Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    WannaBeMommy

    Bok, i mi vam se pridružujemo. 🤗
    U 6.mj smo dobili plusić na testu, u petak sam bila na prvom pregledu i kaže dr da je sve u redu. Vidjelo se srce kako treperi, al još ga nismo uspjeli čuti. Prema UZV sam tada bila 6+1, a prema mojoj aplikaciji 6+2, mislim da je to super poklapanje.
    Danas smo 6+5, termin bi trebao biti početkom 3.mj 😊


    Dobrodošla 🤗 
    I moj termin bi trebao bit tako nekako ako sve bude u redu. Pratimo se :) 

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Bonii

    Bonii

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da se i ja javim 😁 mi isto spadamo u zimske ali meni je termin u 3 mjesec i to je meni proljece, a i vidim da je tema tek krenila pa ce mi bit lakse popratit.
    Prosli tjedan sam bila na pregledu 6+3 tt, i idemo opet sljedeci tjedan kad cemo bit 8+2 tt.. nije mi dala trudnicku sto me malo iznenadilo ali da navodno daju tek iza 8 tjedana, u prvoj trudnoci sam spletom okolnosti imala prvi pregled tek u 9 tj pa smo odma dobili trudnicku. Kako je kod vas s trudnickim knjizicama jeste je odma dobile ili jos cekate? 

    👦33
    👱‍♀️ 30
    👼 ❤️
    💁‍♀️ ❤️

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Bonii 👼

    Pozdrav cure, evo da se i ja javim 😁 mi isto spadamo u zimske ali meni je termin u 3 mjesec i to je meni proljece, a i vidim da je tema tek krenila pa ce mi bit lakse popratit.
    Prosli tjedan sam bila na pregledu 6+3 tt, i idemo opet sljedeci tjedan kad cemo bit 8+2 tt.. nije mi dala trudnicku sto me malo iznenadilo ali da navodno daju tek iza 8 tjedana, u prvoj trudnoci sam spletom okolnosti imala prvi pregled tek u 9 tj pa smo odma dobili trudnicku. Kako je kod vas s trudnickim knjizicama jeste je odma dobile ili jos cekate?


    Dobrodošla i sretno ❤️
    Tako i meni, ova tema se polako puni pa će bit bolje istovremeno sve prolazit, u zimskim su cure već neke sada na pola puta.. 
    Neznam za trudničku knjižicu, ja nisam imala pregled kod svoje dr samo privatno za sada ali kao da sam negdje pročitala da su cure komentirale  da te trudničke nisu obavezne više, ali nisam to sigurna 100% bolje da komentira netko tko zna točno. 

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Bokic cure, evo ja bila danas na pregledu 7+5 srce kuca i sve je ok. Dr je rekla da cemo trudnicku otvarat na sljedecem pregledu a tad cu biti negdje 11tt. U prisloj T mi je knjizicu odvorila odmah na prvom pregledu. Tako da nemas razloga za brinut jos oko toga Bonii. Bitno da je za sada sve ok sa bebicom a za knjizicu ima vremena. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar WannaBeMommy

    WannaBeMommy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    TeJa hvala ti za dobrodošlicu 😊
    Ja nisam dobila knjižicu, al sam dobila fascikl u koji ću skupljat sve nalaze i papire. 
    Ne znam zapravo ni kako to ide s obzirom da sam totalni outsider i ovo mi je prva trudnoća. 🤭

    👫 '93 oboje

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    XOXO

    Bokic cure, evo ja bila danas na pregledu 7+5 srce kuca i sve je ok. Dr je rekla da cemo trudnicku otvarat na sljedecem pregledu a tad cu biti negdje 11tt. U prisloj T mi je knjizicu odvorila odmah na prvom pregledu. Tako da nemas razloga za brinut jos oko toga Bonii. Bitno da je za sada sve ok sa bebicom a za knjizicu ima vremena.


    Super ❤️ Bravo 😘

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar WannaBeMommy

    WannaBeMommy

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    XOXO

    Bokic cure, evo ja bila danas na pregledu 7+5 srce kuca i sve je ok. Dr je rekla da cemo trudnicku otvarat na sljedecem pregledu a tad cu biti negdje 11tt. U prisloj T mi je knjizicu odvorila odmah na prvom pregledu. Tako da nemas razloga za brinut jos oko toga Bonii. Bitno da je za sada sve ok sa bebicom a za knjizicu ima vremena.


    Bravo, neka i dalje bude tako 🍀🤗

    👫 '93 oboje

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Evo cure da se javim: bila sam na pregledu, sve je super, srce se čuje, beba raste. Opet kontrola za 2 tjedna, zbog njenog godišnjeg u 8 mjesecu.
    Danas sam doma, pa mi sve lakše i mučnine i vrućine,haha

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Evo cure da se javim: bila sam na pregledu, sve je super, srce se čuje, beba raste. Opet kontrola za 2 tjedna, zbog njenog godišnjeg u 8 mjesecu.
    Danas sam doma, pa mi sve lakše i mučnine i vrućine,haha


    Čestitke i sretno dalje 🍀😍

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Bok cure, pratim forum i nadam se da ću se uskoro aktivno dopisivati. Test je poz samo čekam još par dana pa se javim za pregled.


    Čestitam 🍀

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.