Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    bejbe2018

    Sandra25

    bejbe2018

    A kažu da se namučio u porodu pa ima hematomiće i sad mu vade krv i kontroliraju ga malo,nije ništa ugrožen.
    Ali baš bude mi milo, uvik mi spava kad dođem.
    💔
    A šta se tiče hrane,meni je radi tlaka sve slabo posoljeno i lešano. Pa ne dobijem isto kao netko tko ima uobičajeno.Najčešće je neka puretina/piletina plus povrće za ručak.
    Meni čak ne bude malo, jer bude i salata ,kruh ubace tu i tamo voćku .
    Ali mi fali još koje piće, malo mi bude to jutarnje uz doručak.Nekako mi ne sjeda oni nekakav posni sir, to mi zna bit za doručak, dok npr. Cornflakes mi bude extra.

    Moze li ti netko donit nesto voca ili neki jogurt ili nesto da imas za dane kad bude malo spize?
    Prošlo put kad sam bila na očuvanje zbog tlaka bilo je stalno voća,ja bi ga spremala i imala za poslije.
    A evo sad mi se čini nijedan put. Ako ne dođe još koji put onda ću pitat svoje da mi donesu banane,baš me traže.

    Dnevno bi najradije pojela 10 banana koliko mi se jedu🤣🤣🤣🤣
    Kako si danas? Kako bebica?

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Alexica

    Netko je pitao za trakicu kako promijeniti. Ja sam bas isla novu napraviti i zamijenila je. Mislim da ne postoji drugi nacin :)

    Ja ne znam stavit ni tu za trudnocu😂😂😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Jesam uspjela? 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    lalllla

    Jesam uspjela?

    Nisi 😊

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Baby.nb.3

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Anica88

    Baby.nb.3

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Zašto misliš da će te pustiti doma, šta nisi rekla da su spominjali indukciju danas?
    A što kažeš na 10 soba sa po 4 žene u sobi i također jedna zajednička kupaonica? 😂😂
    To je Sveti Duh, na odjelu patologija trudnoce?

    Da da. Evo odradila fetalni echo na Srebrnjaku, sve savršeno, hvala Bogu 🙏

    💔💔💔 3 missed ab
    💙 prva mrva
    💙 šašavko
    💔💔 2 missed ab
    💙 Hrabri Palčić

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Sandra25

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Mene nervira jer oni rade toliki bauk od visokog tlaka, isprepadaju nas skroz, a onda odgadaju indukciju. Ja sam bila zavrsila u bolnici tocno na dan termina sa tlakom 160/100 i drzali su me tamo 7 dana u bolnici da bi me tek sedmi dan inducirali.
    Nikako to ne razumijem

    Mozda ovisi i o tome da li imas druge simptome. Meni su s takvim tlakom busili vodenjak jer sam imala jako visoke proteine u urinu i bila sam strasno natecena. U trenutku busenja sam bila otvorena 8cm, ali su mi rekli da moramo ubrzati porod da se nebi nesto zakompliciralo i da na kraju nebi morala na carski. Tlak su mi mjerili valjda svakih 5 do 10min.
    A mozda su me se samo htjeli rijesiti 🤷‍♀️

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Baby.nb.3

    Anica88

    Baby.nb.3

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Zašto misliš da će te pustiti doma, šta nisi rekla da su spominjali indukciju danas?
    A što kažeš na 10 soba sa po 4 žene u sobi i također jedna zajednička kupaonica? 😂😂
    To je Sveti Duh, na odjelu patologija trudnoce?
    Da da. Evo odradila fetalni echo na Srebrnjaku, sve savršeno, hvala Bogu 🙏

    Super 😊

  • Bananica80

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Baby.nb.3

    Anica88

    Baby.nb.3

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Zašto misliš da će te pustiti doma, šta nisi rekla da su spominjali indukciju danas?
    A što kažeš na 10 soba sa po 4 žene u sobi i također jedna zajednička kupaonica? 😂😂
    To je Sveti Duh, na odjelu patologija trudnoce?
    Da da. Evo odradila fetalni echo na Srebrnjaku, sve savršeno, hvala Bogu 🙏

    Super! Bila sam i ja tamo, krasna je doktorica i jako strucna. Kad ona kaze da je dobro - onda je dobro! 😄Maso drz se! Svakako je bolje da si otisla sa takvim tlakom (i trudovima) nego da si stala doma i stalno se pitala. Ako te puste i ako ti opet bude nesto sumnjivo,  ti se vrati, pa makar i isti dan..

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Baby.nb.3

    Anica88

    Baby.nb.3

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Zašto misliš da će te pustiti doma, šta nisi rekla da su spominjali indukciju danas?
    A što kažeš na 10 soba sa po 4 žene u sobi i također jedna zajednička kupaonica? 😂😂
    To je Sveti Duh, na odjelu patologija trudnoce?
    Da da. Evo odradila fetalni echo na Srebrnjaku, sve savršeno, hvala Bogu 🙏

    Super da je sve dobro! ❤️

    2020. 👦🏻

  • BlackRose

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Mašo s jedne strane mozda i bolje da ne induciraju posto si prosla taman 37tt, a s druge strane te u potpunosti razumijem. U stresu si zbog tlaka i sad jos zbog otvorenosti, a bolnica ti nije bas tako blizu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.