Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Dubrovčanka

Broj poruka: 1875

Prijavi adminu

Demi jest Bogu hvala. ❤️
    Ma sve će to bit uredu. Ja ti imam dobru intuiciju šta se tiče svega tako i tebe. Samo ti laganini. Mene ti je znalo probost kao da me neko nožem para pa sve ok🤣. Eto da te utješim. Hvala to🥰
    Uživajte u divnoj nedjelji 🥰

👧🏻32 & 🧔🏻‍♂️29
    1. Mjesec 2020. krenuli pokušavati
    ➕nakon godinu dana(24.1.21)
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

• Doti

Broj poruka: 80

Prijavi adminu

antonela98

Cure koje ste trudne duze od mene, gdje ste osjetile bebu u 22.-23.tt?
    Ja povremeno znam osjetit i visoko oko pupka, ali u 90 posto je jako nisko, cak ispod crte, u pipici skoro 😳
    Na zadnjem pregledu je rekao da je beba pretezito dole, ali da ne trebam mirovati, imam jos tjedan i po do uzv-a i mjerenja cervixa.
    Strah me jedino da se ne bih pocela otvarati ili nesto

I ja točno tako. Isto komentirao na uzv da se beba smjestila nisko, ali da to ne predstavlja apsolutni nikakav problem. 

Demi30

Broj poruka: 290

Prijavi adminu

Sunašce83

Demi30

Cure, može mala pomoć kako da postavim ovu lentu dolje kao što vi imate? Pokušavala sam nešto, ali meni to ne ide. Ostane mi samo brdo slova i brojeva, nigdje lente 🤦‍♀️

Kad izradis lenticu odes na forums, pa pseudo html i kopiras taj link koji zaljepis ovdje u profilu na potpis

Hvala ti , uspjela sam 😊
    Dubrovčanka hvala na podršci 🙏💪💪

[lilypie.com]

Bambolina

Broj poruka: 227

Prijavi adminu

Curke, koliko prije vađenja OGTT se ne treba ništa jesti? 12h? Vodu mogu normalno konzumirati? 

[lilypie.com]

Amelie

Broj poruka: 800

Prijavi adminu

Demi i mene znaju čudni bolovi presjeći.. kratko traju. Tipa okrećem se u krevetu i samo me u jednoj točki zaboli.. ful čudno. Ali brzo prođu.. pokušavam se ne zamarati čim su tako kratki.. bude to sve ok;)

Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉
    Stiže nam curka🌸💓😍
    [lilypie.com]

• MarijanaMartin

Broj poruka: 505

Prijavi adminu

Bambolina

Curke, koliko prije vađenja OGTT se ne treba ništa jesti? 12h? Vodu mogu normalno konzumirati?

Ja sam mislila da na tašte znači da ne smiješ jesti i piti. Ali to nije točno. Treba piti vode, pogotovo ujutro onda ti lakše izvadi krv, a ne da odeš dehidriran! Meni je to pomoglo!

👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

elle 🙋‍♀️

Broj poruka: 308

Prijavi adminu

Bambolina

Meni je rečeno da večer prije jedem do 19,20h najkasnije…

💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️29g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    [lilypie.com]

Bambolina

Broj poruka: 227

Prijavi adminu

Znači što sam jela, jela sam 😂
    A dobro morat ću barem čašu vode do spavanja, neće valjda to toliko poremetiti nalaze 😐

[lilypie.com]

Sunašce83

Broj poruka: 1039

Prijavi adminu

Bambolina

Znači što sam jela, jela sam 😂
    A dobro morat ću barem čašu vode do spavanja, neće valjda to toliko poremetiti nalaze 😐

8-12 sati nebi trebala jesti nego samo piti vode. Inace je 12 sati kao najpravilnije. Ja sam zadnje morala jesti u 19 i 30 ali sam oplela sendvic u 20 i 30😂. Sreca pa je bilo sve ok

38👫38 💙16 💜5 💙+ 7/21
    termin: 17.3.2022.
    [lilypie.com]

CoKSa

Broj poruka: 121

Prijavi adminu

antonela98

Cure koje ste trudne duze od mene, gdje ste osjetile bebu u 22.-23.tt?
    Ja povremeno znam osjetit i visoko oko pupka, ali u 90 posto je jako nisko, cak ispod crte, u pipici skoro 😳
    Na zadnjem pregledu je rekao da je beba pretezito dole, ali da ne trebam mirovati, imam jos tjedan i po do uzv-a i mjerenja cervixa.
    Strah me jedino da se ne bih pocela otvarati ili nesto

Ovisi kako je okrenuta..ali jos tad sam dolje nisko osjetila. Sad kako je glavica dolje, udara me stalno nogama pod rebra, premjesta mi organe i tako. Dolje ju sad jako rijetko osjetim. Bas ako dugo stoojim onda se nabije cijela dolje pa mi je vise pritisak nego udarci. 
    U dobrom je polozaju sada i tak bi trebala ostat do poroda. Cak sam u jednom trenu mislila da se bila okrenula na zadak, jer me bas zugalo sa lijeve strane i  smetala mi je nekako u trbuhu. Ocito se pokusala okrenut ali nije imala mjesta kad su udarci ostali i dalje isti. Dolje me.skaklja rukicama i sa lijeve strane lagano, a desnu i ispod sisa mi razvaljuje nogama😆😆

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.