Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar WannaBeMommy

    WannaBeMommy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin super, sretno! 🍀
    Mrkva čestitke i sretno! ❤🤗🍀

    Curke, kako stojite s kupanjem u moru?
    Pitala sam ginićku, kaže da ako je sve ok da se mogu kupati, al da odmah preskidam gaćice. Kad ćemo ić na more bit će mi 10tt.
    A već sam se i kupala u moru kad još nisam znala da sam trudna, bila je sumnja al nije još bilo potvrđeno.🤭

    👫 '93 oboje

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    WannaBeMommy

    MarijanaMartin super, sretno! 🍀
    Mrkva čestitke i sretno! ❤🤗🍀

    Curke, kako stojite s kupanjem u moru?
    Pitala sam ginićku, kaže da ako je sve ok da se mogu kupati, al da odmah preskidam gaćice. Kad ćemo ić na more bit će mi 10tt.
    A već sam se i kupala u moru kad još nisam znala da sam trudna, bila je sumnja al nije još bilo potvrđeno.🤭


    Meni je moja isto rekla tako da ako je sve ok, slobodno ali presvlačit kupaći obavezno. Sada trenutno malo imam neki smeđkasti-rozo iscjedak tako da mi je zabranjeno, uveli mi duphastone i mirovanje.
    Mislim da se ti ne trebaš brinuti, ako je sve ok, kupaj se ali presvlači gaćice jer bakterije vole mokro.. Opusti se i uživaj 🤗😃

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Mrkva

    HvalaKod mene je osim visokih godina (41) problem strah od ove epidemije… Sama pomisao na to me izluđuje..Kako se vi sa svime nosite? Uspjevate li biti bistre glave glede toga?


    Ja sam nekako bistre glave oko toga.. Prebolila sam prije 8 mjeseci, srećom s laganim simptomima.. Cijepljena sam sa dvije doze tako da nekako ne brinem oko toga previše. Samo se nadam da će sa bebicom bit sve ok ❤️

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Milica.Kamilica

    Milica.Kamilica

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Mrkva

    HvalaKod mene je osim visokih godina (41) problem strah od ove epidemije… Sama pomisao na to me izluđuje..Kako se vi sa svime nosite? Uspjevate li biti bistre glave glede toga?


    Neka ima netko stariji od mene 😆
    Ja sam bila trudna i rodila prvo dijete u žaru pandemije. Tada sam bila baš uplašena i anksiozna jer nisam puno znala o tome. Ali smo preboljeli Covid bez ikakvih većih simptoma, tako da me više apsolutno nimalo toga nije strah. Zdravo se hraniti i boostati svoj imunitet i sve će biti u redu. Nemaju se trudnice čega plašiti!
    Čestitke mamama na prvim otkucajima!
    Ja tek čekam pregled da se potvrdi trudnoća jer je jako rano… 

    💃38
    🐥2020.
    [lilypie.com]
    NIPT uredan, očekujemo dječačića 💙
    Termin 15. 3. 2022.

  • Avatar WannaBeMommy

    WannaBeMommy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ja se malo bojim covida, ali više zbog tate koji je u žaru ove pandemije saznao da boluje od raka. Al uvijek me više strah za druge nego za sebe. Navikli smo sad već da ne odlazimo na veća druženja, s užim prijateljima druskanje na otvorenon. Imam sreću pa radim od kuće već više od godinu dana, tako da sam s te strane mirna. 
    Muž se cijepio, a ostatak ukućana ne, uključujući i mene. Kako vi stojite s cijepljenjem? Vidim da se TeJa cijepila, ostale curke? Jel se planirate tijekom trudnoće ili uopće ne planirate?

    👫 '93 oboje

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Ja sam se cijepila s Pfeizer-, druga doza 07.05. Baš sam jučer to spomenula ginekologici a ona mi kaže da je povećan rizik od spontanog zbog Pfeizer. Još me više uplašila!!! Corone se cuvamo od kada postoji na svijetu. Druženja su ograničena a na poslu imamo puno kontakta i muž i ja ali nosimo masku i vecina je cijepljena. Jedva čekam da prode!!!!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Bilo bi dobro kad dr tako nešto kaže da vam i da konkretne razloge kako i zašto je povećan rizik 🤔 Dali je nešto rekla? 
    Evo mene samo to zanima, ja sam isto cijepljena Pfizerom i nitko mi to još nije rekao..koliko god sam čitala i proučvala nisam naišla na taj podatak.. 
    Mislim da ne trebate brinuti oko toga, opustite se. 😘

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Dobrodosle nove cure i cestitke na urednim pregledima. 
    Ja se nisam cijepila iako sam zeljela al kad su pocela cijepljenja sam bila T i rekli su mi da ipak pricekam. A nakon te neuspjele T sam zapravo dosta brzo opet ostala T pa za sad ne planiram se cijepiti. 
    Iskreno nisam neki panicar pa nemam neki pretjerani strah. Iako se ne krecem bas puno u guzvama a kad sam u zatvorenim prostorima pridrzavam se pravila i nosim masku. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    TeJa jedino što je rekla je kao da se sad proučava povezanost povećanih pobačaja sa Pfeizerom. Ja sam sinoć googlala kao luda, svagdje piše da je to najveća fake news i da je uvreda za sve žene, jer time postavlja sjeme sumlje u buduće majke i usmjerava ih ka' bolesti. Ja se apsolutno slažem, nije mi žao što sam se cijepila. Mislim da je moja antivakserica, malo me poljuljala da ju promjenim. Nitko nenosi masku, razmak između mene i ove prije nije bilo niti 1 min razlike, nikakvo zračenje, dezifinciranje i sl. i još ju “skupo” plaćam. Hmm

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    TeJa jedino što je rekla je kao da se sad proučava povezanost povećanih pobačaja sa Pfeizerom. Ja sam sinoć googlala kao luda, svagdje piše da je to najveća fake news i da je uvreda za sve žene, jer time postavlja sjeme sumlje u buduće majke i usmjerava ih ka' bolesti. Ja se apsolutno slažem, nije mi žao što sam se cijepila. Mislim da je moja antivakserica, malo me poljuljala da ju promjenim. Nitko nenosi masku, razmak između mene i ove prije nije bilo niti 1 min razlike, nikakvo zračenje, dezifinciranje i sl. i još ju “skupo” plaćam. Hmm


    Ne razumijem zašto to uopće govorit jednoj novoj trudnici😪 Već si se cijepila i da je tako kako ona kaže, a vjerujem da nije ne možeš vratit vrijeme i ne se cijepiti.
    Unosi samo dodatni strah i nepotrebnu paniku. 
    Ja moram priznat da na svim pregledima do sada kojima sam bila, privatno i kod moje dr, maska je obavezna, nose je pacijentice u čekaoni, sestra, doktorica i to je nose pravilno, preko nosa. Razmak je barem 5 minuta.
    Vagni malo dali si zadovoljna ostalim kod nje, oprema, brzina naručivanje, pristup i slično ali ako ćeš svaki put bit u strahu kad odeš kod nje možda razmislit o promjeni. 
    Sve u svemu nemoj se živcirati i misli na bebicu😃

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.