Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    Ja sam tek sad zadnje Dane krenula prakticirat seks kako spada. Jadan moj muškarac🤣


    Haha meni i mog žao što mi je libido ko u mrtvog konja. Nula…a svi atributi se duplo povećali 😂😂😂 
    A nek malo i on osjeti simptome trudnoće i muke 🤭🤭

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ♥️
    Kako ste mi ? 
    Tko ima danas pregled,sretnoo 😍

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Mjau

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Cure kako ste?
    Ja se bas slabo javljam jer nemam bas nesto pametno reci 😅 totalno neiskusna. Imam mucnine ali ne povracem. Grudi tek od prije par dana pocele da rastu kao kad dobijem mengu.
    Radicu Nifty u novembeu a do tada cemo se ja i muz vjerovatno razvesti 🤣 on zeli momka a ka djevojku. I ja stalno sanjam zenske stvari - tipa kako kupujem zensku torbu, biram neku majcu, a sinoc sam sanjala i nakit da kupujem 😁 ja nemam osjecaj kog je pola beba ali mislim da mi snovi nagovjestavaju curicu ❤️ jeste vi imale takvu situaciju? 

    1994god. Bez jajovoda
    Prva stimulacija gonalima pocev od 23. avgust 2021. Dobijeno 19oocita oplodilo se 16. Cekamo 5ti dan
    09.09.2021. Transfer jedne blastociste, zamrznuto 5
    [lilypie.com]

  • Mjau

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Inace mozete me dodati na listu - termin mi je 30.05.2022

    1994god. Bez jajovoda
    Prva stimulacija gonalima pocev od 23. avgust 2021. Dobijeno 19oocita oplodilo se 16. Cekamo 5ti dan
    09.09.2021. Transfer jedne blastociste, zamrznuto 5
    [lilypie.com]

  • Mjau

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Lovelymeni se trbuh počeo vidit negdje oko 12og tjedna ja mislim. Ako ne i ranije. Al ja imam stomčića inače pa se onda još lakše počeo vidit. A nema ti tu pravila. Svakome je drugačije.
    Posvudusa jesi pitala gyna ili doktoricu opće prakse šta bi to moglo bit?
    Mjau ja sam imala osjećaj i intuiciju da je bila cura i bila je Al iskreno nije nam bilo bitno nego samo nek je zdravo.


    A jooj ja bih bas voljela curicu.. 😍😍 Posebno sto su u mojoj familiji sve cure.. Nekako sam navikla. Nmg se zamisliti kao majka djecaku 😇 posebno ne nekome slicnom mom muzu 😂 salim se.. Naravno ja ocdkujem da ce nalaz biti uredan. Ja nemam nikakav osjecaj.. Cak nemam osjecaj da sam trudna.. Osim snova 🤷‍♂️ 

    1994god. Bez jajovoda
    Prva stimulacija gonalima pocev od 23. avgust 2021. Dobijeno 19oocita oplodilo se 16. Cekamo 5ti dan
    09.09.2021. Transfer jedne blastociste, zamrznuto 5
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    posvudusa

    Jutro svima, ja nisam ništa sinoć spavala.
    Grčevi u rukama su me ubili, cijela šaka mi se ukoči i krene boliti. Pije magnezij direct ali razmišljam da pojačam na dva dnevno. Na kutiji piše jednom dnevno pa ne znam je li dva puta previše 🤔
    Tlak sam mjerila dobar mi je, mislila sam da je možda od toga ali nije….


    Trudnice mogu do 1000mg dnevno, bez brige. 

    💔💔💔

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Meni uopce nije ok danas,glava me bas boli,sinusi,zacepljen nos danima…Bas sam za Lupocetom posegnula sada…
    Posvudusa samo podebljaj taj magnezij,na zalost neke trudnice imaju tako stalno grceve i otice im tijelo,ja ih nisam nikada imala evo,ali vjerujem da je grozno kad te to usred  noci probudi 😪
    Draga Dani dobro nam dosla,zelimo ti predivnu skolsku trudnocu ♡♡ i da budes s nama do kraja♥️ Napisi mi jos datum pregleda da te dodam na listu.
    Meni se trbuh poceo nazirat dosta rano,ali meni je ipak ovo 3 trudnoca i bucka sam 🤣 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Posvudušo baš mi žao 😞 kao što su ti cure rekla, ma povećaj taj magnezij, pogotovo u takvim situacijama, meni je gin rekao da mogu samo proljev dobiti, da radije popijem još koju dozu ako me tak uhvati nego kojekakve druge tablete. Znala sam nekad s prvom malom i 2,3 vrećice maznut, al proljeva nigdje 😂 ali bi me prošlo. 
    Ja vam i dalje uopće nemam osjećaj da dam trudna većinu vremena, samo imam osjećaj grižnje savjesti zbog toga. Nemam niti jednu sliku stomaka u trudnoći, u prvoj sam se redovito slikala za album, nemam niš, ne dođe mi ni da kupim ništa kad vidim jer imam hrpu toga od starije curice, nemam mjesta u stanu ni za to 🙈
    Baš se posrano osjećam što tak kao da ovu trudnoću “zanemarujem” 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Dobro jutro/dan curke.
    Sto se simptoma tice i ja da nemam ogroman stomak uopce ne bi imala osjecaj da sam trudna. Al stomak na oko raste i to gornji dio 🤣🤣a beba skroz nisko dole. U prvoj t sam imala uzasne zgaravice u drugoj mucnine a sada nista. Jedino kako mi je stomak tako visoko (prepostavljam organi nagurani gore) zna mi stiskat da imamo osjecaj da nemam zraka i brzo se umaram. Jedini simptom koji vucem od pocetka je zacepljen nos/sinusi a nisam prehladena niti ne curi
    ___
    Ja danas imam pregled. To je redovni kod moje gin jedino ne znam dal ce danas samo pogledat nalaze iz TA - pregled u 21ttsto sam prosli tjedan odradila ili ce i ona me pogledat. Svakako javim

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    posvudusa

    Jel? Onda komotno mogu tri vrećice. Probat ću s dvije pa vidjeti kako pomaže. Hvala ti


    Samo polako diži, nemoj odmah na 3 vrećice jer hemoroidi dolaze i od previše 💩💩💩😁

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.