Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Cure evo ja dva dana razvrstavamo odjeću od male. 4 velike vreće za smeće prekrasne roza odjeće mi je višak. Užas, sad smo tek vizualizirati gdje su nam novci,haha


    Ili na njuškalo i krpice za prodaju ili sharing is caring ako bi nekom poklonila. To će nestati u sekundi. 

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin slikaj šta imaš pa po lotovima možeš objaviti, znam da nisi na fbu al napraviš neli žnj profil samo za tu prodaju, ode ta robica brzo. Ako ti ništa ne može koristiti za dečka, pa barem prodaš to pa kupiš za njega.. Ako baš ostane nešto, pokloniš. Ja sam puno toga poklonila jer nemam di skladištiti, iako imam opet curicu 🙈 one sharing grupe ja izbjegavam jer jedno te isti uvijek dežuraju i uzimaju stvari i onda dalje preprodaju, već mi je dosta takvih, radije dam onom za koga stvarno znam da mu je potrebno. Imaš Udrugu Betlehem, oni imaju mame, većinom s malom djecom ili trudnice koje su pobjegle od nasilja ili jednostavno nemaju podršku obitelji zbog trudnoće, puno je i maloljetnih cura. Ja sam njima nekoliko puta nosila robicu i dala tim trudnicama trudničke robe. Imaju mail i sve je providno, pa ako se odlučiš nešto i pokloniti, tamo će sigurno otići mamama i njihovim djevojčicama koje su u potrebi :) 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Lovely meni su prestale mučnine nakon 12.-13. tjedna, sad ako me ponekad ulovi samo pojedem nešto i bude dobro.
    Coksa i Dubrovčanka bas lijepo izgledate 😍
    Moj stomak je izašao van, ali je još puno manji, daleko sam od vas, ali krenulo je 😊
    Ja sam maloj kupovala/naručivala odjeću iz Nexta, prezadovoljna sam, koliko god puta opereš izgleda kao novo. I dečka ću tamo obuci, oni stvarno imaju izbora.
    Skupi su ali ponekad bude sve u pola cijene, to treba uloviti. Bit će poslije Božića sigurno.
    I sa HM odjećom sam isto zadovoljna 👌

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Cure hvala na savjetima, sve što ste naveli sam i mislila. Odvojila sam veliki dio koji ću pokloniti muževoj nećakinji (malo mi je žao jer imaju 3x veće plaće od mene i muža, ali ajd…). Jakne i tako velike markirane  komade ćemo na njuškalo pa ono za 40-50kn samo da ode. Problem je da smo malo lijeni, slikati, otvoriti profil, slušati pozive ljudi, nalazite se i sve to. Ali ajde, trebat će nam novaca! Treći dio, kolica, AS i još par sitnica ćemo odnijeti u Caritas, pa nek im je sa srećom. Robicu sam i ja malo gledala po gradu i stvarno nema ništa. Čak me niti trudnički hormoni nisu uspjeli nagovoriti da išta kupim. Recimo, C&A romper vel 56 košta 100 kn, ha?? Meni je to preskupo. Mislim da će biti velika nestašica stvari i da popusti neće biti veliki ove godine. Korona je sve uništila. Dostava iz Kine je u kolapsu. E da zaboravila sam 20 pari cipela, puno nikad nošene. Princezi se nije sviđalo,ah….

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Arsancres

    Joj žene, svaka vam čast koje bi se usudile ostavit novorođenče u zasebnoj sobi, kužim ja želje i viđenja, al to je stvarno opasno u tim prvim mjesecima, na stranu sad sve ostalo.
    Da se neš dogodi, a ti nit vidiš nit čuješ, ne znam, ja se nisam mogla opustiti u početku ni kad je bila na pola metra od mene. Ja ne shvaćam niti razuman razlog zašto bi tako male bebe odvajali od sebe, znate li vi da one imaju vid u početku u dosegu 25-30cm? Iz tog toplog stomaka kod mame se kroz par dana prebaciš negdje gdje nikog nema, ne vidiš praktički, čuješ, a nema nikog.
    Meni je to nezamislivo 🤷‍♀️ i nerealno je očekivati da ćeš donijet bebu doma i svi će nastavit svoje rituale i snove kao i inače 🙈

    Slažem se! 👏👍

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    _Katja_

    Stigao moj nalaz i uredan je ❤️
    I dečko je ipak 😊
    Tejuška možeš me kad stigneš dodati na listu, termin poroda je 15.4.
    Coksa preslatka su ti dječica, tako ću ja sad svoje zamišljati, u skladu 🥰


    Čestitke!!! 🥳🥳🥳

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Anchy_23 🌈 🌸

    antonela98

    Anchy_23 ako smijem pitat, sta je bilo? Jesi ikad saznala razlog?
    Bas mi je zao zbog svih vas koje ste to prosle ❤
    Mene je uvijek tjesilo sto ako se odlucim ponovo biti trudna, znam da mogu, iako zapravo to je i najlaksi dio, ali nazalost, neki ni to ne mogu

