Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bebo

    bebo

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Magy i Nooha predivne vijesti, čestitam!!

    [lilypie.com]

  • Avatar bebo

    bebo

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Cure sa secerom..svaka cast na vodjenju brige oko prehrane i cestitke na urednoj trudnoci ❤
    A kako izgledaju te dijete?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Jutro ♡
    Sunasce sretnooo danas na pregledu🥰
    MarijanaMartin i tebi sretno danas u bolnici 😍🤩
    Dubrovcanka kako si danas? Da li je prestalo curiti?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Jutroo 💞
    Sretno danas na pregledima 🍀
    Ajme ovo za muževe i odgađanja do zadnjeg časa 🤣🤣 mogu mislit kako je vama s ozbiljnijim radovima, ja evo još čekam da obisi sliku u sobu nakon vjenčanja 😬 ništa dok ja ne preuzmem ili ostavi nedovršeno 😅

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Curke sretno danas s pregledima sve koje ga imate ❤️
    Ja evo budna, spremam se u Petrovu 😂😂
    Dubrovčanka al sve je kak kažeš, isto tako valkda kod 90% njih.. Ja se uvijek sjetim jedne moje frendice koja 6 godina nije imala montirane lajsns na štokovima haha, muž je montirao sva vrata i štokove i krila je, lajsns nikako da stavi, na koncu se navikla, smijali smo se kasnije tome ali ono užas, njoj je već bilo neobično kad kod nekog vidi lajsne 😂
    U 10.mj će biti 3 godine od kako smo renovirali kupaonicu, iznad vrata ima komad knauf ploče tj. prostor od 12x18cm koji čeka da ga moj muž zareze i stavi ona vratašca, znači jel ima tu 15 min posla. Čeka još…
    I isto tak, čim ja neš krenem onda on meni nemoj, sjedi, ja ću 🤦‍♀️ pa kad ćeš jebote 🙉🙉🙉

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dubrovcanka haha,mogu misliti 😅🙈 Ides puno piskit? Ja samo do ponoci 3x,izludi me vise 🥲😂
    Ide,guram,neki dan bolji neki losiji i eto,trudnicke tegobe 😂
    Arsancres 🤞 za dobar nalaz!! 
    Ja nemam takvih problema,stvarno,moj je radisan opcenito tako da stvarno sa tim nemam problema 🙈

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Cure kratki update iz Vinogradske: ja sam retardirana,haha Pregled je u utorak, ali 09.02. Neznam da li je to jer sam žensko, trudna ili glupa ali sve ovo ujutro je bilo uzalud!! Dok sam išla na tramvaj po onom zagrebačkom snijegu tješilo me što i Arsancres negdje luta po ovoj hladnoći. Nadam se da je tebi bilo uspješnije! Znači, nisam obukla ni štrample, jer kao idem na pregled, tko će to u bolnici navlaćiti. Užas i na kraju sam poljubila vrata!!! Za sada iskustvo: nema trijaže (kao što je npr u Petrovoj) direkt se ide na ginekologiju, dalje nisam stigla,haha Pozitivna stvar u usporedbi sa SD uspon od stanice do bolnice mi se čini kraći i manje strm, pa mi je bilo lakše pješačiti,haha Eto vam moje znanje. Uh ljuta sam na sebe!!!!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Demi30

    Demi30

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Sunašce sretno ❤️
    Baš ste me nasmijale s muževima 😂 Evo ja moram reći da moj nije takav.  On je takva picajzla i kad je na brodu sastavlja popis što sve treba napravit po kući kad se vrati doma. Čim dođe doma i odmori koji dan, odmah kreće radit sve što je zamislio. Još sve iza sebe počisti i izglanca 😂 Nema šanse da bi taj ostavio nešto nedovršeno jer to njemu bode oči. Ja mislim da bi poludio kad bi gledo u tako nešto 😂 Tako da ga sad čekam ko ozeblo sunce da krene sređivati baby sobu 🤩
    Nadam se da ste mi sve dobro i da vas korona i sva druga s*anja zaobilaze ❤️ Ja sve intenzivnije osjećam bebu i to mi je baš drago. Napokon se osjećam kao prava trudnica 🤗 

    29👩‍❤️‍👨33
    stiže nam 🎀💗
    [lilypie.com]

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Cure kratki update iz Vinogradske: ja sam retardirana,haha Pregled je u utorak, ali 09.02. Neznam da li je to jer sam žensko, trudna ili glupa ali sve ovo ujutro je bilo uzalud!! Dok sam išla na tramvaj po onom zagrebačkom snijegu tješilo me što iArsancres negdje luta po ovoj hladnoći. Nadam se da je tebi bilo uspješnije! Znači, nisam obukla ni štrample, jer kao idem na pregled, tko će to u bolnici navlaćiti. Užas i na kraju sam poljubila vrata!!! Za sada iskustvo: nema trijaže (kao što je npr u Petrovoj) direkt se ide na ginekologiju, dalje nisam stigla,haha Pozitivna stvar u usporedbi sa SD uspon od stanice do bolnice mi se čini kraći i manje strm, pa mi je bilo lakše pješačiti,haha Eto vam moje znanje. Uh ljuta sam na sebe!!!!


    Ajoooj 😅😅 a dobro bar si se razgibala malo i vidila di je šta točno 🤣🤣

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Sretno na danasnjim pregledima😀
    Vidim da je vecina muzeva isto🤣 najbolje od svega je  kad mi kaze da mu ne trebam govoriti 5 puta. A moram, ponekad i 10.🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.