Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Jutro cure 💞
    Tejuska ajme šta je tim ljudima. Nek si joj odreagirala😋
    Tanja bravo za dobar pregled 😍 i ja sam dobila heferol za piti od zadnjeg pregleda. Iako meni nije ni bilo željezo na nalazu🤔samo smanjeni eritrociti, hemoglobin, hematokrit i rdw. Da li sam trebala i željezo izvaditi? 🤔
    Omerta nadam se da je situacija bolja 🤞

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    posvudusa

    Ako porodiljni počinje 13.02. (Nedjelja) , jel ja mogu 11.2. Obaviti svu papirologiju? Jel to kasno? Ili treba ranije? Ja nikako ne mogu povezati šta nam sve treba za taj porodiljni i kome se šalje i kad.


    Meni je rekla da moram predati do 28. u mjesecu kada mi krece. Znaci u tvom slucaju do 28.2.

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    EvaKB

    posvudusa

    Ako porodiljni počinje 13.02. (Nedjelja) , jel ja mogu 11.2. Obaviti svu papirologiju? Jel to kasno? Ili treba ranije? Ja nikako ne mogu povezati šta nam sve treba za taj porodiljni i kome se šalje i kad.

    Meni je rekla da moram predati do 28. u mjesecu kada mi krece. Znaci u tvom slucaju do 28.2.


    I onda je prva isplata u 3. mjesecu

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

  • lu

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Ja sam to sve predala, ali vam ne znam reći kako to za vas ide. Ja sam obrtnik pa je skroz druga papirologija. Meni je porodiljno od 27.1 ja sam jučer to sve predala. Doznake za bolovanje i otvaranje porodiljnog. Još neke izjave potpisala i to je to. Od bolovanja još imaju svu dokumentaciju i odmah sam obje tiskanice predala. I za bolovanje i za otvaranje porodiljnog. 

    👩35, 🧔40
    👶2008,👶2012
    3/2021 missed ab u 10. tj
    Nifty uredan, stiže cura 💗
    Termin 13.3
    Euthirox 100, hashimoto

  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Ovako sam nasla, potrebno je slijedece

    • osobna iskaznica,
    • zdravstvena iskaznica,
    • preslika kartice tekućeg računa na koji osigurana osoba želi isplatu naknade plaće na ime rodiljnog dopusta,
    • „Potvrda o plaći“ koju ispunjava, ovjerava i potpisuje ovlaštena osoba poslodavca, a u kojoj je potrebno navesti iznose plaća koje su isplaćene u periodu od 6 mjeseci prije mjeseca u kojem je otvoren rodiljni dopust te
    • „Izvješće o privremenoj nesposobnosti/spriječenosti za rad“ kojega izdaje izabrani doktor ginekolog osigurane osobe (ginekolog koji ima sklopljen ugovor s HZZO-om).
    • Rodiljni dopust se ostvaruje temeljem izvješća o privremenoj nesposobnosti, te se o istome, u pravilu ne donosi rješenje u upravnom postupku (ako se tako suglasila osigurana osoba).

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Tejuska baba je još dobro prošla, mislim da bi je Arsancres počupala za kosu 🤭🤣
    Omerta nadam se da je cura bolje i da si i ti uspjela odspavati 🤞
    Tanja čestitam na super pregledu 😊 nemam problema sa željezom, tj. na početku trudnoće mi je bio 28, a prošli tjedan 21 🥳
    Dubrovcanka stanje danas? ❤️
    Demi i Eva ako se ne varam 🙈 nadam se da ćete proći bez korone 😏
    I više ne znam što sam još pročitala 🙄🙄🙄

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • katsy

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Znam da je jedna od vas rekla kako ima PCR nakon tjedan dana tek zbog velikih guzva..tako sam i ja jucer napravila PCR koji je pozitivan (Ujedno mi jucer bio zadnji dan izolacije)
    Pitanje: Kako dobiti covid potvrdu? Mailom mi je samo stiglo da sam pozitivna i da se javim epidemiologu bla bla

    [lilypie.com]

  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    katsy

    Znam da je jedna od vas rekla kako ima PCR nakon tjedan dana tek zbog velikih guzva..tako sam i ja jucer napravila PCR koji je pozitivan (Ujedno mi jucer bio zadnji dan izolacije)
    Pitanje: Kako dobiti covid potvrdu? Mailom mi je samo stiglo da sam pozitivna i da se javim epidemiologu bla bla


    Moj muž je nakon što je izašao iz izolacije tj. 11 dan otišao u ljekarnu po potvrdu, oni tamo vide u bazi podataka.
    Dubrovcanka samo odmaraj i neće curka van prije reda 😊

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Tani1984

    Ženice držite se i čuvajte svoje beboline..
    Mene od jučer neki kašalj ubio, računam malo me kišica smočila i eto imam dva testa kući i ka idem probati. Prvi odma pozitivan, drugi negativan. Dragom negativan al on otkad došao sa broda stalno kašlje i kiše…a testira se svako dva dana i stalno negativan…
    Jutros smo otišli i platili pcr, jer inače na red preko uputnice za 9 dana 🤦‍♀️
    Masku nosim i kroz hodnik,u liftu, ma svugdi osim doma..izbjegavam bilo di ići i ko za vraga…🤦‍♀️😷


    A baš mi je žao. Tako ste se pazili i eto ne možeš pobjeći od tog zla. A možda i nije korona, mi smo bili bolesni, imali smo curenje nosa i mala imala slabu temp. Prošlo za tri dana. Meni došao nalaz brisa: piše gljivice,haha kak se neki muče sa ešerihijom, ja tako da candidom. Prestala sam piti kefir, prije jedno tri tjedna, nemogu više nakon 7 mjeseci svaki dan, prisjelo mi i eto odmah me gljive napale,haha. Ali nemam nikakve simptome, niti iscjedak, niti svrbež, crvenilo ma ništa. U prošloj sam trudnoći imala onu bakteriju i svagdje piše da ju onda više manje cijeli život imaš, eto meni otišla. Pojele ju gljive,haha Dubrovčanka polako i uspori. Samo spavaj što više, to je dobro za tebe i bebu!!!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    katsy

    Pitanje: Kako dobiti covid potvrdu? Mailom mi je samo stiglo da sam pozitivna i da se javim epidemiologu bla bla

    Možeš i preko portala zdravlja zatražiti, dobiješ na mail odmah. Ili kako je Maya rekla tražiš u ljekarni.. Na kraju taj kod možeš i skenirati pa imaš potvrdu u onoj covid aplikaciji.
    … 
    Hvala cure.. Malo se vrpoljila ponoći i kašljucala, al ništa strašno, ujutro zvučala promuklo.. Sad tokom dana samo curi nos i kihne koji put.. Vidjet ćemo kako će biti večeras. 

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.