Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebika

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    tera_

    Bebika

    Cure, vadila sam i danas betu hcg i iznosi 8900 a prekjučer je bila 6100. Povecanje je malo? Ili bas mora biti duplo nakon 48 h…Danas mi je točno 5 +0 tj.
    Kad su tako velike vrijednosti ne dupla se onda bas tocno, nabolje da se posavjetujes sa dr i da odrqdis uzv ali sa 6tj, sretno😊

    Hvala ti puno ❤️ naručena san 9.8. Na uzv pa cemo vidjeti. 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    blondie

    AriBari

    blondie

    AriBari

    blondie

    Pozdrav curke evo mi jučer bili na pregledu sve je oke, 14.8 idemo na Qualifed NIPT test. Hoćete li vi raditi NIPT?

    Blondie bok, ja ću raditi neki dijagnostički, zbog svoje situacije mi se savjetuje, ne znam još koji od njih, mislila sam pitati svoju ginekologicu što preporuča. Imaš li ti neke preporuke? Oni se rade u 11/12 tjednu?
    Inače prijavljujem simptom lagane mučnine, više slabine kao da mi je jakoteško sve, počeli smetati mirisi, ali sve isto kao u prvoj trudnoći tako da se nadam da će isto tako i proći nakon par tjedana kao i tada
    Nemam, ja sam isto išla na preporuku svoje lječnice
    Ovo Qualified Nipt je baš naziv toga što ti je gineko savjetovala? Alternativa za Nifty i Panoramu? Je znaš kakav je postupak, samo se krv vadi? I gdje se radi? Nisam se niš još raspitivala, mislila sam sljedeći tjedan na prvom pregledu sve ispitati kad i potvrdimo trudnoću

    Je baš je naziv, da krv se vadi.

    Super hvala ti 


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Cure kako ste danas?
    Ja sam jučer nakon posla bila koma, ubio me umor, kroz dan slabine, nenormalna glad, jela sto puta. Al danas evo puno bolje. Nadam se da će popustiti. Idemo na go s društvom pa se nadam da neće bit tako jaki i očiti simptomi jer ne planiramo još nikome govoriti😅
    Cure kojima je druga trudnoća, kakve ste s trbusima😊? Znam da se u drugoj brže pojavi, a meni se i u prvoj već s 3 mjeseca vidjelo - jako sam sitna, pa me sad malo strah što će biti u ovoj😅
    Ima li koja pregled sljedeći tjedan? Meni je potvrda trudnoće sljedeći četvrtak, na 6+5.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Meni je sreca da samo sami,inace nebi mogla sakriti,umor me vec posteno savladava,mirisi satrase,a za povracanje i hranu da ne govorim....Kako vi cure spavate navecer ja ni sa klimom na kraj nemogu izaci,sva budem mokra cak ni tusiranje ne pomaze...Mi se nesto kontamo direktno sa mora da idemo kuci,a plan je bio da odemo jos koji dan do nasih,ali ako odemo nema sanse da ne skontaju da sam trudna...Ja bi rado cekala 13.08. dok ne obavim pregled kod svog doktora,pa tek onda da kazemo,jer tad bi trebala biti 8+1....sta vi mislite o tome?

    2018-Prva trudnoca u 15 tjednu izgubljena beba zbog hematoma
    2020-Druga trudnoca izgurana do kraja sa komplikacijama,ali mali misko je tu😊
    04.2024. Nazalost Blight ovum u 8/9 tjedan
    17.06.2024 zadnja menstruacija i plusic je tu 😊

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1414

    Prijavi adminu

    Kod mene skoro svi vec znaju,jer su znali da idemo na oplodnju pa nisam uspjela skrivati🤣
    Kod mene malo mucnina, ali sam napuhana stalno valjda od progica i imam problem sa zatvorom.. ja imam drugi pregled iduci tjedan😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Misko, ma mislim da ti je to ok, ja nakon pregleda planiram reći bližnjima, to će biti 7 tjedan, a baš objaviti prijateljima ću tek nakon niftija i prvog pregleda na svetom duhu, i možda prvog vađenja antitijela, to će bit onako školski s 12 tjedana😊 sad si me prepala s tim simptomima, iskreno baš me strah kako ću to sakriti, žene će me sigurno skužit ako me ulovi🤣još sam nekako sva napuhana pa izgleda kao da imam trbuh🤣a cijelo vrijeme u kupaćima
    Tera jasno kužim😊 onda sljedeći tjedan javljamo novosti😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    I da spavanje mi ok, nama je jako ugodno u stanu tako da se pokrijem laganom plahticom još😅i dalje spavam na trbuhu, svojoj omiljenoj pozi, problem će biti kad ne budem više mogla


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Pozdrav meni je jučer isto bilo malo teže cijeli dan za mučnina... Ne povraćam već taj osjećaj i najsmješnije mi je što pri pomisli na hranu mi je najgore 😂 i naravno stalno gladna 🥲
     ja sam rekla samo najbližim prijateljicama jer ne mogu nigdje ići i nisam htjela više smišljati izlike ali za roditelje i ostale mislim da ću reći s nekih 9, 10 tjedana ako na tadašnjem pregledu bude sve u redu 🥹

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Bebika

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Od simptoma  povremeni menstrualni grčevi, pojave se više puta u danu i traju kratko pa pretpostavljam da je ok..umor i malo natečene grudi i povremena lagana mučnina ali ništa što mi smeta u svakodnevevnim obvezama iako sad dosta odmaram, lezim jer mi je taman i posao stao…i primjetila sam mirnocu u sebi. Inace sam živčana, lako planem itd pa sad ne znam da li to pripisati trudnoći ili poslu kojeg nemam puno a koji je inače jako stresan. Prvi pregled mi je za tjedan dana 9.8. Danas sam 5+1. Brinula me jako visoka beta ali odlucila sam da cu se prepustiti. Sta bude bit ce. Cekam pregled. 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Avatar Lilith

    Lilith

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage cure, da se i ja javim u proljetne bebe 😊 Jučer sam radila test na 4+0 🥳 nadam se da će sve biti ok i da ćemo se tu do kraja družiti. Čitala sam forum više manje cijelu prošlu trudnoću, ali nikako napravit profil pa se nisam naknadno htjela ubacivati. Sad sam se odlučila odmah javiti jer puno znači razmjena iskustava i kad vidiš koliko potpore tu jedna drugoj dajemo, a ni ne poznamo se 😄 Od simptoma još nemam ništa posebno, isto kao i u prošloj trudnoći, većinom konstantni menstrualni bolovi i umor. Za pregled se nisam još javila, ali mislila sam ići u cca 7. tt

    💙 02.2023.
    ⏳ proljeće 2025.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.