Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Alexica

    Netko je pitao za trakicu kako promijeniti. Ja sam bas isla novu napraviti i zamijenila je. Mislim da ne postoji drugi nacin :)

    Ja sam pitala, tnx Alexica💕
    Btw znate li mozda da li Bipa daje paket za novorodjence kao DM? Jucer nam je tata podigao u DM-u- dobili smo paket Pampers br 1 i paket vlaznih maramica i kupone. Sve to dobro dodje🤷‍♀️

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢 TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Cure sve koje ste ispod 36 tt i bojite se preranog otvaranja/skracivanja cerviksa topla preporuka Roidakal, pisale smo vec o tome, meni je def pomogao, bio mi je skracen cerviks, nakon njega dogurala do 39+3

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢 TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 565

    Prijavi adminu

    Cure sretno danas na pregledima!
    Baby nek su nalazi uredni :)
    Mašo kako je prošla vizita?Ja službeno odustajem od kuhanja i bilo kakvih aktivnosti doma. Sve što padne na pod ja više ne mogu dizat i samo ostavljam mužu. Nemam snage više ni kuhat, saginjat se po lonce, protezat se po gornjim ormarićima i sl. xD Ostaje mi samo kupanje, spavanje, hranjenje ahhah

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak -->07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙

  • Bananica80

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Dobila sam preporuku od patronazne da sta manje koristim vlazne maramice i da je dovoljno kao gaze ili maramice u vodu pa sa tim bebu cistit. Osim kad smo vani, onda vlazne zbog prakticnosti. E sad, rekla mi je sta to stavljam u vodu pa sa tim cistim bebu, al se ne mogu sjetit jel rekla maramice ili krpe ili gaze 😶 vi koje tako koristite vodu, sta koristite kao zamjenu za vlazne?

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Bananica80

    Dobila sam preporuku od patronazne da sta manje koristim vlazne maramice i da je dovoljno kao gaze ili maramice u vodu pa sa tim bebu cistit. Osim kad smo vani, onda vlazne zbog prakticnosti. E sad, rekla mi je sta to stavljam u vodu pa sa tim cistim bebu, al se ne mogu sjetit jel rekla maramice ili krpe ili gaze 😶 vi koje tako koristite vodu, sta koristite kao zamjenu za vlazne?

    To su ti one to.to krpice imas u dm ili babycentru, narancasto pakiranje.. ako znas 
    https://www.babycenter.hr/to-to-tosama-visenamjenske-krpice-sort-1001-100-kom-23017-29393.html

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Bananica80

    Dobila sam preporuku od patronazne da sta manje koristim vlazne maramice i da je dovoljno kao gaze ili maramice u vodu pa sa tim bebu cistit. Osim kad smo vani, onda vlazne zbog prakticnosti. E sad, rekla mi je sta to stavljam u vodu pa sa tim cistim bebu, al se ne mogu sjetit jel rekla maramice ili krpe ili gaze 😶 vi koje tako koristite vodu, sta koristite kao zamjenu za vlazne?

    Vjerojatno baby blazinice. One budu onako veće pravokutne. 
    Ja sam koristila za sina i opet ću sad vlažne maramice 99% voda. Hippove su mi najbolje.
    One s nekim mirisima i balzamima nisam nikad ni koristila. 

    2020. 👦🏻

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Bananica80

    Dobila sam preporuku od patronazne da sta manje koristim vlazne maramice i da je dovoljno kao gaze ili maramice u vodu pa sa tim bebu cistit. Osim kad smo vani, onda vlazne zbog prakticnosti. E sad, rekla mi je sta to stavljam u vodu pa sa tim cistim bebu, al se ne mogu sjetit jel rekla maramice ili krpe ili gaze 😶 vi koje tako koristite vodu, sta koristite kao zamjenu za vlazne?

    Imas u Lidlu blazinice za bebe. Te sam ja znala uzimati. Malo su vece i ne trgaju se 

  • Alexica

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Bravo baby nb 3, ma vi cete na kraju izgurati sigurno do 37. Tjedna bar 🤞🏻🤞🏻🤞🏻😊Maso, ja se nadam da ce beba uskoro ipak i da te ne pustaju iz bolnice, samo ces se stresirat bezveze za vikend.Lallla klikni na neciju trakicu pa kreiraj svoju na toj stranici i onda skopiraj ja mislim drugi generirani link na svoj profil u potpis

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Alexica

    Bravo baby nb 3, ma vi cete na kraju izgurati sigurno do 37. Tjedna bar 🤞🏻🤞🏻🤞🏻😊Maso, ja se nadam da ce beba uskoro ipak i da te ne pustaju iz bolnice, samo ces se stresirat bezveze za vikend.Lallla klikni na neciju trakicu pa kreiraj svoju na toj stranici i onda skopiraj ja mislim drugi generirani link na svoj profil u potpis

    Jesam ga, hvalaaaa

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Pitanje za one koje su koristile Frida mom proizvode. Sto je bolje uzeti? Gacice bi svakako posto ste ih toliko nahvalile. Dal mi treba i pjena i oblozi ili bude dosta da su samo oblozi? Oblozi se stavljaju na ulozak ako sam dobro shvatila ili? Pomozite da ne trosim novce bezveze 🙈 hvala 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.