Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Evo i mene sa pregleda. Moj sin i dalje stoji poprecno, a dr kaze da se ocito pokusava okrenuti danima i to iritira i napinje se jako pa otud i ti silni bolovi i kontrakcije. I na ultrazvuku se pokusavao okrenuti. On misli da ce se to i dogoditi kroz par dana. Cerviks samo omeksan i dalje, zatvorena. Stavio mi je kontrolu za 2 tjedna. Mene je iskreno ovo ova 2,3 dana poljuljalo psihicki, prepala sam se. Moram se resetirati ovih par dana. 😃

    Pa u biti stvarno ima logike da imaš tako često BH ako se on stalno pokušava okrenuti iz poprečnog. Ja imam BH i za “manje” stvari, tipa ako mi je mjehur previše pun, dok ga ne ispraznim ne prolaze. Možda se i moj zadnjih dana pokušava okrenut iz zatka pa zato i ja imam češće. 
    Jesi probala vježbice za okretanje, da mu pomogneš malo. Ja krenula raditi. 
    https://youtu.be/s-szODdpg8A?si=Zw9U0QnjJUilveoP

    2020. 👦🏻

  • Baby.nb.3

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Bh imam i ja često, i definitivno pun mjehur odmaže, pa brinite o tome. I puno piti! 
    Moj je jutros bio glavom dolje, dok sam došla na Srebrnjak za dva sata, on se okrenuo 😂
    To što spominjete sprejeve i gelove, ili što već, to je samo za prirodan porod? 
    Jednokratne gaćice sam uvijek koristila jednom.

    💔💔💔 3 missed ab
    💙 prva mrva
    💙 šašavko
    💔💔 2 missed ab
    💙 Hrabri Palčić

  • Anica88

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Rođene bebe:
    Anchii97 9.2. 💙 Vladimir
    Malena 1122 14.2. 💙 Mark
    Alexica 16.2. 💙 Adrian
    Aniee 18.2. 💙
    JagodicaBobica96 18.2.💙 Kaan
    Martinaaa_ 19.2. 💗 Dora
    Donna2022 20.2. 💗 Leona
    12345M 20.2. 💙 Arton
    bejbe2018 27.2.💙
    ___________________________
    Čekamo bebe:
    lucijaa_ 28.2.💗
    Bubica1 28.2.💗
    Luce88 3.3.💙
    Mema88 8.3.💗
    MAD ROSE 10.3.💙
    cocinella 10.3.💗
    Bela23 11.3.💙
    sophisticy 14.3.
    tear_of_happiness 15.3.💙
    Anica88 16.3.💗
    Lucy08 21.3.💙
    Maša 21.3💗
    posvudusavol2 22.3.💙
    sisy 22.3.💗
    Pohana_Tikvica11 23.3.💗
    Zelena123 27.3.💙
    Bananica80 28.3.
    TeMamadius90 1.4.
    lalllla 7.4.💗
    Sandra25 9.4.💙
    lucylu35 10.4.
    Mrva1104 11.4.💙
    pepapepa 11.4.💗
    Suncica13 13.4.💙
    Malina 1302 13.4.💗
    Leptirica123 18.4.💙
    BlackRose 22.4.💗Aria
    Tratinčica123 27.4.💗Aria
    Mary36 28.4.💗Vida
    Nina_na 29.4.💗
    WhiteOrchid 30.4.💗
    Gemini1994 30.4.💙
    Yellowsubmarine 1.5.💙
    LavicaBP 2.5.💗
    Antonela2024 4.5.💙 David
    amystiqa 11.5.💙
    Baby.nb.3 12.5.💙
    lucq 15.5.💗

    🙋🏻‍♀️35, PCOS
    🙋🏻‍♂️32
    Trudimo se od 3/23 ▫️ 7.7. + ▫️ 13.7. beta 1004 ▫️UZV 18.7. sve je ok :) ▫️ UZV 28.7. ❤️ ▫️ Panorama low risk 🩷

