Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Arsancres a znam. Al šta ću. Nije do mene. U njih je praksa raditi sa 37 🤪. Kao šta kasnije. Čekam 37🤞🏻


    Radi se što bliže terminu poroda jer se ustanovilo da se nakon izlječenja ponovo pojavljuje “zaraza” u roku od 6 tjedana. Znači ako si se prerano izliječila, opet ćeš ju imati na porodu. Važno je samo da je imaš što manje dok beba prolazi. Ako ideš na carski ne liječi se jer beba ne prolazi kroz kanal i bakterija ne predstavlja nikakvu opasnost. Zato cure no sikiriki, u dobrim ste rukama!!!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    sunnyday92

    mrzlopoljka

    Bok svima! Mi smo 31+6, druga beba - ovog puta curka. :) Zanima nas ima li tu jos mama s bliskim terminom poroda koje planiraju u Vinogradsku? Pozz

    Dobrodošla! Evo ja sam u 28.tt i planiram u Vinogradsku. S time da je beba veća po uzv za cca 2 tjedna pa nam je termin možda i bliži! Također curka, ali tek se prošli tjedan ‘pokazala’ 😁 Meni je prva beba


    Ja sutra krećem u TA u Vinogradsku. Javljati ću vam kako sve izgleda da znate što vas čeka. 

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Arsancres

    Meni sestra poslala nalaz na streptokok upravo, pozitivan je, neću ništa guglati jer ću garant naći hrpu drame, ali znam da je neka od vas napisala da ga je imala, Omerta možda? Kak je to prošlo? Nakon terapije jel opet ponavljam bris?
    Dobila sam terapiju + vaginalete, ali mogu sutra tek sutra krenuti s tim jer mi treba recept, a socijalac mi radio prvu.
    Ja nemam baš nikakve simptome, iscjedak, ništa 😐

    Ej, ja ti nisam ništa ponavljala, tek pred kraj trudnoće opet.. Jednom kad je pozitivan, nema veze ako ti je poslje i negativan, svejedno dobiješ antibiotik intravenozno prije poroda kad dođeš u bolnicu. Nisam ni ja imala nikakve simptome.
    Imala sam ga u prošloj trudnoći, a evo nažalost i sad.
    Tu je tema: https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/bris-na-streptokok-454 [miss7mama.24sata.hr]

    Be the change you wish to see in the world..


  • sunnyday92

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    sunnyday92

    mrzlopoljka

    Bok svima! Mi smo 31+6, druga beba - ovog puta curka. :) Zanima nas ima li tu jos mama s bliskim terminom poroda koje planiraju u Vinogradsku? Pozz

    Dobrodošla! Evo ja sam u 28.tt i planiram u Vinogradsku. S time da je beba veća po uzv za cca 2 tjedna pa nam je termin možda i bliži! Također curka, ali tek se prošli tjedan ‘pokazala’ 😁 Meni je prva beba

    Ja sutra krećem u TA u Vinogradsku. Javljati ću vam kako sve izgleda da znate što vas čeka.


    E, super. Hvala unaprijed i sretnooo 😃

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Hahaha joj MarijanaMartin ja se nadam da će tak i kod biti, da ću još prenijet😂😂😂
    A vjerujem da će proći sve okej, barem znam da ju imam pa ako ništa, bolje to nego da je ispala neka situacija na porodu 😁
    Ja to u prošlom trudnoći nisam ništa proučavala jer sve mi bilo uvijek dobro, taj bris negativan i nisam imala ni volje ni želje čitati ništa, tak malo znam što sam negdje pročitala usput 😂 mislila sam da ću i sada biti negativna, baš isto tak iz tog razloga što mi sve uvijek uredno, brisevi, papa, a i sad sve uvijek ok s urinom pa ne razmišljam u tom smjeru.. Ali da, te sve beštije se znaju pojaviti baš bez ikakvog posebnog razloga, a hrpa njih je i dio flore i uopće ne bi predstavljala neki problem da nije trudnoća u pitanju.
    Isprintat ću si na čelo jedan nalaz još 🙉🙉🙉
    Da nekom ne promakne 😂
    Omerta hvala za iskustvo, pretpostavljam da će tak biti i meni kad sam na SD-u ❤️
    Sutra ću se natjerat da odem u petrovu, navila sam si sat već haha, jebem ti još mi fali samo da nakon 2 IATa ovaj zadnji neš pokaže 🤭🤭

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Arsancres za iat sam sigurna da ti je ok. Vidit ćeš. Moj isto negativan😄.
    MarijanaMartin hvala smirila si me i dala mi informacije. 💓

