Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Ja imam + i sluzbeno spadam u zimske al nekako su tamo imam osjecaj poofmakle pa sam posvudusa na temama 🤣 cekam cure ovdije mozda mi dopuste da se kao kasna zimska prikrpam ranom proljecu 🤣🤣
    Nego Hope dolazis li i ti tu na temu. Posavjetovala si svih koliko vidim mislim da si zasluzila 🤩

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Hej curke! 😊Ja imam osjećaj da je ovo zatisje pred buru, i da ce ova tema biti krcata trudnicama i poslije bebama 🥳🥳🤰🤰🤰👶👶👶

    Xoxo kad ti je termin? Ja sam rodjena pocetkom ozujka, i oduvijek se smatram proljetnom bebom. 😅 Trebalo bi gledati klimatoloski, a ne kalendarski.😁 Proljece je tako od  01.03. do 01.06. 😅

    Zelim vam (nam) svima da brzo preselimo na ovu temu. 🤞🤗💕

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • OliviaLillith

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da se i ja javim! Trenutno sam trudna ali ne znam ni koliko ni kako će sve završiti. Clearblue je 16.6. pokazao 1-2 tjedna, a 20.6 je pokazao 2-3 tjedna. Problem je sto sam ja u petak prokrvarila i to značajno… Jučer sam vila kod mog ginekologa i plod je u maternici ali je jako malen da bi se ista vise moglo reci. Izvadio mi je betu i progesteron odmah jučer i idem opet u četvrtak tako da ću u petak znati kako Beta raste. Vidjet ćemo… Pripremila sam se na najgore pa da se ugodno iznenadim ako bude sve ok. Imala sam već jedan spontani gdje uopće nisam s tim računala tako da me taj put slomilo. U međuvremenu sam mama dva dječaka pa sve nekako drugim ocima gledam. Nadam se da se uskoro ovdje tipkamo!!!! ❤️

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    XOXO

    Ja imam + i sluzbeno spadam u zimske al nekako su tamo imam osjecaj poofmakle pa sam posvudusa na temama 🤣 cekam cure ovdije mozda mi dopuste da se kao kasna zimska prikrpam ranom proljecu 🤣🤣
    Nego Hope dolazis li i ti tu na temu. Posavjetovala si svih koliko vidim mislim da si zasluzila 🤩


    Imam plus takoder, nekako bi rade u proljetnice, u zimskima ima curka vec i na pola trudnoce, tesko za popratit.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    I ja imam plus 😍 ali prvi pregled tek 22.07, tada bi trebala bit u 6om tjednu.
    Nadam se da će sve bit u redu i da se družimo ovdje :) 

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • OliviaLillith

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, kod mene je nažalost završilo spontanim… Valjda je tako moralo… Stignem vas ja još ! Pozz svima i želim vam srecu na pregledima! Ja pratim i javim se nadam se opet ubrzo s plusicem…

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Bok curke,
    Danas ugledah svoj plus.❤️😄. Nažalost u drugom mjesecu je bio blighted ovum te sam morala na čišćenje. Iznenadio me plus jer sam na prvoj trudnoći radila godinu dana,a ovaj se desio nakon 2 mj. Držite mi Palčiće da kad dođe vrijeme za pregled vidim svoju mrvicu❤️. Želim nam svima sreću


    Čestitam i sretno ❤️

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Milica.Kamilica

    Milica.Kamilica

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!

    Termin bi mi trebao biti sredinom ožujka, pa kao spadam u zimske, ali se javljam ovdje. Prekjučer sam radila test nakon par dana kašnjenja i sad čekam termin kod ginekologice jer ću se morati opet bockati heparinom.
    Imam bebicu od godinu dana i tek smo ovaj ciklus počeli raditi na bebi… Mislila sam da će nam trebati barem pola godine, jer smo oboje stariji, kad paf iz prve…
    Joj, strah me nešto i pričati o tome kad još nisam imala pregled.
    Uglavnom, radujem se druženju s novim trudnicama i želim svima plusiće…
    🤗😍❤️

    💃38
    🐥2020.
    [lilypie.com]
    NIPT uredan, očekujemo dječačića 💙
    Termin 15. 3. 2022.

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo i ja imam plus, juhhhu. U ponedjeljak mi je pregled, pa ću malo biti sigurnija i opuštenija. Čestitam svima i jedva čekam da zajedno provedemo naredno razdoblje!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Milica.Kamilica

    Milica.Kamilica

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Pozdrav cure, evo i ja imam plus, juhhhu. U ponedjeljak mi je pregled, pa ću malo biti sigurnija i opuštenija. Čestitam svima i jedva čekam da zajedno provedemo naredno razdoblje!


    Meni je pregled u srijedu.
    Držim nam fige objema…
    Javi kako je prošlo! 🤗

    💃38
    🐥2020.
    [lilypie.com]
    NIPT uredan, očekujemo dječačića 💙
    Termin 15. 3. 2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.