Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Meri baš mi je žao što ti je tako 😔 Jedino što mi pada na pamet je da ti netko dođe pomoći.. Da li mama ima pravo na neku stručnu pomoć u smislu da joj dođe kući okupati je ili presvući? Moja kolegica je imala takvu situaciju s tatom pa su imali pravo da besplatno dođe 3x tjedno pomoći im. A onda su se oni dogovorili s njom da još dodatno dođe i to joj platili.. Eto ne znam što drugo ti savjetovati 😔
    Nela odi za svaki slučaj na hitnu kada opet osjetiš bolove .. Vjerujem da nije ništa, ali barem ćeš biti mirnija 🤞
    Dubrovcanka a jbt kako se iz ničega odjednom tako “zakomplicira” 😒 Sutra zovi ili idi kod gin bez obzira što više ne krvariš.. 

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    meri97

    Drage moje, mi se jako dugo nismo javile, bit ce ovo jedan dugacak post, ali treba mi necije misljenje i podrska.

    Naime, ustanovljeni su mi problemi sa gusteracom i jetrom. Posteljica mi je nize nego sto treba biti. Iz tog razloga, trebala bih sto vise mirovati, a dr.me ne zeli slati za bolnicu zbog situacije s covidom.
    Najveci problem je taj sto se samostalno brinem o mami koja je teski invalid. Znaci sve od njege, hranjenja pa tako dalje. To je stalno de kuhaj rucak, de lozi vatru, daj tablete, namjesti ruku, namjesti nogu…nije ona jadna kriva sto je u takvom stanju, ali ja bih trebala mirovati i stvarno mi je vec tesko to sve obavljati. Imam ja divnog muza koji je vise nego voljan pomoci, ali covjek ima svoj posao i ne moze zbog toga svega ne raditi, ipak treba od necega i zivjeti. A obitelj, prijatelji, svi dodu na 15 minuta ili popiti kavu, nitko se nece uhvatiti toga da nju posluzi ili barem nesto napravi dok su kod nas.
    Nemoguce je pronaci nekoga i platiti da se brine o njoj jer je to briga 0-24.
    Ja sam vec kao luda, stalno koristim Normabele od2mg iako nikakve koristi od toga, tlak mi je jako visok (a kazu mi ne smijes se stresirati)…
    Pa drage moje, sta da uradim i kako da zastitim prvenstveno bebu pa onda sebe i ostale…?


    Moja kolegica s posla isto treba nekoga da joj se brine za majku. Pronašla je neku firmu iz Slavonije. Dode gospoda kod vas na mjesec dana, treba joj soba i čuva ti majku za 6000kn. Sad neznam je li to tebi prihvatljivo financijski. Možda ima i neke mogućnosti poludnevnog čuvanja koje je jeftinije. Ali bolje koji mjesec bankrotirati, nego se cijeli život kajati!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Nego sinoć i jutros mi izašao kao mali ugrušak ono kad imate mengu. Ne znam jel to normalno? 😳


    Ja bi otišla na hitnu. Ili nekako stupila s dr u kontakt i objasnila da se brinem i da bi me smirilo da me netko pregleda! 

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Jutro cure 💞
    Meri žao mi je za tvoju situaciju 🙏 nemam pametnih savjeta, ali ti želim da nađeš rješenje i da sve bude dobro s tobom, bebom i mamom ❤️
    Nela nisu mi poznati takvi bolovi, neka prođu što prije🙏ako osjetiš da je vrijeme za hitnu ne ustručavaj se💪
    Dubrovčanka to mi izgleda kao dio tog čišćenja. Drž se i provjeri s nekim stručnim da budeš mirnija ❤️
    Želim svima mirnu nedjelju 😊

