Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Lilith, dobrodošla😊ja sam isto zadnju trudnocu 2021 pratila malo forum al nikako da se uključim isto, čak sam bila napravila i profil al eto nikako.
    Cure mi krenuli na godisnji, drzite fige da me nitko ne skuzi😊
    Slabine su mi kao malo pooustile, al jucer navecer sam pojela teglu kiselih krastavca a jutros vrecicu gumenih bombona tako da zanimljivo😅


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    I Bebika, opusti se i sačekaj, ja betu nisam nilad ni vadila ni prvi ni drugi put, plusić pa pregled, ionako ne možeš na to utjecati pa se nema smisla ni živcirati😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    AriBari

    Lilith, dobrodošla😊ja sam isto zadnju trudnocu 2021 pratila malo forum al nikako da se uključim isto, čak sam bila napravila i profil al eto nikako.
    Cure mi krenuli na godisnji, drzite fige da me nitko ne skuzi😊
    Slabine su mi kao malo pooustile, al jucer navecer sam pojela teglu kiselih krastavca a jutros vrecicu gumenih bombona tako da zanimljivo😅

    Sretno AriBari želim ti da nećeš imati nikakve mučnine da ne primjete i da se dobro odmorite ♥️

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    AriBari

    I Bebika, opusti se i sačekaj, ja betu nisam nilad ni vadila ni prvi ni drugi put, plusić pa pregled, ionako ne možeš na to utjecati pa se nema smisla ni živcirati😊


    Slažem se u potpunosti. Na neke stvari ne možemo utjecati i nažalost stres samo pogoršava. Nadam se da će uskoro biti Bebika pregled i da ćeš se moći opustiti. Ni ja nisam vadila ovaj put betu uopće 😊

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Bok curke, evo nas, odgovara tjednima, sve je dobro, srceko kuca, tata je cuo otkucaje srca jer ga je doktorica zvala unutra pa se sav raznjezio jer je njemu to prvo djete 🫶🏼 
    https://ibb.co/TTGLLcHTu je i slikica ❤️ ja imam mucnine bez povracanja i cesto me hvata glad.. tek toliko da pojedem i onda opet dalje..Meni je druga trudnoca, ja sam inace jaka pa me bas zanima kad ce se vidjeti, imam osjecaj da sam i sad napuhana a nisam ni gram dobila ako vaga ne laze.. 

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Izvinite sto odgovaram ovako na preskoke cc ovdje mi je konekcija katastrofa pa dok uspijem se normalno prikopcati tad i pisem😅🫣.Ali iskreno i godilo nam je sto nemamo neta tacno smo mozak odmorili od svega...Znaci sve smo tu negdje sa siptomima,znaci najbolje kako smo i planirali poslje zvanicnog pregleda samo obitelji reci,a kasnije prijateljima..

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar moonika

    moonika

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hej cure, ja sam prekinula svoje more i vratila se za Zagreb zbog velikih mučnica. Nisam više mogla gledati valove i brodove kako se ljuljaju jer vjerujem da mi je od toga veća mucnina 😅. Pa sam zbog toga otišla i na pregled. Doktorica je primjetila da imam smeđi iscjedak (ja sam ga vidjela ali nisam mislila da je nešto alarmantno 🫣). Propisala mi je vaginalete progesterona. A za mučninu antimetil, koji tak-tak pomaže. A u zadnja tri dana imam niski tlak oko 80/60. Pokušavam ga dići uz pomoć slane vode, špeka, ali popne se do 90/70. Tako da sve u svemu, nije mi lako. Nekako se nadam da će do srijede biti sve bolje pa da mogu opet na more jer mi dolaze prijatelji iz Njemačke a njih baš rijetko viđam. 
    Lejla97 baš mi je drago da je doktorica pozvala muža unutra, ja bi to voljela da tako i meni na pregledu a meni je neugodno tražiti pa se nadam da će sama od sebe ga pozvati.
    Misko123 ništa se ne ispricavaj za kasne odgovore, samo odmaraj pa kad ti se da piši 😀

