Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    BlackRose

    Sandra25

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Mene nervira jer oni rade toliki bauk od visokog tlaka, isprepadaju nas skroz, a onda odgadaju indukciju. Ja sam bila zavrsila u bolnici tocno na dan termina sa tlakom 160/100 i drzali su me tamo 7 dana u bolnici da bi me tek sedmi dan inducirali.
    Nikako to ne razumijem
    Mozda ovisi i o tome da li imas druge simptome. Meni su s takvim tlakom busili vodenjak jer sam imala jako visoke proteine u urinu i bila sam strasno natecena. U trenutku busenja sam bila otvorena 8cm, ali su mi rekli da moramo ubrzati porod da se nebi nesto zakompliciralo i da na kraju nebi morala na carski. Tlak su mi mjerili valjda svakih 5 do 10min.
    A mozda su me se samo htjeli rijesiti 🤷‍♀️

    I ja sam imala proteine i bila sam nenormalno natecena. Ali nije im se zurilo u mom slucaju🤣🤣🤣🤣

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • Bananica80

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    lalllla

    Bananica80

    Dobila sam preporuku od patronazne da sta manje koristim vlazne maramice i da je dovoljno kao gaze ili maramice u vodu pa sa tim bebu cistit. Osim kad smo vani, onda vlazne zbog prakticnosti. E sad, rekla mi je sta to stavljam u vodu pa sa tim cistim bebu, al se ne mogu sjetit jel rekla maramice ili krpe ili gaze 😶 vi koje tako koristite vodu, sta koristite kao zamjenu za vlazne?
    To su ti one to.to krpice imas u dm ili babycentru, narancasto pakiranje.. ako znas
    https://www.babycenter.hr/to-to-tosama-visenamjenske-krpice-sort-1001-100-kom-23017-29393.html

    Eee super, to je to! Hvala 🥰

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Sandra25

    BlackRose

    Sandra25

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Mene nervira jer oni rade toliki bauk od visokog tlaka, isprepadaju nas skroz, a onda odgadaju indukciju. Ja sam bila zavrsila u bolnici tocno na dan termina sa tlakom 160/100 i drzali su me tamo 7 dana u bolnici da bi me tek sedmi dan inducirali.
    Nikako to ne razumijem
    Mozda ovisi i o tome da li imas druge simptome. Meni su s takvim tlakom busili vodenjak jer sam imala jako visoke proteine u urinu i bila sam strasno natecena. U trenutku busenja sam bila otvorena 8cm, ali su mi rekli da moramo ubrzati porod da se nebi nesto zakompliciralo i da na kraju nebi morala na carski. Tlak su mi mjerili valjda svakih 5 do 10min.
    A mozda su me se samo htjeli rijesiti 🤷‍♀️
    I ja sam imala proteine i bila sam nenormalno natecena. Ali nije im se zurilo u mom slucaju🤣🤣🤣🤣

    Evo neznam. Mozda im se nebi ni sa mnom da nisam dosla s trudovima i vec 6cm otvorena. Plus sto sam bila 40+2. A i ja sam bila vidno losije jer sam bila vec na rubu nesvjestice. A mozda je i od bolnice do bolnice kako to obicno i je kod nas 😅

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    BlackRose

    Pitanje za one koje su koristile Frida mom proizvode. Sto je bolje uzeti? Gacice bi svakako posto ste ih toliko nahvalile. Dal mi treba i pjena i oblozi ili bude dosta da su samo oblozi? Oblozi se stavljaju na ulozak ako sam dobro shvatila ili? Pomozite da ne trosim novce bezveze 🙈 hvala 😊

    Gacice svakako da! 
    Ja sam prvi put koristila pjenu i opet sam ju uzela. Stavi se na ulozak i ima efekt hladenja i brzeg zacjeljivanja.. oblozi su tipa kao vlazne maramice koje se stave na ulozak (imaju isti ucinak ko pjena)🤷‍♀️ samo sto mislim da cak pjena duze traje, jer tih obloga dobijes mislim 24 komada u paketicu.. (provjeri)
    Imas i uloske koje ‘puknes’ i onda oni hlade i brze zacjeljuju ranu a oni su bas ulosci pa ne trebas tipa stavljat chicco nego su doboljni ovi sami po sebi, to isto nisam koristila jer ih se dobije par u paketu pa eto👍 ugl ja imam gacice i pjenu i to mi je i prvi put bilo cisto dovoljno.. a sad ovo ostalo kako ko preferira i vise voli ali zapravo sve ima isti ucinak😀