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • Avatar meri97

    meri97

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Hvala vam drage moje na lijepim rijecima. Nema koga nisam kontaktirala u potrazi za pomoci, ali se ocito nitko ne zeli zezati s tim ili trazi 10 000 kn na mjesec. 
    Toliko me to nervira da po noci ne spavam, tlak mi je prenaglo skocio…a rjesenja nema.
    Samo zelim ova zadnja 3 mjeseca provesti u miru i onako provoditi dane kako ih zelim provoditi, a ne kako moram.
    Cisto me strah svakog dana koji dolazi.

    https://lbdf.lilypie.com/dmWEp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Tejuska♡

    Ajme!! Pa sve citam i ne vjerujem😐i mi smo u slijepoj ulici ali nemamo ovakvih debila.Sad je to sve oke pretpostavljam?


    S nama je, nakon te scene mog muža nitko se više nije usudio nam dirat niti jedan auto 😂😂 ali evo upravo idem s malom u park i vidim neki auto VU registracije, digli mu brisače.. I dalje to oni svi rade. 
    Nama su rekli kao tko je nama kriv što smo mi kupili stan od bake koja nije imala auto 🙄 e debila. 
    Curke s koronom držite se ❤️
    Dubrovčanka, ja bi provjerila isto s doktorom, možda nije ništa, ali ja sam ziheraš 😅
    Mene sad odjednom toliko probolo nešto tj. Toliko se mala mrdala da nisam mogla zakoračiti, stala u pothodniku i mislim si hoću zvat muža da dođe po mene, al morao bi me nosit 🙉 i pomislim aj da čučnem možda i stvarno se ova okrene, valjda se ili namještala ili ne znam šta, ali baš nabijanje gore točno gdje mi je dr. pokazao da joj je rukica. Vjerojatno nema mjesta više pa sve tak bolno osjetim 😐 e ali baš me uplašilo, kontam pa jbt neću sad valjd u pothodniku stajat il rodit jbmti haha

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar meri97

    meri97

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Nemam brata ni sestru, tata je preminuo prije 2 godine. Kada sam spomenula staracki dom, svi me napali, skoro me u zatvor htjeli strpati za ‘zanemarivanje’, a nitko ne zna kako je. Dodu  i odu a meni sve ostane.
    Ako ne zavrsim na psihijatriji, skidam sama sebi kapu 😝

    https://lbdf.lilypie.com/dmWEp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Meri nemam beki pametan savjet osim sto ti zelim da imas snagu da izdrzis i da sve bude dobro s bebom i s mamom.
    Dubrovcanka tebi bas stresno ovih dana. Izdrzat cete vas dvije bar do 37 tjedna.
    Arsancres bila sam u c&a pa mi kaze zena da uopce nemaju program za trudnice/dojilje. Jesi ti te grudnjake online kupila ili u ducanu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    anchika

    Meri nemam beki pametan savjet osim sto ti zelim da imas snagu da izdrzis i da sve bude dobro s bebom i s mamom.
    Dubrovcankatebi bas stresno ovih dana. Izdrzat cete vas dvije bar do 37 tjedna.
    Arsancresbila sam u c&a pa mi kaze zena da uopce nemaju program za trudnice/dojilje. Jesi ti te grudnjake online kupila ili u ducanu?


    Online uzela, ali nije istina da nemaju, možda nemaju i nekima, ali ja sam u prvoj trudnoći kupovala i u dućanu, vrlo moguće da ne drži baš svaki dućan, npr. u h&mu je isto tako, arena, west i čini mi se žitnjak ima mama odjel, tj. tak je bilo prije jedno 5,6 godina.
    U biti, ak niš, online imaš sigurno, ja sam i tajice neke uzimala jer su bile po 4 eura 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pau18

    Pau18

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Meri97 moja mama je mog djeda prije četiri mjeseca kad je došao s teške operacije stavila u dom na mjesec dana jer se u tom periodu nije imao tko brinut za njega. Lijepo mu je objasnila da je to samo privremeno on se složio. Doduše znam da je jedva našla dom, ali vrijedi pokušat.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.