Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mariina1106

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Znam da je ovo pitanje već bilo postavljano vise puta ali eto molim još jednom odgovore. Cure koje su prebolile koronu - koje ste lijekove koristile? Pri kojoj temp ste skidale temperaturu? Sto ste koristile za grlo? Mene je jučer počelo boljet grlo, da se danas ne mogu ustat iz kreveta a ni nemam temp za sada tj najviša mi je 37.0 ali se jako slabo osjećam jedva se mogu ustati. Molim savjete, naručila sam se za test u srijedu.

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Mariina1106

    Znam da je ovo pitanje već bilo postavljano vise puta ali eto molim još jednom odgovore. Cure koje su prebolile koronu -koje ste lijekove koristile? Pri kojoj temp ste skidale temperaturu? Sto ste koristile za grlo? Mene je jučer počelo boljet grlo, da se danas ne mogu ustat iz kreveta a ni nemam temp za sada tj najviša mi je 37.0 ali se jako slabo osjećam jedva se mogu ustati. Molim savjete, naručila sam se za test u srijedu.


    Ja sam popila u koroni svega 2 lupoceta i to prva dva dana na temp 38.5 i za bolove. Sve me zivo boljelo. Nista drugo nisam koristila, osim tamo 5.dan za kasalj fluimukan 4 dana po jednu svaki dan i fakat je pomoglo. Inače, med, limun, cajevi od koprive, domaći i punooo juhe i proslo je. Sretno i brz oporavak, bit ce sve ok. Eto meni nakon korone krvni nalazi hvala Bogu uredni i granicama sve, osim malo željeza ali to bi rekla da je i korona i beba sebi uzela, ali eto radim na tome da podignem💪

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure 🙂
    Katsy potvrdu možeš dobiti 11.dan nakon pozitivnog pcra. 
    Kako je Maya rekla možeš u ljekarni, a i preko e-građana kao.
    Naglasak na kao jer sam ja zatražila na mail pa nisam dobila. Na kraju sam otišla u ljekarnu i dobila papir pa si skinula app covidgo i tamo skenirala barcod tako da imam i na mob.
    To mi je zgodnije jer mi je uvijek pri ruci. 😊 vidim naknadno da je i Omerta to objasnila ali aj da ne brišem sad kad sam se potrudila sve objasniti 😂
    Dubrovčanka drago mi je da prolazi i da odmarate 💕
    Omerta nadam se da je malička bolje 🤞🥰
    Mariina temp.nisam imala ali po preporuci dr. mogla sam lupocet da je trebalo. Za grlo sam koristila isla pastile i poslije za kašalj sirup od trputca. I stalno sam imala čaj u ruci. 
    Drž se, nadam se da budeš bolje što prije ❤

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Mariina1106

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Hvala cure na odgovorima. Ja nemam temperaturu tj kreće se oko 36,8, 37 ali me tijelo toliko boli da to nije normlano. Čak me i grlo manje boli ali me oci jako peku i glava boli.

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Mariina1106

    Hvala cure na odgovorima. Ja nemam temperaturu tj kreće se oko 36,8, 37 ali me tijelo toliko boli da to nije normlano. Čak me i grlo manje boli ali me oci jako peku i glava boli.


    Marina drž se 💪popij lupocet onda za te bolove i neka prođe brzo 🙏
    Ostalim curama s koronom ili prijetnjom od korone isto držim fige za zdravlje 🍀

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Magy107

    Tanja, ja sam nedavno bila prehlađena, gadna upala sinusa takodjer. Idem u ponedjeljak raditi krvnu sliku. Nadam se da mi neće biti pogorsana… A nakon korone od prije 3 mjeseca krvna slika mi bila super. Tko to zna, na koga kako djeluje. Što se željeza tiče možda bi ti tako bilo i bit korone. Zbog trudnoće…


    Ma i ja mislim da je radi trudnoće, ali evo prvi puta da sam na donjoj granici željeza. U sve 4 trudnoće uvijek je bila neka zlatna sredina, pred kraj je znalo biti manje ali nikad na baš baš donjoj granici. Ali hemoglobin je ok. 

  • nela_o93

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozdrav cure, jel koja od vas imala baš jaki pritisak u donjem djelu stomaka? ja to imam od sredine trudnoće,ali zadnja dva tjedna  se baš dosta pojačalo. kao da imam utege na mjehuru. prošli tjedan sam bila na kontroli i ginekologica kaže da je to sve normalno, ali me nije gledala vaginalno ,nego samo preko stomaka . pa me sad strah da se  nisam možda pocela otvarati pa da od toga ne nastaje bol. 15.2 mi je novi utz al ne znam jel mi dugo čekati do tad 

    [lilypie.com]

  • Avatar meri97

    meri97

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Drage moje, mi se jako dugo nismo javile, bit ce ovo jedan dugacak post, ali treba mi necije misljenje i podrska.

    Naime, ustanovljeni su mi problemi sa gusteracom i jetrom. Posteljica mi je nize nego sto treba biti. Iz tog razloga, trebala bih sto  vise mirovati, a dr.me ne zeli slati za bolnicu zbog situacije s covidom.
    Najveci problem je taj sto se samostalno brinem o mami koja je teski invalid. Znaci sve od njege, hranjenja pa tako dalje. To je stalno de kuhaj rucak, de lozi vatru, daj tablete, namjesti ruku, namjesti nogu…nije ona jadna kriva sto je u takvom stanju, ali ja bih trebala mirovati i stvarno mi je vec tesko to sve obavljati. Imam ja divnog muza koji je vise nego voljan pomoci, ali covjek ima svoj posao i ne moze zbog toga svega ne raditi, ipak treba od necega i zivjeti. A obitelj, prijatelji, svi dodu na 15 minuta ili popiti kavu, nitko se nece uhvatiti toga da nju posluzi ili barem nesto  napravi dok su kod nas.
    Nemoguce je pronaci nekoga i platiti da se brine o njoj jer je to briga 0-24.
    Ja sam vec kao luda, stalno koristim Normabele od2mg iako nikakve koristi od toga, tlak mi je jako visok (a kazu mi ne smijes se stresirati)…
    Pa drage moje, sta da uradim i kako da zastitim prvenstveno bebu pa onda sebe i ostale…? 

    https://lbdf.lilypie.com/dmWEp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    nela_o93

    pozdrav cure, jel koja od vas imala baš jaki pritisak u donjem djelu stomaka? ja to imam od sredine trudnoće,ali zadnja dva tjedna se baš dosta pojačalo. kao da imam utege na mjehuru. prošli tjedan sam bila na kontroli i ginekologica kaže da je to sve normalno, ali me nije gledala vaginalno ,nego samo preko stomaka . pa me sad strah da se nisam možda pocela otvarati pa da od toga ne nastaje bol. 15.2 mi je novi utz al ne znam jel mi dugo čekati do tad


    Meni bude povremeno takav pritisak, kao da mi je trbuh pretezak i vuce prema dolje. Osjecaj mi je da bi mi nesto trebalo da ga pridrzava, a nije jos toliki, tek je krenuo postenije rasti. No zasada je to neke dane, vecinom ne. Ja se nisam nesto posebno zabrinula oko toga, pripisala carima trudnoce, jedino sam ja manje od tebe trudna tako da ti zapravo ne znam reci kakva je situacija u tvojim tjednima i sto je normalno

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

  • katsy

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Elle i Omerta - hvala za covid potvde!
    Zelim vam svima ugodnu nedjelju 😊🤞🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.