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    lalllla

    BlackRose

    Pitanje za one koje su koristile Frida mom proizvode. Sto je bolje uzeti? Gacice bi svakako posto ste ih toliko nahvalile. Dal mi treba i pjena i oblozi ili bude dosta da su samo oblozi? Oblozi se stavljaju na ulozak ako sam dobro shvatila ili? Pomozite da ne trosim novce bezveze 🙈 hvala 😊
    Gacice svakako da!
    Ja sam prvi put koristila pjenu i opet sam ju uzela. Stavi se na ulozak i ima efekt hladenja i brzeg zacjeljivanja.. oblozi su tipa kao vlazne maramice koje se stave na ulozak (imaju isti ucinak ko pjena)🤷‍♀️ samo sto mislim da cak pjena duze traje, jer tih obloga dobijes mislim 24 komada u paketicu.. (provjeri)
    Imas i uloske koje ‘puknes’ i onda oni hlade i brze zacjeljuju ranu a oni su bas ulosci pa ne trebas tipa stavljat chicco nego su doboljni ovi sami po sebi, to isto nisam koristila jer ih se dobije par u paketu pa eto👍 ugl ja imam gacice i pjenu i to mi je i prvi put bilo cisto dovoljno.. a sad ovo ostalo kako ko preferira i vise voli ali zapravo sve ima isti ucinak😀

    E super, hvala ti puno na pojasnjenju. 😊
    Ulosci mi se cine neisplativi posto se prve dane kad to najvise trebam dosta krvari. Radije cu onda samo pjenu i gacice njihove.
    Gacice se mogu oprati, nista im nece biti? Znam da pise da su jednokratne, ali ja sam i one mrezaste oprala i koristila ponovo

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    BlackRose

    lalllla

    BlackRose

    Pitanje za one koje su koristile Frida mom proizvode. Sto je bolje uzeti? Gacice bi svakako posto ste ih toliko nahvalile. Dal mi treba i pjena i oblozi ili bude dosta da su samo oblozi? Oblozi se stavljaju na ulozak ako sam dobro shvatila ili? Pomozite da ne trosim novce bezveze 🙈 hvala 😊
    Gacice svakako da!
    Ja sam prvi put koristila pjenu i opet sam ju uzela. Stavi se na ulozak i ima efekt hladenja i brzeg zacjeljivanja.. oblozi su tipa kao vlazne maramice koje se stave na ulozak (imaju isti ucinak ko pjena)🤷‍♀️ samo sto mislim da cak pjena duze traje, jer tih obloga dobijes mislim 24 komada u paketicu.. (provjeri)
    Imas i uloske koje ‘puknes’ i onda oni hlade i brze zacjeljuju ranu a oni su bas ulosci pa ne trebas tipa stavljat chicco nego su doboljni ovi sami po sebi, to isto nisam koristila jer ih se dobije par u paketu pa eto👍 ugl ja imam gacice i pjenu i to mi je i prvi put bilo cisto dovoljno.. a sad ovo ostalo kako ko preferira i vise voli ali zapravo sve ima isti ucinak😀
    E super, hvala ti puno na pojasnjenju. 😊
    Ulosci mi se cine neisplativi posto se prve dane kad to najvise trebam dosta krvari. Radije cu onda samo pjenu i gacice njihove.
    Gacice se mogu oprati, nista im nece biti? Znam da pise da su jednokratne, ali ja sam i one mrezaste oprala i koristila ponovo

    Ja ih nisam prala pa ne znam, vjerovatno cak i mogu🤷‍♀️ ja bi ih navukla na sebe opet ako se nebi uprljale od krvi jer je ionako ulozak preko cijelih tako da bi nosila neke dva puta iskreno.. probat cu ih i oprat ovaj put👍

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Nemam proteina u krvi i radili su mi nalaze za preklamsiju ali je sve doslo uredno :)Vizita pa eto… preskocili su me 😂 bila sam taman na ctgu i rekli su vratit ce se i nikad se nitko nije vratio 🙈

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g 12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Evo i mene sa pregleda. Moj sin i dalje stoji poprecno, a dr kaze da se ocito pokusava okrenuti danima i to iritira i napinje se jako pa otud i ti silni bolovi i kontrakcije. I na ultrazvuku se pokusavao okrenuti. On misli da ce se to i dogoditi kroz par dana. Cerviks samo omeksan i dalje, zatvorena. Stavio mi je kontrolu za 2 tjedna. Mene je iskreno ovo ova 2,3 dana poljuljalo psihicki, prepala sam se. Moram se resetirati ovih par dana. 😃

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Znaci ta pjena stvarno pomaze? Mozda bi je stvarno trebala nabaviti

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Evo i mene sa pregleda. Moj sin i dalje stoji poprecno, a dr kaze da se ocito pokusava okrenuti danima i to iritira i napinje se jako pa otud i ti silni bolovi i kontrakcije. I na ultrazvuku se pokusavao okrenuti. On misli da ce se to i dogoditi kroz par dana. Cerviks samo omeksan i dalje, zatvorena. Stavio mi je kontrolu za 2 tjedna. Mene je iskreno ovo ova 2,3 dana poljuljalo psihicki, prepala sam se. Moram se resetirati ovih par dana. 😃


    Zamisli ti njega, koliko se on trudi😀 nadam se da ce se ubrzo uspit okrenit

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.