Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Mariina1106

    Cure, je li koja koristi sterilizator za bočice? Ja sam kupila jedan danas od Tommee tippee i uputama piše da je sterilizator namijenjen samo njihovim bočicama. E sada sve ostalo kao i bočice i dude sam kupila od Philips Aventa jel to sad problem? Mislim bočica stane u sterilizator pa mislim da ne bi trebao biti ali šta vi mislite?


    Sve sto stane u njega mozes sterilizirat 😊

    💛🧡

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Mariina1106

    Cure, je li koja koristi sterilizator za bočice? Ja sam kupila jedan danas od Tommee tippee i uputama piše da je sterilizator namijenjen samo njihovim bočicama. E sada sve ostalo kao i bočice i dude sam kupila od Philips Aventa jel to sad problem? Mislim bočica stane u sterilizator pa mislim da ne bi trebao biti ali šta vi mislite?


    Naravno , ako stane steriliziraj cije god 😊

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Curee gdje ste? Kako ste? 🥰🥰 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Tejuska mi se navikavamo jedni na druge, lijepo nam je. Kako ste vi? Lota je medena, vidjela sam ju na fb 😍

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lindsay i mi se navikavamo isto tako 🥰 curka dan prespava ali zato noc me nacicava 😂😂
    Da haha,to je bio jedini put kako sam joj dudu dala,pa sliknula svu u rozom😂 
    Nisam imala u pocetku mlijeka i bila je bas bas nervozna,dok smo isli kuci plakala je,pa sam joj dudu dala,bas mi je slatka bila ali ne zeli je vise,cica je bolja😂
    Navukla mi je puuno mlijeka od nocnog cicanja od par sati…
    Kako je vama? 
    Sutra nam patronazna dolazi,zanima me kako napreduje na kilazi,izasli smo sa 2900g iz rodilista.
    Dosta mi je pozutila isto.
    Eto ja sam se izbrbljala😂mozete vi malo haha

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    A11 nam nije javila jel se što pokrenulo!?:) Nadam se da je 💪🤗

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar mrzlopoljka

    mrzlopoljka

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Tejuska, niti nasa mala nece dudu. Probala sam, ne ide nikako. Necu dalje forsirati, niti sin nije nikad prihvatio dudu. Cika je zakon.  
    Super da ste dosle doma, sad slijedi privikavanje. Vjerujem da ce ju decki dobro prihvatiti. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Cure koje su na komplikacijama.. nema nas puno još ovdje ali jeste dobile išta za 3.mj.?! Ne mogu vjerovati da još nisu isplatili.. možda su nešto kod mene zeznuli?!

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Amelie

    Cure koje su na komplikacijama.. nema nas puno još ovdje ali jeste dobile išta za 3.mj.?! Ne mogu vjerovati da još nisu isplatili.. možda su nešto kod mene zeznuli?!


    Nije još uplaćeno, vjerojatno će sutra
    Zbog praznika se odužilo

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Hej cure 😊 Cijeli dan u nekim obavezama,nikako se javiti.
    Kod nas i dalje nistaa,stalno nesto bolucka,probada dolje ali nista posebno se ne dogada. Sutra ujutro u 9 imamo pregled pa cemo vidjeti. Nadam se da se makar malo pokrenulo posto sam prije 2 tj bila uloziva, skroz omeksanog cerviksa.. ilii da ce pregled potaknuti nesto. Hvata me malo nervoza od pomisli da cu proci termin hahah
    Tejuska i Lindsay bas mi je drago cuti kako vam je lijepo s bebicama. Jedva cekam sve to 🥰

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.