5 mjesecu sam bila na IVF ali zbog hiperstimulacije transfer je odgođen).
    Prvi test sam radila 2.8. i odmah iza toga i 3.8. jer nisam mogla vjerovati da vidim dvije crticeNarvano da sam napravila bar 5 testova :Od simptoma sam nakon trasfera imala bolove u leđima, malo napuhana i bolne grudi no ovo su sve simptomi i terapije koju primam. Zadnjih nekoliko dana su simptomi blaži tek povremeno bockanje u jajniku, manja napuhanost,, a u leđima jako slabi bolovi, grudi su mi i dalje otećene i bolne.Sutra vadim betu pa se nadam da će biti sve u redu :D od previše čitanja sam samo isprepadana.
    Držite mi fige :D

    Cestitam😍 prosla sam slicno,mozes vidjeti u mom potpisu..da to su sve simptomi od terapije, javi nam betu i neka rasturi😍❤️


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    MandM ja mirujem vecinu vremena i dana odlezim nista narocito, vec me brinu simptomi ja recimo nemam neke mucnine zna me uhvatiti ponekad ali ne povracam i brzo prode ali imam neke cudnjikave bolove u donjem dijelu trbuha oko jajnika onako neka cudna bol koja je konstantna ne boli prejako da ne mogu izdrzati ali pomalo neugodna jer ju osjecam. Ne znam mozda sam i napeta od svega u velikom strahu sam skroz pa ono, iako svi kazu da su ti neki bolovi i probadajuci  cak normalni. Kako je vama cure ? 

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Dobrodosla Tajana cestitam veselim se i navijam za tebe !! 🥰❤️❤️ jel imas vec dogovoren pregled ? 

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • Avatar Lilith

    Lilith

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    doram

    MandM ja mirujem vecinu vremena i dana odlezim nista narocito, vec me brinu simptomi ja recimo nemam neke mucnine zna me uhvatiti ponekad ali ne povracam i brzo prode ali imam neke cudnjikave bolove u donjem dijelu trbuha oko jajnika onako neka cudna bol koja je konstantna ne boli prejako da ne mogu izdrzati ali pomalo neugodna jer ju osjecam. Ne znam mozda sam i napeta od svega u velikom strahu sam skroz pa ono, iako svi kazu da su ti neki bolovi i probadajuci cak normalni. Kako je vama cure ?

    ja sam ti cijelo prvo tromjesečje u prvoj trudnoći imala svakodnevne menstrualne bolove, to mi je jedini simptom trudnoće bio, i sve je ok bilo 😊 ne brini, sve je to “normalno”, kroz cijelu trudnoću su stalno neki bolovi više manje 😄

    💙 02.2023.
    ⏳ proljeće 2025.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.