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    BlackRose

    lalllla

    BlackRose

    Pitanje za one koje su koristile Frida mom proizvode. Sto je bolje uzeti? Gacice bi svakako posto ste ih toliko nahvalile. Dal mi treba i pjena i oblozi ili bude dosta da su samo oblozi? Oblozi se stavljaju na ulozak ako sam dobro shvatila ili? Pomozite da ne trosim novce bezveze 🙈 hvala 😊
    Gacice svakako da!
    Ja sam prvi put koristila pjenu i opet sam ju uzela. Stavi se na ulozak i ima efekt hladenja i brzeg zacjeljivanja.. oblozi su tipa kao vlazne maramice koje se stave na ulozak (imaju isti ucinak ko pjena)🤷‍♀️ samo sto mislim da cak pjena duze traje, jer tih obloga dobijes mislim 24 komada u paketicu.. (provjeri)
    Imas i uloske koje ‘puknes’ i onda oni hlade i brze zacjeljuju ranu a oni su bas ulosci pa ne trebas tipa stavljat chicco nego su doboljni ovi sami po sebi, to isto nisam koristila jer ih se dobije par u paketu pa eto👍 ugl ja imam gacice i pjenu i to mi je i prvi put bilo cisto dovoljno.. a sad ovo ostalo kako ko preferira i vise voli ali zapravo sve ima isti ucinak😀
    E super, hvala ti puno na pojasnjenju. 😊
    Ulosci mi se cine neisplativi posto se prve dane kad to najvise trebam dosta krvari. Radije cu onda samo pjenu i gacice njihove.
    Gacice se mogu oprati, nista im nece biti? Znam da pise da su jednokratne, ali ja sam i one mrezaste oprala i koristila ponovo

    Mozes oprati gacice, ja sam ih na 60 stavila pa “ako prezive dobro” i prezivjele su🤣 nakon sto sam pol paketa pobacala🤪. Svakako uzmi bokserice, meni su super bile, nista se nije micalo. Imala sam chicco uloske i obzirom da su mi radili epiziotomiju narucila sam dodatno obloge i pjenu, oblozi su mi ok, pjenu nisam ni probala, nekako me bilo strah na kraju da mi ne razgradi savove prije vremena, tako da cu sada krenuti s njom.. i svakako peri bottle, to je super stvar nakon svake nuzde

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢 TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞

  • Anica88

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Nadam se da Lucijaa i Bubica1 nisu prenesle nego rodile pa nemaju vremena javiti se...
    Luce88, još 2 dana :D

    🙋🏻‍♀️35, PCOS
    🙋🏻‍♂️32
    Trudimo se od 3/23 ▫️ 7.7. + ▫️ 13.7. beta 1004 ▫️UZV 18.7. sve je ok :) ▫️ UZV 28.7. ❤️ ▫️ Panorama low risk 🩷

  • Leptirica123

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Evo i mene sa pregleda. Moj sin i dalje stoji poprecno, a dr kaze da se ocito pokusava okrenuti danima i to iritira i napinje se jako pa otud i ti silni bolovi i kontrakcije. I na ultrazvuku se pokusavao okrenuti. On misli da ce se to i dogoditi kroz par dana. Cerviks samo omeksan i dalje, zatvorena. Stavio mi je kontrolu za 2 tjedna. Mene je iskreno ovo ova 2,3 dana poljuljalo psihicki, prepala sam se. Moram se resetirati ovih par dana. 😃

    Sigurno zato i imaš te kontrakcije, jadan mališa pokušava se okrenuti, ma uspjet ce sigurno za koji dan, odmah će i tebi lakše, drži se. ❤️😊

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pregleda! Sve je dobro, cerviks održan i ima 37 mm. Beba je nisko i jako aktivna, zato i imam tolike bolove dok hodam. Skače skoro stalno . Okrenula se glavom dolje za porod, nadam se da bude tako i ostala jer je već mjesec dana u tom položaju. Sve je super, pregled imam opet 27. 03. Curka je sad teška 1780 grama, čini mi se čak malo manja od prve moje cure u tim tjednima. Yellowsubmarine koliko je tvoj težak usporedbe radi? I da, ima hrpu guste kose, već skoro 3 cm 🤣. Biti će baš čupavica 😊.


