Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Bebolinka, evo sad sam pogledala malo o tome. Uglavnom kažu da osip u većini slučajeva nije prisutan. Ti si rekla da imaš lagani osip, pa možda je svrbež stvarno od osipa. Ali, ipak je dobro što ćeš provjeriti sa liječnicom.

    [lilypie.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 845

    Prijavi adminu

    Da meni su onako sitne tockice, kao npr sitni ubodi od komarca al tek navečer budu preko dana kao normalno, Malo vidljivo crvenilo 😫😫😫

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Bebolinka… evo baš sam čitala po netu. Čak i poznata Mayo Klinika piše da osip ne ide sa kolistezom. Pokušaj da ne misliš na najgore pa ćeš vidjeti što će reći doktorica. 

    [lilypie.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 845

    Prijavi adminu

    Najviše me plaši to šta bas piše da se svrab pojavljuje tokom noći i bude nepodnošljiv, E tako je meni. Sad ništa a navečer bi oderala kožu 

    [tickerfactory.com]

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Opet će biti da sirimo paniku 😆
    Namjerno sam napisala za.kolestazu jer mnoge trudnice ne znaju za nju, a trebale bi pripaziti na te simptome. Ali nisam htjela da se toliko prepadnete. Ukoliko dođe do simptoma, samo se konzultirate sa doktorom, on će vas dalje uputiti. Nemojte samo paničarite, to je najgore. Onako da dokt na nešto sumnja, poslat će vas na pretrage i znati ćete ukoliko trebate reagirati, pripaziti. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Vjerujem da ima uspješna terapija i proces za kolestazu jer je relativno česta u trudonoći (1 u 100 žena to dobije). 

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Ja upravo stigla doma i kad sam otisla na wc primijetila sam da su mi gaćice mokre 🤯. Imam i onaj bijeli sluzavi iscjedak, ali i sve mokro vodeno ko da sam se popisala, pa dal je moguce da se toliko oznojim? Nikad prije trudnoce to nisam primjecivala, a sad svaki put dok sam negde u pokretu ili vozim auto. Bas me brine, nezz dal da se zbog tog javljam doktorici ili ne, 10.tj sam rano mi je to za plodnu vodu ili nesto takvo 🤦‍♂️


    normalno je imati pojačan iscjedak u trudnoći, ako ti smeta stavi dnevni uložek. ja sam isto znala s tim imati problema, ali u nekoj fazi prođe ;)

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Ja upravo stigla doma i kad sam otisla na wc primijetila sam da su mi gaćice mokre 🤯. Imam i onaj bijeli sluzavi iscjedak, ali i sve mokro vodeno ko da sam se popisala, pa dal je moguce da se toliko oznojim? Nikad prije trudnoce to nisam primjecivala, a sad svaki put dok sam negde u pokretu ili vozim auto. Bas me brine, nezz dal da se zbog tog javljam doktorici ili ne, 10.tj sam rano mi je to za plodnu vodu ili nesto takvo 🤦‍♂️


    Ma nije plodna voda… oko 10tt krece taj jaci vodenasti iscjedak, to je normalno! Naravno, uloliko nema neki miris il takl nest.. Ja isto imam! Nekad manje, a nekad bas izrazeno 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Lonmi

    Ja upravo stigla doma i kad sam otisla na wc primijetila sam da su mi gaćice mokre 🤯. Imam i onaj bijeli sluzavi iscjedak, ali i sve mokro vodeno ko da sam se popisala, pa dal je moguce da se toliko oznojim? Nikad prije trudnoce to nisam primjecivala, a sad svaki put dok sam negde u pokretu ili vozim auto. Bas me brine, nezz dal da se zbog tog javljam doktorici ili ne, 10.tj sam rano mi je to za plodnu vodu ili nesto takvo 🤦‍♂️

    normalno je imati pojačan iscjedak u trudnoći, ako ti smeta stavi dnevni uložek. ja sam isto znala s tim imati problema, ali u nekoj fazi prođe ;)


    Joj ne podnosim ih, radije promijenim gaćice. Najgore je to sto su mokre kao da sam ih s vodom polijala, ovaj bijeli iscjedak znam, on se zasusi i vidi se trag, ali ovo je mokro i posusi se pa se vise ne vidi. Moguce i da se tolko oznojim dok se krecem, vozim.. zadnji put mi je bio nakon sto sam duze sjedila. Definitivno nije ugodno biti tolko mokar 😬. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Lonmi

    Ja upravo stigla doma i kad sam otisla na wc primijetila sam da su mi gaćice mokre 🤯. Imam i onaj bijeli sluzavi iscjedak, ali i sve mokro vodeno ko da sam se popisala, pa dal je moguce da se toliko oznojim? Nikad prije trudnoce to nisam primjecivala, a sad svaki put dok sam negde u pokretu ili vozim auto. Bas me brine, nezz dal da se zbog tog javljam doktorici ili ne, 10.tj sam rano mi je to za plodnu vodu ili nesto takvo 🤦‍♂️

    Ma nije plodna voda… oko 10tt krece taj jaci vodenasti iscjedak, to je normalno! Naravno, uloliko nema neki miris il takl nest.. Ja isto imam! Nekad manje, a nekad bas izrazeno


    Nema miris,tj. bar ga nisam primijetila, samo mokre gaćice i to bas jako 😬. Povremeno osjetim ovaj bijeli iscjedak, osjetim kako iscuri, ali ovo primijetim samo kad se skinem. U redu, puno mi je lakse cim cujem da nisam jedina s mokrim mukama 🤦‍♂️😃. Imam pregled za 2. tj to cu svakako spomenuti jer me brine. Jel kod tebe isto dok si aktivnija ili kad duze sjedis? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.