Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar EvaKB

    EvaKB

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Mene nesanica vec jedno 10 dana maltretira. Spavam ko beba do 2 ili 3 i onda gotovo. Zaspim natrag obicno oko 5 ili 6, pa do 7 jos odspavam. Jos su me poceli ubijati bolovi u kukovima i preponama dok dugo lezim, pa se obicno probudim sva ukocena i onda jaucem dok se okrenem na drugi bok. Veselo

    👩‍🦰35
    👨‍🦱37
    Pokušavamo od 09/2019.
    06.09.2021. ➕
    Panorama ✔️ dolazi nam Ivor 💙
    Očekivani termin poroda 11.05.2022.

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Tejuška čestitam!!! 🎉🎉🎉🥰🥰

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Kriss

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Omerta i Tejuska čeeeestitam vaaaam! Želim vam da puno uživate i mazite se❤️ Da čim prije idete kući 🥳🥰
    Linsday sretno i da sve dobro prođe, čim bezbolnije i brzo 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Tejuska cestitam i zelim ti brz oporavak! 🤗🎀
    Linsday sretno da prode sto brze i bezbolnije!
    Katja kakva je situacija kod vas? Jeste dosli doma? 

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Omerta i Tejuška čestitaaaaam!!!! ❤️❤️❤️❤️🥰 Mazite se sa svojim curkama ❤️ uspjela sam pročitaz samo zadnjih par strana, ali Anchy ako je potvrda, bilo kakva, putovnica, test, šta god, starije od 120 dana, mora imati novo, ti također i pratnja. Baš kak Omerta kaže. Ja sam pitala još i TA baš u 2 navrata pa mi je dr pokazao služebni dopis sa svog moba što su oni dobili, a to ti isto visi gore na onom panou kad dođeš u TA tlak mjeriti, baci oko gore na te papire, al jbg ja nisam skužila odmah😂
    I nema pratnje u boksu tvom dok tebi ne dođe reziktat testa, meni nisu muža pustili dok nije došla dr da mi uzme bris, to sam već napisala, mene izludilo to, jebote 8 cm sam, užas mi haha a oni kao čekaju dr da uzme bris, sestra ne smije, a jebate pas hahah
    Mislila sam da ću rodit dok ova dođe do mog boksa 😂😂
    Iako je meni to s testom suludo, oni su mene već stavili u boks i dio rađaone za negativne pa ne kužim svrhu jer šta, da sam ispaka pozitivna onda bi me preselili u staru rađaonu koja je za pozitivne. Pa eto debilizam. 
    A ja bila negativna i muž isto pa eto, došla kući iz bolnice i za 2 dana pozitivna na batu🙄🙄 
    Svakako gledaj datum na testu i nek napravi negdje ak je istekao,moj muž se svala 2 dana testirao od termina, za 50 kn u DZ, jednom i na nekom koncertu hahaha, samo da ima stalno potvrdu za ne daj Bože
    Imaš sad stvarno na puno lokacija za 50kn :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Tonka341, kako je sa tvojim sisoberima? Ja imam osjećaj da 5 dana bude super i onda 6.kaos u nekom trenutku

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Tejuška sad sam pročitala i tvoj porod haha, e stvarno ispada da su ove bebice tak brze sve 😂 ja sam znala da sam dosta otvorena već kad smo krenuli, al aj da ću baš rodit za manje od 2 sata od kada smo krenuli iz stana i nisam bome haha
    Sad mi sve smiješno kad pišeš o mužu, moj je evo jedva 45 min bio unutra, možda i manje, jednostavmo se sve brzo odvijalo, ali isto mislim da je muž kao pratnja stvarno eliksir za psihu. Meni je moj i noge raširene držao😂😂😂ja nisam uopće bila u stanju, valjda refleksno sam stalno skupljala od bolova i manjka snage, ono kao raširim i doslovno mi se noge tresu od bolova i ko da se same skupe😂
    Baš je Katsy mislim dobro napisala, porod jebački boli (sad ste sve skoro rodile pa ću bit iskrena😂😂) ali ja bi evo potpisala i da svako iduće rodim tak bez ičega, stvarno su bilo kakve kemije samo triger za odugovlačenjem, a i ja kad sagledam prvi i drugi porod, neusporedivo.govorim za dio u bolnici, ovaj dio doma se nije neš ni razlikovao puno, dobila teudove pba puta, bila u svom okruženju, bolje nema.. Samo eto prvi put došla 5cm, a drugi na knap 🤭
    Tražila sam epi prvi put, koja je na koncu bila kurton jer mi nije uhvatila a ta tekućina je ipak bila i u mom krvotoku i bebinom. Ja sam baš i školski primjer onih istraživanja kad beba izgubi veliku gramažu uslijed tih supstanca davanih na porodu. Moja je prva dojila stalno u bolnici, rodena sa 3500,isle van za manje od 2 dana, imala 3240. To je ogroman fiziološki pad, praktički granični, a nije do manjka unosa mlijeka ili nečeg, već baš čisti primjer te varke s kilažom i svom kemijom koji dobiješ. 
    O tom se tako malo uvijek priča i odmah će netko dati dohranu bebi jer kao pad je na težini, a uopće se ne uzima u obzir kakav je porod bio, to jako puno stvari mijenja. Ja sam to tek saznala nakon prvog poroda, do tada sam bila uvjerena da sam sigurno ja nešt krivo radila i da nisam dovoljno dojila tih 2 dana dok je tak puno izgubila i sl, a to je uostalom glupost, novorođenče praktički izbacuje vodu prva 24h, kao da se ona treba tankat mlijekom 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Arsancres

    Tonka341, kako je sa tvojim sisoberima? Ja imam osjećaj da 5 dana bude super i onda 6.kaos u nekom trenutku


    A evo borimo se. Nesto je lakse nego prvih tjedan dana, ali ne cini mi se da cu starijeg tako skoro uspjet odviknut. Najgore su mi noci, od kad je beba dosla on se cesce budi od bebe 🙈. Sad je jos muz s nama, a od iduceg tjedna radi pa Boze pomozi 😂,a snaci cemo se nekako. Patronazna mi je rekla da starijeg ne odvikavam ako nisam do sad, da ce sam prestat kad bude spreman, ali cini se da taj nikad nece biti spreman 😂,a doktori u bolnici su se cudom cudili sto dojim dijete od god i 10.mj i da moram odmah prestat 🙄. U svakom slucaju ipak je nesto lakse i stariji sve cesce dode zagrlit i podragat malog bracu i govori da ga voli 😍,ali naravno bude tu i ljubomornih ispada sta je skroz normalno. Kako si ti? Kako kod tebe ide? 

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    I cure bas zavidim vama koje ste imale prirodan porod i dobile doma svoje trudove. Moj prirodan porod je bio sve samo ne prirodan. 

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Arsancres hvala na info, bum pogledala jos u Ta u sri i pitala. Ali ako vrijedi 120 dana onda je ok proci ce mu potvrda.. ako izdrzim do srijede hehe🤣🙊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.