    💁🏼‍♀️32god
    💁31god

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    moonika

    Hej cure, ja sam prekinula svoje more i vratila se za Zagreb zbog velikih mučnica. Nisam više mogla gledati valove i brodove kako se ljuljaju jer vjerujem da mi je od toga veća mucnina 😅. Pa sam zbog toga otišla i na pregled. Doktorica je primjetila da imam smeđi iscjedak (ja sam ga vidjela ali nisam mislila da je nešto alarmantno 🫣). Propisala mi je vaginalete progesterona. A za mučninu antimetil, koji tak-tak pomaže. A u zadnja tri dana imam niski tlak oko 80/60. Pokušavam ga dići uz pomoć slane vode, špeka, ali popne se do 90/70. Tako da sve u svemu, nije mi lako. Nekako se nadam da će do srijede biti sve bolje pa da mogu opet na more jer mi dolaze prijatelji iz Njemačke a njih baš rijetko viđam.
    Lejla97 baš mi je drago da je doktorica pozvala muža unutra, ja bi to voljela da tako i meni na pregledu a meni je neugodno tražiti pa se nadam da će sama od sebe ga pozvati.
    Misko123 ništa se ne ispricavaj za kasne odgovore, samo odmaraj pa kad ti se da piši 😀

    Ja sam isla privat u Zg pa mozda zato, iznenadila sam se kad ga je pozvala ali bilo mi je iskreno jako drago🩷
    Joj, kad spominjes valove, sve me strah haha mi idemo sutra na more, ko zna sta me ceka jel budu mi od tog jos vece mucnine🫣🫣

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • juneapril

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame, evo i mene k vama 🤗 pratim grupu od pocetka, ali sada sam se napokon odlucila i prikljuciti nakon sto sam odradila prvi pregled i za sada je sve u redu 🥰  danas nam je 7+2, 16.08. imamo drugi pregled na 9 tjedana i nadamo se da i dalje bude sve u redu 😊 ovo mi je prva trudnoca i veselim se s vama proci kroz nju jer vidim koliko jedna drugu ohrabrujete i koliku si podrsku pruzate, i nadam se da cemo sve docekati sretan kraj 🤞🏽🤞🏽 sto se simptoma tice, trenutno sam bez nekih vecih simptoma, prvih 4-5tj su mi bile uzasno bolne i otecene grudni, kao i povremeni bolovi u trbuhu kroz cijeli dan, kasnije su poceli bolovi u ledjima, ali i to se smirilo, tako da se trenutno nemam sto previse zaliti, osim na konstantni umor, ali to mi je cak nekako i normalno, osim sto mi se samo malo vise spava 🤭
    Zelim nam svima puno srece, sto manje simptoma i problema, i lijepo provedeno ovo stanje 😘

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    juneapril

    Drage mame, evo i mene k vama 🤗 pratim grupu od pocetka, ali sada sam se napokon odlucila i prikljuciti nakon sto sam odradila prvi pregled i za sada je sve u redu 🥰 danas nam je 7+2, 16.08. imamo drugi pregled na 9 tjedana i nadamo se da i dalje bude sve u redu 😊 ovo mi je prva trudnoca i veselim se s vama proci kroz nju jer vidim koliko jedna drugu ohrabrujete i koliku si podrsku pruzate, i nadam se da cemo sve docekati sretan kraj 🤞🏽🤞🏽 sto se simptoma tice, trenutno sam bez nekih vecih simptoma, prvih 4-5tj su mi bile uzasno bolne i otecene grudni, kao i povremeni bolovi u trbuhu kroz cijeli dan, kasnije su poceli bolovi u ledjima, ali i to se smirilo, tako da se trenutno nemam sto previse zaliti, osim na konstantni umor, ali to mi je cak nekako i normalno, osim sto mi se samo malo vise spava 🤭
    Zelim nam svima puno srece, sto manje simptoma i problema, i lijepo provedeno ovo stanje 😘

    Bok juneapril dobro nam došla ♥️♥️♥️ lijepo je čuti da sve ide po planu i da se dobro osjećas!

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.