    Toplo se nadam🙈🙈
    Jel bio produktivan vikend kod tebe? sad sam tek pročitala zaostatke stranica iza pa vidjela za muža i kičmu 😖 valjda mu nije od obećanog krečenja 🤭🤭
    Moj evo već 3 dana hodnik radi tj. jedan zid 2x2, e dođe mi da plačem. Sinoć sav ponosan stoji na vratima i kao gleda on to i krene sa svojim kak sutta kad dođe kući s posla nešto će pa kao sredi ovo i sutra je gotov, ja reko nemoj molim te pričat kak si gitov i kak ćeš zo brzo jer evo prošo vikend, ne znam šta se sredilo točno 🙄🙊 
    Naravno, danas nije opet dovršio sve, ko što sam i rekla 💩💩 al nek vjeruje kak će sutra ✌️ 
    Možda za vikend i dođemo do krečenja 😂
    Sunašce83 jel kod tebe maleraj gotov? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Arsancres

    Sutra ću se natjerat da odem u petrovu, navila sam si sat već haha, jebem ti još mi fali samo da nakon 2 IATa ovaj zadnji neš pokaže 🤭🤭

    Inače, IAT možeš raditi i dole u labu na Sv. Duhu ako ti je bliže.. Soba 5. Trudnice ne uzimaju listić i ne čekaju.. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka ja sam većinom očajno jadna zbog tog jer ne kužim kak može tako, ali obzirom da je s hrpom stvari tj. radova njegovih tak, nije da sam iznenađena 🤷‍♀️ sad evo išla vadit veš iz sušilice i vidim kod njegove kutije s alatom 2 likvija, inače kutija mu ta stoji na balkonu u ormaru sa još hrpom drloga kojekakvog uključujući i zalihe likvija, praška za veš i općenito takvih stvari, u petak sam to kupila i dala mu da pospremi gdje stoji, lik ladno stavio pored svojr kutije, jel, kao s alatom će kaf ga bude spremao, evo 3 dana prošlo, i alat i likviji stoje koliko vidim 😂
    Mene najviše zapravo raspizdi to što kad se to uhvsti neš raditi ispadne da se stvarno brzo sredi pa mi jr nejasno čemu sve mora trajati mjesecima i mjesecima, ali uvijek tako. 
    Još bi shvatila da čovjek ima dvije lijeve evo stvarno, ali mene izludi to što on baš može brzo i “pametno” sredit neke stvari tak po stanu, al to traje li ga traje.
    Zovem ga danas i usput pitam jel se naručio na servis auta, kaže nije još, mislio je u srijedu to obavit, kao registracija je 9.2.pa stigne.. Ja reko pa nije 4.2.je, a on uvjeren da je 9. jer gledao je on to prije 2 tjedna 😅 otvori očito prometnu i samo kaže za 3 sekunde da će me zvat kasnije, da je ipak 4.i da ide sad zvat za servis 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Taman i da je 9.2. pa ko da se mora servis obavit tak knap pred registraciju 🥴🥴🥴 mislim, vjerojatno je sve okej, kupili smo taj auto prije mjesec i nešto, pregledali ga prije kupnje u ovlaštenom pa ono ovo je samo pro forme, ali šta znaš 😐
    Ja bi isto ko i ti sama hrpu toga riješila al ne mogu se uopće više tak sagnuti ili već nešto, uopće nisam mobilna na taj način i ne želim izazivat vraga još ovih par tjedana, aj neš ono bzvz, tipa da maljam u onoj razini di se ne moram sagnuti, to može 😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Omerta ma nije mi bliže tj. nije mi uopće blizu 🤭 ja sam blizu autobusnog kolodvora pa mi Petrova praktički na 20 min tramvaja i hoda doslovno do onog zavoda, ali nikako da odem 🙉 sutra hoću 🙊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bebo

    bebo

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Jutroo cure ❤
    Omerta, meni se unazak koji tjedan isto vaga samo prelomila. Ono 2kg u tjedan dana, misam mogla vjerovati 😱 Sada 2 tj skoro stagnira. Ali da, u ovoj se trudnoci lg nekako brze ljepe nego u prosloj.. Sa 67 sam isla roditi u prvoj trudnoci, a sada sam u 29tt full blizu (65-66kg). Nasla sam staru tridnicku knjizicu gdja su me redovito vagali i mjerili tlak ( kako super da je to na tom kartoncicu, sada to nemam.. ) i vidim da u toj trudnoci uadnjih mjesec dana nisam NISTA dobila. Stala na 67kg i oko te brojke plesala..
    Ne mogu reci da me kile ne optereciju, obiljezile su mi cijeli život jeziga.. Jednostavno se ne osjecam dobro s viskom.. Ali od lada je dr.rekao da je sve ok, ja sam nesto aktovnija sa setnjom i osjecam se puno bolje…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.