Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, prije svega cestitam svim mamama i zelim vam ugodnu i bezbriznu trudnocu🤗♥️
    Prikljucujem se grupi i nadam se svojoj trecoj sreci s pokusajima. Mi smo sinoc sa hitne radi manjih krvaruckanja srceko se vidi na uzv trudnoca je malo manja 5+5, a gestacijska 6 + 4 malo je i smjestena na ne bas divnoj poziciji po dr rjecima u fundusu maternice kao malo vislje pa moze biti svega, ali da se ne brinem jer sve moze bit ok, a i s betama se ne mozemo pohvaliti rastu ali jako malo. No doktorica tvrdi da se ne brinem stavljam utrogestane i molim se puno jer dva su spontana iza nas i ovo je stvarno cudo da vidimo otkucaje. Danas svakako idem kod svog gin moram otvoriti komplikacije i svakako smo planirali na 6+5 raditi pregled. Nadam se da je ovo jedan mali borac ili borkinja koji ce se do kraja izboriti da dode na svijet. ♥️💪🏻🙏

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove cure, bek budu dosadne i uredne trudnoce😊
    Doram sretno da nastavi biti sve u redu😊
    Ostale cure kako ste?


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    tera_

    Dobrodošle nove cure, bek budu dosadne i uredne trudnoce😊
    Doramsretno da nastavi biti sve u redu😊
    Ostale cure kako ste?

    Hej Tera i ostale djevojke ♥️ Evo ja sam tako tako... Od nedjelje imam nekakav smedi iscjedak / izljev.. Čitala sam tu dosta da je to normalno i pojačala dozu Duphastona ali iskreno mi nije svejedno a muka mi je cijele dane i nekako mi se ne ide u bolnicu čekati dugo jer se ne osjećam dovoljno jako, a doktor mi je na godišnjem. Tako da se osjećam glupo što ne idem na hitnu ali koliko vidim ne mogu mi pomoći osim s Duphastonom jedino da ja čujem srce da mi bude lakše... Ne znam savjetujte slobodno 🤗🤗 skupljam snage da odem iskreno a strah me.

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Zavoravila sam pitati... A kako si nam ti? 😘

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Cure, evo i mene,na go smo pa čitam kako stignem 😊
    Simptomipar dana popustili al evo sad opet malo slabine, nemoć i tako, jedem kao nenormalna stalno gladna. Ali sve ok, uživamo.
    Cure koje su nove dobrodošle.
    MandM ne znam kako da te savjetujem jer nisam s tim smeđim isjedcima baš upoznata, al mislim da su cure rekle da je to uglavnom normalno. Znam jedino da su se meni u prvoj trudnoći, a i u ovoj znali javljati bijelkasti obilniji iscjedci, do te mjere da sam u kasnijoj trudnoći uvijek nosila rezervne gaćice za presvuć, to znam da je normalno jer mi je već tad gineko rekla. Ako si nemirna odi provjeriti, ja bih tako.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    MandM

    Zavoravila sam pitati… A kako si nam ti? 😘

    Ako imas bolove i iscjedak ne prolazi mozda je bolje otici na hitnu


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    MandM moj savjet je odi na hitnu, bilo kakav smedi iscjedak potencijalno moze biti opasan. Imala sam dva spontana i pocelo je tako iako sam pila duphastone. Ne zelim te plasiti evo ja sam i sinoc isla na hitnu jer kad sam se obrisala vidjela sam smedi iscjedak. Treci sam put trudna i prvi put da sam vidjela otkucaje. Koliko god ne zelis i tesko je bolje je otic i umiriti se ako nije nista. Ja sam bila uvjerena sinoc da gubim i ovu mrvicu ali kad su mi na uzv rekli evo i otkucaja nisam sebi mogla doci. Tako da evo za sad smedi iscjedak nije ovaj put utjecao na moju trudnocu ali prosla dva puta je. Sretno i javi se!

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Hvala cure evo otišli smo ipak tako da vam se javim. Hvala na podršci ♥️♥️♥️ nadam se da ste sve ostale dobro 🥹

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • doram

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    MandM navijam za tebe i ocekujemo lijepe vijesti, budi hrabra i drzi se ❤️🙏♥️ 
    Takoder svim drugim curama zelim uredne i lijepe trudnoce bez problema jer vidim ima dosta cura koje su se napatile kao i sama da dodemo do ovoga sada tako da sretno svima !! 🙏♥️

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum --} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. --} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija uredan
    📃 nalazi krvi, hormoni, stitnjaca kao i brisevi uredni
    ➕ 8/2024, imamo otkucaje 6+5. Na 7+5 srce prestalo kucati 💔👼🏻
    🧔🏻‍♂️35 👩 29

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Hvala cure moje. Hematom je u pitanju.. Bebica je 7+0 danas kao što je i po kalendaru. Ugl mirnija sam hvala vam puno ne znate koliko mi ta podrška sad dok još nitko ne zna znači ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ hvala vam stvarno 

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.