Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anica88

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Baby.nb.3

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Zašto misliš da će te pustiti doma, šta nisi rekla da su spominjali indukciju danas?
    A što kažeš na 10 soba sa po 4 žene u sobi i također jedna zajednička kupaonica? 😂😂

    To je Sveti Duh, na odjelu patologija trudnoce?

    🙋🏻‍♀️35, PCOS
    🙋🏻‍♂️32
    Trudimo se od 3/23 ▫️ 7.7. + ▫️ 13.7. beta 1004 ▫️UZV 18.7. sve je ok :) ▫️ UZV 28.7. ❤️ ▫️ Panorama low risk 🩷

  • Anica88

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC


    Koliko daleko od bolnice zivis?

    🙋🏻‍♀️35, PCOS
    🙋🏻‍♂️32
    Trudimo se od 3/23 ▫️ 7.7. + ▫️ 13.7. beta 1004 ▫️UZV 18.7. sve je ok :) ▫️ UZV 28.7. ❤️ ▫️ Panorama low risk 🩷

  • Anica88

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Maša🤰🏼

    Baby.nb.3

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC
    Zašto misliš da će te pustiti doma, šta nisi rekla da su spominjali indukciju danas?
    A što kažeš na 10 soba sa po 4 žene u sobi i također jedna zajednička kupaonica? 😂😂
    Jesi ti bila u zatvoru ili? 😂

    To su divne bolnice u Zagrebu 😂

    🙋🏻‍♀️35, PCOS
    🙋🏻‍♂️32
    Trudimo se od 3/23 ▫️ 7.7. + ▫️ 13.7. beta 1004 ▫️UZV 18.7. sve je ok :) ▫️ UZV 28.7. ❤️ ▫️ Panorama low risk 🩷

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    Sandra25

    bejbe2018

    A kažu da se namučio u porodu pa ima hematomiće i sad mu vade krv i kontroliraju ga malo,nije ništa ugrožen.
    Ali baš bude mi milo, uvik mi spava kad dođem.
    💔
    A šta se tiče hrane,meni je radi tlaka sve slabo posoljeno i lešano. Pa ne dobijem isto kao netko tko ima uobičajeno.Najčešće je neka puretina/piletina plus povrće za ručak.
    Meni čak ne bude malo, jer bude i salata ,kruh ubace tu i tamo voćku .
    Ali mi fali još koje piće, malo mi bude to jutarnje uz doručak.Nekako mi ne sjeda oni nekakav posni sir, to mi zna bit za doručak, dok npr. Cornflakes mi bude extra.

    Moze li ti netko donit nesto voca ili neki jogurt ili nesto da imas za dane kad bude malo spize?

    Prošlo put kad sam bila na očuvanje zbog tlaka bilo je stalno voća,ja bi ga spremala i imala za poslije.
    A evo sad mi se čini nijedan put. Ako ne dođe još koji put onda ću pitat svoje da mi donesu banane,baš me traže.

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    Maša🤰🏼

    Jucer mi je vizita rekla ako trudovi ne krenu sami od sebe da ce me pustit doma. Maaa sta da ti kazem kad meni jucer cili dan nitko nije tlak mjerio dok ja nisam pitala 🙈

    Kakvo je stanje,jel se desilo šta?
    Pa to je bolje nego da te induciraju ako nije potrebno.

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2053

    Prijavi adminu

    Maša🤰🏼

    Jutro svimaaa :)
    Maša je jedina na odjelu koja nece rodit valja hahaha ispao mi kompletan sluzni cep jucer bas ono velicine šake. Imala sam tlak 150 pa sam dobila tabletu za tlak, sad se to smirilo . Trudova i dalje nema tako da pretpostavljam da idem doma. Ali mi je to CUDNO I STRASNO da idem doma 4 i pol prsta otvorena, sa tlakom koji se stalno dize 😳 neznam 🙈 isla bi doma jer je tu situacija na 4. Katu KOMA! 3 sobe u kojima je po 3 zene koriste isti tuš i isti wc BLJAKEC

    Citam i ne vjerujem. Tek sad vidim zaprave koliko srece imam sto trudnocu vodim u bolnici pa imam svoju doktoricu koja me pazi mazi i tetosi 🤣
    Mislim ista me porodila i prvi put. Zena odlicna,normalna sve objasni i prije svega jako pedantna. Mene je porodila u 37 tj zbog tlaka hitan carski bio. Sad opet tlak stalno neke pretrage ovo ono. Da joj dodem sa tlakom 150/100 nema sanse da bi me pustili kuci i to jos otvorenu. Prestrasno sto u pojedinim bolnicama rade.
    Sto se wc-a tice jbg ni kod nas nije bolje 2 sobe po 4,5 kreveta na 1 tus i 2 WC školjke 🤣🫣
    U svakom slucaju sretno!

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍🤵31 👰29

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Živim cca sat vremena od bolnice ako nema guzve, ma daaa tlak 150/100 ma dobro je to 🙈 neznam mozda se ja stresiram bezveze a to je sve oke. Cekaaam vizitu pa cemo vidit sta ce rec :) 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g 12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

  • Anica88

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Maša🤰🏼

    Živim cca sat vremena od bolnice ako nema guzve, ma daaa tlak 150/100 ma dobro je to 🙈 neznam mozda se ja stresiram bezveze a to je sve oke.Cekaaam vizitu pa cemo vidit sta ce rec :)

    Da li su ti kontrolirali proteine u urinu? Pitaj ih opet da mjere tlak kad se vec sami ne mogu sjetiti 🫣

    🙋🏻‍♀️35, PCOS
    🙋🏻‍♂️32
    Trudimo se od 3/23 ▫️ 7.7. + ▫️ 13.7. beta 1004 ▫️UZV 18.7. sve je ok :) ▫️ UZV 28.7. ❤️ ▫️ Panorama low risk 🩷

  • Alexica

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za trakicu kako promijeniti. Ja sam bas isla novu napraviti i zamijenila je. Mislim da ne postoji drugi nacin :)

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Lista pregleda:posvudusa2 1.3.
    Mary36 1.3
    Sandra25 4.3.
    buhtlica23 4.3.
    BlackRose 5.3
    lalllla 5.3.
    Anica88 5.3.
    Zelena123 6.3.
    Antonela2024 11.3.
    amystiqa 20.3.
    Sretno cure danas na pregledima! 
    🌺

    2020. 👦🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.