Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Danidobrodošla i urednu trudnoću ti želim do kraja ❤️
    I ja sam bucka pa se zato još više vidio i sad pogotovo 🥱


    Di si ti bucka molim te… Osim ako si dobro retusirala zadnju fotkicu koju si stavila. Ja sam bas gledala kako si predivna fit i stomacic ti je presladak. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Ma Dani30 jedi ga ako ti se jede, dobar je za imunitet, a nećeš sigurno gajbu limuna dnevno roknut :D
    Ja zaboravila reći, moj idući pregled je 10.11. Tejuška, kad stigneš, upiši :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mjau

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Dani30

    Imam pitanje za vas. Dali mi netko moze reci dali je limun dobar u trudnoci..? vec danima mi se trazi da jedem limun,a neznamkoliko je to pametno.. dali je netko od vas imao zelju za limunom?


    Dani ja sam srednje gradje.. Imam 57kg a stomak mi je malo natecen ali mislim da je zbog utrogestana. Pretpostavlham da ga i ti dalje koristis?? Cak mi mama kaze da li je moguce da mi se stomak vec vidi… 😁
    Ja sve jedem.. I pijem. Ali bas sve. Meni se jede slanina kajmak i sve masno i slano….. Brzo cu ja izgurati na jedno 80-90 ako sve bude ok.
    Ja nisam zakazala pregled jer su mi rekli da se javim kad odlucim Nifty da radim. Pa se javljam nakon toga

    1994god. Bez jajovoda
    Prva stimulacija gonalima pocev od 23. avgust 2021. Dobijeno 19oocita oplodilo se 16. Cekamo 5ti dan
    09.09.2021. Transfer jedne blastociste, zamrznuto 5
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Trik kako razlikovati trudnički stomačić od sala za punije cure: legnite na leđa. Salo će se raspišati na sve strane 😂, trudnički stomačić ponosno strši prema gore 🥰🥰🥰🥰
    Ali nećete ga imati prerano, ja sam svoj počela kužiti prije kojeg tjedna ❤️

    💔💔💔

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Cure ja sam se ovih dana predozirala mandarina. Urin mi je bio narančast i stalno sam morala ići na WC i s vremenom sam dobila proljev. Čim sam izbacila mandarine, prestalo mi odmah. Baš šteta, tako su mi fine i dobra zamjena za čokoladu/keks/sve nezdravo! Za tjedan dana ću opet malo guštati, sad sam na odvikavanju 😩

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Nika_1610

    Nika_1610

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Hej svima, da vam se javim. Danas sam ipak imala prvi pregled jer prosli mi je bio otkazan. Bebica mi je dobro i zdrava. Velika je 12,4 milimetra i srceko radi odlicno.

    👩🏽21, 🧔🏽24
    •ZM 18.08.2021, test 26.09.2021.➕🤍
    🌷1. UZV 13.10.2021. ❤ 8+4tt (12,3mm)
    🌷2. UZV 08.11.2021. 11+4tt (38,2mm)
    🌷3. UZV 13.12.2021. 16+5tt (10,7cm)
    🌷4. UZV 11.01.2022. 20+6tt (450g)
    🌷5. UZV 08.02.2022. 24+6tt (670g)
    🌷6. UZV 08.03.2022. 28+6tt (1050g)
    🌷7. UZV 05.04.2022. 32+6tt (1700g)
    🌷8. UZV 03.05.2022. 36+6tt (2700g)
    Stiže nam 💓🌸

    [lilypie.com]
    Termin poroda: 26.5.2022🎀

  • Avatar BlueBaby0709

    BlueBaby0709

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Curke, ja sam za glavobolju počela koristiti tigrovu mast ili voltaren gel na čelo ili sljepoočnice. Mislim da je manje štetno od tableta a djeluje mi. Jeste vi koja to probale?

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    BlueBaby0709

    Curke, ja sam za glavobolju počela koristiti tigrovu mast ili voltaren gel na čelo ili sljepoočnice. Mislim da je manje štetno od tableta a djeluje mi. Jeste vi koja to probale?


    Voltarenu je djelatna tvar diklofenak, on je zabranjen u trudnoći, pogotovo u 1. i 2. tromjesečju, nemoj se s tim mazati. 
    Lokalna primjena diklofenaka je naravno manje štetna nego oralna, ali nemoj to uzimati, radije popij neku tabletu za bolove koja je dozvoljena, znam kak ti je, mene glavobolje znaju rasturati, a i cure neke ovdje.
    Za tigrovu mast ne znam, ali pročitaj djelatne tvari s deklaracije pa ubaci u neku bazu lijekova, imaš svuda dio za trudnoću i dojenje.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar BlueBaby0709

    BlueBaby0709

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Arsancres

    BlueBaby0709

    Curke, ja sam za glavobolju počela koristiti tigrovu mast ili voltaren gel na čelo ili sljepoočnice. Mislim da je manje štetno od tableta a djeluje mi. Jeste vi koja to probale?

    Voltarenu je djelatna tvardiklofenak, on je zabranjen u trudnoći, pogotovo u 1. i 2. tromjesečju, nemoj se s tim mazati.
    Lokalna primjena diklofenaka je naravno manje štetna nego oralna, ali nemoj to uzimati, radije popij neku tabletu za bolove koja je dozvoljena, znam kak ti je, mene glavobolje znaju rasturati, a i cure neke ovdje.
    Za tigrovu mast ne znam, ali pročitaj djelatne tvari s deklaracije pa ubaci u neku bazu lijekova, imaš svuda dio za trudnoću i dojenje.


    Uh dobro pa sam samo jednom sa voltarenom namazala.😨 Imam osjećaj da sve što pomaže ispadne da ne smijemo 😅

  • laleee

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    curkee ja danas bila kod doktorice, jos nismo mogli cuti otkucaje jer je tek 7+4, a ja se bas ponadala da cu cuti ali nema veze najbitnije mi je da je rekla da je sve super, i u ponedjeljak 25.10. opet idem da mozemo cuti otkucaje 😍😍🤰🤰

    https://ibb.co/7Rf09Gg [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.