Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure 🌞
    Sretno danas na pregledima 🤞💕
    Magy107 nadam se da će sve biti dobro 🤞❤
    Meri97 Savjet nažalost nemam jer je stvarno komplicirana situacija i mislim da samo ti znaš detalje i što sve možeš ili ne možeš napraviti u ovom trenutku. Nadam se da češ uspjeti naći najbolje rješenje za sve vas.💞
    Dubrovčanka drago mi je pročitati da je sve dobro, idemo hrabro do 37tt 🥰
    Žao mi je radi muža, baš vas je svašta snašlo u tako kratkom periodu. Nadam se da će se brzo oporaviti 🤞
    Tonka341 sretno s pripremama.🙂 Ja sam za vikend oprala 3 mašine i imam za danas još manju hrpicu za opeglati. 🤗

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Nooha i Anchy sretno na pregledu ❤️
    Magy 🤞 za dobre nalaze 😊
    Dubrovcanka super da se napokon smirilo, 14. reci gin. da bude pažljiv jer imaš osjetljivu pipicu 😁😂
    Sjećam se da si već pisala da je muža uhvatilo u leđima, vjerujem da će brzo proći uz sve te tablete 🤞
    Tani dobili pcr nalaz ? Nadam se da nije korona 🤞 Također i ostale koje su spominjale da su bile u kontaktu sa zaraženima, nadam se da ste dobro ❤️
    Mene je noćas glavobolja ubijala, ali sam samo stavila hladan oblog i nekako zaspala.. I sada ujutro opet lagano osjetim bol, fuj 🙄

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Sretno danas na pregledima.. Također i curama koje čekaju nalaze, da bude sve uredno. 🤞
    Dubrovčanka, super da ide na bolje.. Još da muža nije zadesilo to sa leđima. Nadam se da će brzo proći. 🤞
    Marina, mislim da nemaš razloga za brigu što se tiće kilaže. To što ti je vaga pokazala manje može biti potpuna slučajnost, inaće to sa težinom varira oko kile gore dole čak i u istom danu, a kako neće dok si bolesna.. Ovo tvoje je stvarno malo. Ne fali bebi ništa. I ja sam pod koronom stagnirala sa težinom (možda i izgubila malo), ali sam zato poslje nadoknadila.
    A kad smo kod težine, jutro sam stala na vagu.. Ženske moje.. 58 kila!!! Otkud, kako?? Nekako mi to prebrzo skočilo. Na pregledu 14.01. vaga pokazala 54kile. Nadam se da je neka greška.. Jer još imam 2 i pol mjeseca do termina.. U prošle 2 trudnoće sam dogurala do nekih 59, 60.
    E da.. Neke od vas se muče sa probavom i zatvorom.. Kod mene jutros bit ću malo odvratna, skoro pa proljev iliti dost mekano i baš onako šerafilo u crijevima tj. dole nisko na izlazu..  Ne znam jel se koja i sa time susrela? Stvarno ne znam koji bi bio razlog. Nadam se da nije uvod u neku crijevnu virozu.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Hej evo i nas s pregleda! Sve je super Rita ima 1120g 
    Ja zatvorena cervik 40 mm. Za 3 tj novi pregled 
    Tako da tejuska pisi me za 21.02 😉

  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Marina ne brini. Ja sam izmedu 2 pregleda izgubila 2kg. U mom slucaju je bila promjena prehrane, rekao mi je da malo pripazim pa sam pripazila i opa kile dolje. Bebi nista nista ne fali i rekla mi je sestra da su zene znale sa po 5 kg izgubit od pregleda do pregleda samo zbog roga sto su pocele paziti sto jedu. Ovih tvojih 0.5kg moze biti da si izgubila neki visak vode.

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Tu saaam. 
    Stanje nepromjenjeno. Jedva cekam srijedu pa da se malo naluknu sto se dogada. 
    Ni jednu kontrakciju, ni jednu bol nemam. 
    Jedem ananas, pijem list maline, seksam se dva puta na dan iiii nece me😅😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Anchy čestitam na super pregledu i što je sve oke 😊❤️
    Dubrovcanka a sirota 🤭😁 Ali super za nalaz 😊🥳
    Coksa sva sreća pa moj muž ne čita forum, jer sam ja njemu rekla da trudnicama u visokim tjednima ne paše sex  🙈🤣🤣🤣

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • Nooha

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Evo i mene!
    Mirovanje se isplatilo…i dalje za prst otvorena.
    Pohvala za dobar guk i kilu manje od proslog pregleda.
    Novi za mjesec dana - nazalost po protokolu moram do poroda na te profile.
    Rekla mi profesorica nastaviti sve tak dalje još 3 tjedna i ako izdrzim da nam je to puna šaka brade. 
    Točno kako sam si i sama posložila u glavi…izdrzati 2 puta po 3 tjedna! 
    Idući pregled za 3 tt - mislim da je to 21.1.
    Ja sretna -  iako sam jedva dočekala krevet da se ispružim - baš mi je ovak pritisak…

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Anchy čestitke na super pregledu 🥳
    Bambolina drago mi je čuti da nisam jedina koja se tak raznježi. Svaki put kad prolazim pored sobice navirim unutra, nasmiješim se i odem dalje 🤭
    Coksa bome se dobrano trudiš 🤣🤣🤣 2.2. je sve bliže 🤞
    Magy107 šaljem jedno ❤ za odlično srčeko. 🥳
    Da li je to uvijek praksa da provjeravaju da li se dijabetes odrazio na bebu? Mene nitko nije slao na ništa dodatno. 😏

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Čestitam cure na super pregledima i nalazima ❤️

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.