  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Bas sam i ja htjela pitati di su nam ovotjedne bebice 🤗 javite nam kako je proslo ako ste rodile 😀

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Donna2022

    BlackRose

    lalllla

    BlackRose

    Pitanje za one koje su koristile Frida mom proizvode. Sto je bolje uzeti? Gacice bi svakako posto ste ih toliko nahvalile. Dal mi treba i pjena i oblozi ili bude dosta da su samo oblozi? Oblozi se stavljaju na ulozak ako sam dobro shvatila ili? Pomozite da ne trosim novce bezveze 🙈 hvala 😊
    Gacice svakako da!
    Ja sam prvi put koristila pjenu i opet sam ju uzela. Stavi se na ulozak i ima efekt hladenja i brzeg zacjeljivanja.. oblozi su tipa kao vlazne maramice koje se stave na ulozak (imaju isti ucinak ko pjena)🤷‍♀️ samo sto mislim da cak pjena duze traje, jer tih obloga dobijes mislim 24 komada u paketicu.. (provjeri)
    Imas i uloske koje ‘puknes’ i onda oni hlade i brze zacjeljuju ranu a oni su bas ulosci pa ne trebas tipa stavljat chicco nego su doboljni ovi sami po sebi, to isto nisam koristila jer ih se dobije par u paketu pa eto👍 ugl ja imam gacice i pjenu i to mi je i prvi put bilo cisto dovoljno.. a sad ovo ostalo kako ko preferira i vise voli ali zapravo sve ima isti ucinak😀
    E super, hvala ti puno na pojasnjenju. 😊
    Ulosci mi se cine neisplativi posto se prve dane kad to najvise trebam dosta krvari. Radije cu onda samo pjenu i gacice njihove.
    Gacice se mogu oprati, nista im nece biti? Znam da pise da su jednokratne, ali ja sam i one mrezaste oprala i koristila ponovo
    Mozes oprati gacice, ja sam ih na 60 stavila pa “ako prezive dobro” i prezivjele su🤣 nakon sto sam pol paketa pobacala🤪. Svakako uzmi bokserice, meni su super bile, nista se nije micalo. Imala sam chicco uloske i obzirom da su mi radili epiziotomiju narucila sam dodatno obloge i pjenu, oblozi su mi ok, pjenu nisam ni probala, nekako me bilo strah na kraju da mi ne razgradi savove prije vremena, tako da cu sada krenuti s njom.. i svakako peri bottle, to je super stvar nakon svake nuzde

    Super informacija 😄 malo su preskupe da ih bacam, a trebat cu ih jedno vrijeme. Onda bi mi cak i jedan paket od 8kom trebao biti dosta ako sve prezive pranje 😅
    Cure, prijavila sam se na nekakav besplatni seminar za trudnice i dojilje u Varazdinu (cekam jos odgovor da li nisam zakasnila). Pricaju o prehrani u trudnoci, za vrijeme dojenja, povezivanju mame i bebe, dijastazi i svasta nesto. Nadam se da cu upasti 😊 je li bila mozda koja negdje na takvom seminaru? Navodno to imaju od 2018.god, ali sad prvi put cujem za to

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Da li ima netko ovdje tko je uradio puno uzv pregleda u trudnoći? Ja sam jučer brojala i uradila sam ih previše. Prva dva puta sam bila u kratkom razmaku, prvo samo vidjeli miješak pa za par dana da li kuca srce. Dalje, vodila sam trudnoću kod socijalnog radi bolovanja i dodatno kod svog privatnog liječnika znači svaki mjesec dva puta. Radila onaj veliki Anomaly scen, zatim nekoliko puta u trudnoći završila u bolnici na uzvu, jednom zbog prometne nezgode, dva puta zbog virusa, i nedavno ležala u bolnici zbog urinarne infekcije 3 dana, gdjr su mi 2 puta radili ultrazvuk.
    Mislim sveukupno 18 puta da sam radila uzv.
    Jučer naiđem na članak o štetnosti uzva na bebin mozak i PaaaaF, ode moje spavanje, moja bezbrižnost i sve u ......
    Ima li netko da zna nekoga da je uradio 100 uzv pregleda a da je beba ok i da je sve uredu? Takav netko mi sada treba 🤦🏻‍♀️

    🙋🏻‍♀️37
    🙋🏻‍♂️42
    28.03.'24. D🌸
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    Panorama ✅️♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.