    Smijes pitati pricam o tome cak mi bude i lakse nekad tako.
    Uglavnom imala sam vam najuredniju trudnocu ikad. Prirodno ostala trudna (iako cijeli zivot imam menstruacije neredovite) i anovulatorne cikluse.
    Sve je bilo u redu samnom niti secer niti mucnine krvna slika super, beba se razvijala pravilno. I onda tamo oko 28 - 29 tt sam primjetila da se manje mice beba. Tj pokreti su se prorijedili. Naravno zvala sam gin koja me odmah primila i na uzvu vidjela da je beba ok otkucaji protoci ok ali da je nekako uspavana i poslala me na hitnu. Tamo ctg otkucaji protoci uzv uredni i nisu imali indikacije da me ostave te su me pustili kuci i rekli da pratim pokrete i po potrebi javim se.
    To vam je bio 3 mj 2020 godine korona taman stigla u hr kaos nitko nemre s tobom u bolnicu i tako to sve…
    I nakon jednog dana kuzim da opet nista bas ne osjecam pravac hitna i na uzvu nema srcane reakcije.
    Uzrok nisam saznala jer su svi nalazi patologije dosli uredni. Beba je odgovarala tjednima nije imao nikakvih sindroma sve je bilo u redu…rekli su mi da se u takvim slucajevima tesko ikad sazna razlog.
    Naknadno sam se testirala na trombofiliju i nemam ju…
    Uglavnom ja kao prvorotkinja nisam nikada bas puno citala o tome koliko su bebini pokreti bitni. Vise sam nekako instiktivno primjetila da nesto nije ok.
    Zato sada znam i uvijek svima govorim koliko je to bitno. A moto mi je pusi i na hladno. Znaci cim nesto nije ok zovi gin ili hitna.
    Oprostite sto sam se raspisala ali ne mogu ukratko.


    Ovo je prestrašno..  

    Be the change you wish to see in the world..


  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Dobro jutro curke, 
    Anchy bas mi je jako zao sto si sve to morala proc. Ja sam imala inducirani u 16tt isto je tesko al vjerujem jos uvijek miljama daleko od tvog iskustva. Ja sam si nekako poslozila u glavi da je tako moralo bit i radi malog, sebe i ostalih bliznjih. Isto vjerujem da ce ta beba andeo cuvat ovu i da je zato sve uredu sa trudnocom. Najvise su mi isli na zivce komentari tipa di na kraju oni znaju vise sta sam ja prosla i kako sam trebala to odradit/reagirat a nisu ni u slicnoj situaciji bili. Kao i ti uopce nemam problem razgovarat o tome. Nadam se uvijek da moja prica moze nekom bar minimalno pomoc.
    Dubrovcanka  ja isto pokrete osjetim jos dosta lagano i jako nisko. Na dodir se ne osjete nista al moj osjecaj je vise od mjehurica bas lupkanja. Imam stvarno vec velik stomak al ja sam mini jedva 160 i izgleda da je beba nisko al su se svi organi pomjerili gore i van pa je zato stomak visoko 🤣 predivno izgledas 🥰
    Coksa takoder preslatka i zracis.
     Spavanje  tu cu se slozit sa svime sto je Arsancres pisala da ne ponavljam. Isto nikad bebu ne bi odmah gurnula u svoju sobu daleko od nas. Sa prvim sam se dosta cesto nocu budila da ga provjerim  iako je on stvarno lijepo spavao skoro cijelu noc od samog pocetka… 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Sunašce83, ak ti je lakše, mi nismo niš još startalo u stanu što se tiče radova, očaj 😂 isto ne znam kad ćemo. Mislim da u svakom slučaju odustajemo od majstora, sami ćemo raditi te zidove, dosta smo toga sami odradili, moj muž se u svašta konta i ima smisla, ali ajde sad obzirom na trudnoću i malo dijete smo si mislili olakšati da netko to dođe obaviti, ali obzirom na te kvazi majstore i njihove ideje i cijene, ma nema šanse. Još niti ne znam na šta će ličiti. Ovako i sami kad neš zeznemo, barem nismo nekom za to platili. Je da ćemo biti puno sporiji jer muž svaki dan radi, ostaju nam eventualno popodneva i vikendi, ali do poroda ćemo stići 🙈
    Što se tiče grudnjaka, ja sam vam otkrila jednog sellera na Aliju, ima fantastične grudnjake za dojenje, pamučni, podstavljeni i nisu onak labavi kao neki, npr. oni iz lidla. Koštaju 26-29kn s poštarinom, ja imam već jedno 4 ista, sad čekam još 3 u većim veličinama jer znam da će mi buknit cice još više. Perem ih na 60 i sušim u sušilici, niš. E za te pare, di su bili prije.
    Sve koje sam viđala su bili oni od spandexa ili kojekakve sintetike, a meni to ne odgovara, ja samo pamuk mogu.
    Od tog sellera sam naručila i gaće trudničke, odlične su, opet čekam veće haha, dobila sam taman mail da su stigli u poštu. 3 komada su 38kn. Imaju onako kao prorez za stomak. Za 3 tjedna mi je sve stiglo u hrvatsku, u biti evo taj 3pack gaća i jedan grudnjak 9 dolara 😅 sve pamuk.
    Ako koja hoće, pokačim linkove 😁🤞

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Grudnjak je za dojenje, ali i bez te funkcije je super, mekan skroz, a nije da su sise ko u babaca 🙈🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.