Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,ja danas imala pregled, gestacijska vrećica se vidi, ali još bez ploda, za 15 dana imam opet pregled tada bi plod trebao biti. Držim vam palčeve i sretno na pregledu 🤗

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌺Principessa🌺

    🌺Principessa🌺

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    Curke☺️ ja sam s proljetnica! 
    Ako ste u potrazi za malim cupavim medvjedicem ili znate nekog ko je, rezervirajte ga na vrijeme🥰
    https://www.njuskalo.hr/psi/chow-chow-stenci-oglas-34978007 [njuskalo.hr]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Super TeJa 👍
    Mene ubijaju mučnine i supernjuh koji mi se razvio. U prošloj trudnoći to nisam imala. Užas!!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Super TeJa 👍
    Mene ubijaju mučnine i supernjuh koji mi se razvio. U prošloj trudnoći to nisam imala. Užas!!


    Ja za sada nemam mučnine.. Možda tako i ostane🤔

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Martie30

    Martie30

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Evo javljam se i ja sa plusićem, nakon 5 dana kašnjenja menge. Doduše napravila sam dva testića da se dodatno uvjerim 🙉. Trudnoća je planirana, zadnja dva puta smo toliko bili ushićeni i “opterećeni” pa nam je menga pomutila planove 😅. Ovaj zadnji put smo rekli baš onako kad bude bit će, ljeto je, uživajmo i eto, baš onako kako kažu kad se opustiš i ne opterećujš, dogodi se. Ovo mi je prva trudnoća pa sam malo zbunjoza, u ponedjeljak zovem za prvi pregled. 

    🙋‍♀️ 30y 👨🏻‍🦱 31y
    Pokušavamo od 4.'21.
    💊 Novalac ( od pocetka planiranja)
    Zadnja menga 6.6.'21
    ➕ 8.7.'21
    🩸12.07.'21 Beta Hcg = 1471, 6
    🩺 22.07.' 21 - 1.pregled ❤️kuca, 6+1t
    18.08. Hitni pregled žutosmeđi(svijetlosmeđi) iscjedak - Duphaston tabl. 3x1 - mirovanje
    1.9. ❤️rukice plešu, 5.35 cm, 12t+2
    8.9 kombinirani probir - nizak
    23.9 uzv - 💙 stiže
    27.10. 319g
    29.11. Zadak, 748g
    Termin 13.03.2022

    [lilypie.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, cestitke na plusicima. Veseli me da se grupica napokon pocela puniti. Ja bi sluzbeno trebala spadat u zimske bebe ali tamo su nekako svi vec poodmakli pa sam cekala ovu grupicu da zazivi. Trebala bi po zadnjoj M biti 7+4tt al mislim da je ovulacija bila malo kasnije tako da nije iskljuceno da je i nesto manje. Bila se prije 2 tjedna narucit za prvi pregled pa kad me dr vidjela me progurala samo na uzv i tad se vidjela samo GV. Sutra imam prvi sluzbeni pregled i nadamo se cut ❤️. Pomalo me hvata nervoza jer kao sto vidite iz potpisa prosla trudnoca je bila stresna i doslo je do induciranog u 16tt.
    Uglavnom stavite si potpisice da se lakse pratimo i zelim nam svima sto mirnije i najurednije trudnoce. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    XOXO

    Dobro jutro cure, cestitke na plusicima. Veseli me da se grupica napokon pocela puniti. Ja bi sluzbeno trebala spadat u zimske bebe ali tamo su nekako svi vec poodmakli pa sam cekala ovu grupicu da zazivi. Trebala bi po zadnjoj M biti 7+4tt al mislim da je ovulacija bila malo kasnije tako da nije iskljuceno da je i nesto manje. Bila se prije 2 tjedna narucit za prvi pregled pa kad me dr vidjela me progurala samo na uzv i tad se vidjela samo GV. Sutra imam prvi sluzbeni pregled i nadamo se cut ❤️. Pomalo me hvata nervoza jer kao sto vidite iz potpisa prosla trudnoca je bila stresna i doslo je do induciranog u 16tt.
    Uglavnom stavite si potpisice da se lakse pratimo i zelim nam svima sto mirnije i najurednije trudnoce.


    Nadam se da će sve biti uredu ovaj put ❤️ držim palčeve 🤗
    Ja se baš ne snalazim sa tim potpisima,kako to stavim 😆
    Po mojoj računici meni bi termin trebao bit početkom trećeg mjeseca,to bi kao spadalo u zimu,ali meni je to već i proljeće…malo pišem tu,pratim cure i na zimskim ,ali kao šta kažeš ime su sve već naprijed..
    Sve u svemu nek nam je svima sretno i nadam se da se pratimo sljedećih mjeseci 🥰

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Tejla gore desno stisnes na slicicu profila - vidi svoj profil - nize pred kraj ima potpis 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    XOXO

    Tejla gore desno stisnes na slicicu profila - vidi svoj profil - nize pred kraj ima potpis


    Evo uspjela sam,hvala 😘

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar WannaBeMommy

    WannaBeMommy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Bok, i mi vam se pridružujemo. 🤗
    U 6.mj smo dobili plusić na testu, u petak sam bila na prvom pregledu i kaže dr da je sve u redu. Vidjelo se srce kako treperi, al još ga nismo uspjeli čuti. Prema UZV sam tada bila 6+1, a prema mojoj aplikaciji 6+2, mislim da je to super poklapanje.
    Danas smo 6+5, termin bi trebao biti početkom 3.mj 😊

    👫 '93 oboje

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.