Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mariina1106

Broj poruka: 162

Prijavi adminu

Ma vjerujem da su ljudi dobronamjerni samo sam ja jako plašljiva pa me onda sve zabrine i osjecam se krivo. Hvala ti sto si me smirila.

Boobamara

Broj poruka: 157

Prijavi adminu

Dubrovčanka

Boobamara ima kao nastavak kad je beba mala mala pa se makne pa je onda za bebicu do 2 godine. Tako pišu 🤣. Frendica kupa malu od 9 mjeseci u njoj i zadovoljna je. Ja sam je uzela na akciji sad kad je bila 450 kn.
    Kakav ti je bio Dubrovnik 😄?
    Cure iz Zagrebaisplati li ići u svijet beba? Kakav je tamo izbor?

Bas gledam na amazonu, kosta 90eura.
    I sto je najbolje, izbacilo mi je jos hrpu kadica 🤣🤣🤣
    Nisam ni pretpostavljala da ima toliki izbor 😜
    Kad je moja kcer bila mala postojala je samo obicna kadica plasticna, ona od 50kn
    Ovo sada je show
    Dubrovnik mi je i dalje najljepsi grad na svijetu, zivjela sam tamo 10godina, imali smo svoju firmu zivjeli smo jedan opusten i odlican zivot sve do prosle godine kada smo odlucili otici u Njemacku
    Jos se nisam navikla na ovo ovdje i jako mi fali grad i prijatelji 😢

Ja-37g.

👨‍👩‍👧 Kcer 17g.

30.03.2021. 7+2 blighted ovum
    01.08.2021.imamo pozitivan test ➕
    05. 04.2022. Termin
    [lilypie.com]

[lilypie.com]

Dubrovčanka

Broj poruka: 2327

Prijavi adminu

Mariina1106 sjeti se onih šta povraćaju cijelu trudnoću pa rode zdrave bebice. Ne brini se. Kasnije ćeš kukati koliko jedeš puno 🤣
    Boobamara vjerujem da je tu totalno drugi ritam života. Dubrovnik znaš koliko je laganini sve🤣. To mi i odgovara. A šta se tiče kadica nisam ni gledala. Nego kako je bio Black friday izbacilo mi pa tu uzela😄

👧🏻32 & 🧔🏻‍♂️29
    1. Mjesec 2020. krenuli pokušavati
    ➕nakon godinu dana(24.1.21)
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

Boobamara

Broj poruka: 157

Prijavi adminu

Dubrovčanka

Mariina1106sjeti se onih šta povraćaju cijelu trudnoću pa rode zdrave bebice. Ne brini se. Kasnije ćeš kukati koliko jedeš puno 🤣
    Boobamara vjerujem da je tu totalno drugi ritam života. Dubrovnik znaš koliko je laganini sve🤣. To mi i odgovara. A šta se tiče kadica nisam ni gledala. Nego kako je bio Black friday izbacilo mi pa tu uzela😄

Totalno je drugaciji zivot, mentalitet ljudi 😭😭 nema ovdje POMALO
    Sve gledam kako bi se vratila
    A kadice moram pregledat, izbor je WOW

Ja-37g.

👨‍👩‍👧 Kcer 17g.

30.03.2021. 7+2 blighted ovum
    01.08.2021.imamo pozitivan test ➕
    05. 04.2022. Termin
    [lilypie.com]

[lilypie.com]

Dubrovčanka

Prijavi adminu

Boobamara vrati se da zajedno šetamo uvalom ❤️

👧🏻32 & 🧔🏻‍♂️29
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

Dani30

Broj poruka: 593

Prijavi adminu

Drage moje da se javim… ja sam danas zavrsila na hitnom pregledu kod ginekologa zbog jakih bolova u donjem dijelu stomaka i kod desnog jajnika… hvala Bogu sve je u redu samo je beba pre aktivna i od toga dolaze bolovi i naravno zato sto se maternica rasteze 🙈🙈… i slucajno smo danas saznali spol…. stize nam deckic💙💙(naravno nije 100%sigurno,ali jako velika vjerojatnost je da ce tako biti)…
    Tejuska mozes li prepraviti moj termin za 9.12., umjesto njega imam termin 14.12. ..hvala

Ja 30g.(hasimoto)
    Mm 39g.
    1.10. Imamo ❤(6+1)
    Termin 27.05.'22.🥰
    [lilypie.com]

Tejuska♡

Broj poruka: 3482

Prijavi adminu

Dani30

Drage moje da se javim… ja sam danas zavrsila na hitnom pregledu kod ginekologa zbog jakih bolova u donjem dijelu stomaka i kod desnog jajnika… hvala Bogu sve je u redu samo je beba pre aktivna i od toga dolaze bolovi i naravno zato sto se maternica rasteze 🙈🙈… i slucajno smo danas saznali spol…. stize nam deckic💙💙(naravno nije 100%sigurno,ali jako velika vjerojatnost je da ce tako biti)…
    Tejuska mozes li prepraviti moj termin za 9.12., umjesto njega imam termin 14.12. ..hvala

Draga Dani,cestitke od srca na djecaku 💙💚
    Drago mi je da je bebica dobro,zao mi je sto imas velike bolove i nadam se da ce brzo proci 😊

🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (7)🙆‍♂️Noel (4)
    🧚‍♀️Lota ~ 15.04.22

Tejuska♡

Prijavi adminu

posvudusa

Ja sam upravo otkrila novu zanimaciju, velike plišane igračke iz HMa 😂

https://www2.hm.com/en_gb/productpage.0698466001.html [www2.hm.com]

Ajdeee bas je simpaa 🤩😍

🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (7)🙆‍♂️Noel (4)
    🧚‍♀️Lota ~ 15.04.22

Tejuska♡

Prijavi adminu

Mariina1106

Znam da ne trebam slusat druge ali odma se osjecam krivo. Kada osjetim glad ja jedem, doduše kada imam bas puno posla onda pomaknem obrok za sat,dva pa mi postane lose ali pojedem koliko mogu. Doktorica mi je rekla da je dobro sto se nisam udebljala da ce kile doci same i evo danas sam dobila prvu 1,5. Bas me prepadnu ljudi da nesto krivo radim i da beba ne dobiva dovoljno.

Draga Marina,pa to je sve super,jos si i dobila 1,5kg .. Nema mjesta panici doista 😊
    Ako dijete napreduje znaci da dobiva dovoljno svega.

🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (7)🙆‍♂️Noel (4)
    🧚‍♀️Lota ~ 15.04.22

Dubrovčanka

Prijavi adminu

Dani čestitke na dječaku. Nadam se da si sad mirnija i da će bolovi proći 💓

👧🏻32 & 🧔🏻‍♂️29
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.