Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pau18

    Pau18

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Anchy i Nooha čestitam na lijepim pregledima!
    Magy bravo za srčeko 💙!
    Coksa neda se gospođica 🤣 čeka ona 2.2. 

  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Magy pa kada ima tako snažnu i hrabru mamu, mora i on biti super 💪❤️😊
    Nooha nisam niti sumnjala u drugačiji ishod današnjeg pregleda 😊 Još malo 🤗🥰
    Gdje nam je Demi? 😏

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • Mariina1106

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Hvala cure ☺️ Sad još čekam testiranje ali vidim da misle skratit izolaciju pa me to raduje ☺️ 
    Di je Demi? Nije li ona bila kontakt pozitivne osobe?

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Cestitke svima na dobrim pregledima❤️. Mame imam pitanjce, kaj kažete na onu ljuljačku 4moms ali rockaroo onaj model? Nova je 1600kn skupo, ali imam priliku praktički novu uzeti za 600kn. Ima tko iskustva neka? 

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Magy107

    Elle, nije uvijek praksa. Mene je ginekologinja poslala u 21. tjednu jer sam jako rano dobila gestacijski dijabetes. Već u 12. tjednu. I inače sam ušla u trudnocu sa kilogramima viška pa ju je to sve brinulo. Kada sam bila na pregledu u 21. tjednu bilo je sve ok ali je taj doktor rekao da se mora još provjeriti nakon 30. tjedna jer se tada sve formira i desi što se ima desiti pa ćemo tada biti 100% sigurni. Tako da sam danas isla drugi puta i sve je evo ok. Kaze on da samo malenog dovedemo još jednom izmedju 3. i 6. mjeseca života da se još jednom vidi ali po njemu nema nikakvih opasnosti. Kaze da se dobro držim toga svega i eto gubim kilograme i stagniram zadnjih 3 tjedna pa je to super. On nije veći nego što treba biti, otkucaji srca uredni. I još sto nekih drugih parametara. Tako da sam odahnula. Još malo izgurao sa dijetom pa ćemo vidjeti hoće li mi dijabetes ostati i za poslije ili će se pritajiti do nove trudnoće. Budući da sam ga rano dobila smatraju da imam predispozicije i da mi je trudnoća samo okidač. Kako god, nije mi ništa teško. Samo da bebi bude dobro.


    Hvala ti na pojašnjenju, meni je otkriven kasnije u 24tt na ogttu.
    Bila na 2 guk profila od tad i sad samo moram držati dijetu do kraja. I mene isto to baš zanima što će biti nakon trudnoće. Ali naravno bitno da su nam bebice dobro a za ostalo ćemo lako 💕

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Nooha

    Evo i mene!
    Mirovanje se isplatilo…i dalje za prst otvorena.
    Pohvala za dobar guk i kilu manje od proslog pregleda.
    Novi za mjesec dana - nazalost po protokolu moram do poroda na te profile.
    Rekla mi profesorica nastaviti sve tak dalje još 3 tjedna i ako izdrzim da nam je to puna šaka brade.
    Točno kako sam si i sama posložila u glavi…izdrzati 2 puta po 3 tjedna!
    Idući pregled za 3 tt - mislim da je to 21.1.
    Ja sretna - iako sam jedva dočekala krevet da se ispružim - baš mi je ovak pritisak…


    Odlične vijesti 🥳🥳🥳

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Demi30

    Demi30

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Evo me cure, hvala što mislite na mene. Ovih dana sam malo pokretnija i super se osjećam (napokon, nakon mjeseci ležanja i mirovanja), tako da svašta nešto radim po kući pa nisam bila toliko aktivna tu.  Evo, Bogu hvala nemam nikakve simptome korone. Testirala sam se jednom kućnim testom i bio je negativan. Ovo je već 5. dan od kontakta pa se nadam da neću razviti nikakve simptome, ako ih već dosad nisam razvila.
    Naručila sam se 10.02.  na OGTT, pa ćemo vidit kako će to proći. Inače nemam želje za slatkim, ali zadnjih dana sanjam čokoladu i kolače. Baš sad kad bi trebala malo pripazit😔
    Anchy i Nooha bravo za super preglede 🥰 Koji dobar osjećaj kad izađeš iz ordinacije, a sve je uredu 🙏
    Čoksa čekamo te, a bome još neke od vas je prate u stopu 🤗

    29👩‍❤️‍👨33
    stiže nam 🎀💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Anchy_23 🌈 🌸

    Hej evo i nas s pregleda! Sve je super Rita ima 1120g
    Ja zatvorena cervik 40 mm. Za 3 tj novi pregled
    Tako da tejuska pisi me za 21.02 😉


     Bravo!! I mi smo tu negdje sa kilicama.. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Vidim da su svi pregledi prošli super, bravo za bebuške ❤️
    Elle ja sam radila ogtt i jedna vrijednost mi je bila povišena za 0,7 i onda mi je gin odmah rekao da ću uz profile na VV morati i na fetalnu eho., za svaki slučaj, ali na kraju smo se dogovorili da pomovim nalaz ogtt i za 5 dana je sve bilo okej i debelo ispod granica pa nije bilo potrebe, ali slažem se da je to vjerojatno praksa kako kod kojeg, iako ja nisam niti znala da se ta pretraga radi kod gestacijskog, bila sam uvjerena samo ako su u pitanje neke obiteljske stvari, povijest srčanih mana il već nešto, ali sad tada malo čitala i ispada da je zapravo gestacijski odmah indikacija za tu pretragu, ali očito kako koji ginekolog se toga drži 🤷‍♀️
    Meni sestra poslala nalaz na streptokok upravo, pozitivan je, neću ništa guglati jer ću garant naći hrpu drame, ali znam da je neka od vas napisala da ga je imala, Omerta možda? Kak je to prošlo? Nakon terapije jel opet ponavljam bris? 
    Dobila sam terapiju + vaginalete, ali mogu sutra tek sutra krenuti s tim jer mi treba recept, a socijalac mi radio prvu.
    Ja nemam baš nikakve simptome, iscjedak, ništa 😐

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Anchy,cestitke na pregleduu🎀😍Bas mi je drago da je Rita super.
    Nooha tako mi je drago da se mirovanje isplatilo,samo hrabro naprijed🙏♥️
    Zapisem iduce preglede😊
    Coksa sad kad ti preneseš 😆😆😆 hahahah

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.