Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 864

    Prijavi adminu

    😔😔😔😔😔 joj bas se bojim

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 864

    Prijavi adminu

    Bebanomoje

    Opet će biti da sirimo paniku 😆
    Namjerno sam napisala za.kolestazu jer mnoge trudnice ne znaju za nju, a trebale bi pripaziti na te simptome. Ali nisam htjela da se toliko prepadnete. Ukoliko dođe do simptoma, samo se konzultirate sa doktorom, on će vas dalje uputiti. Nemojte samo paničarite, to je najgore. Onako da dokt na nešto sumnja, poslat će vas na pretrage i znati ćete ukoliko trebate reagirati, pripaziti.


    Jesi ti imala isto ili samo čitala ? 🥺

    [tickerfactory.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Lunica

    I ja se mislim hoće li biti vaginalni ili preko trbuha uzv. Ja sam se pripremila 😀😀pa kako bude. Eto u trudnoći bar uvijek sređena dolje i noge 😅😅

    Meni je moj gin. reko da se najbolje radit vaginalni uvz jer se onda moze otkrit ako se stvorio npr. hematom, ako ima neka cista il tako nest.. I da ovaj preko trbuha rade sam lijeni ginekolozi, kojima se neda dobro obavit pregled. Ne slazem se s njim, al eto 🤷‍♀️


    koje gluposti s ovom lijenosti, strašno. što trudnoća više odmiče nije preporučljivo previše prćkati dolje, beba je veća i sve se jednako dobro vidi i preko trbuha. doktor će uvijek ručno provjeriti je li trudnica zatvorena i kakav je cerviks i to je to.

  • Dora2021

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Žemske, jel se ko kuži u rh faktore i test senzibilizacije? Ja sam rh 0+ sa negativnim indirektnim antigl. testom prije trudnoce, sad u 16 tjednu mi je test senzibilizacije negativan indirektni. Jel to okej? Valjda sam dobro “objasnila” 😎😁😁

  • Bebanomoje

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    bebolinka

    Bebanomoje

    Opet će biti da sirimo paniku 😆
    Namjerno sam napisala za.kolestazu jer mnoge trudnice ne znaju za nju, a trebale bi pripaziti na te simptome. Ali nisam htjela da se toliko prepadnete. Ukoliko dođe do simptoma, samo se konzultirate sa doktorom, on će vas dalje uputiti. Nemojte samo paničarite, to je najgore. Onako da dokt na nešto sumnja, poslat će vas na pretrage i znati ćete ukoliko trebate reagirati, pripaziti.

    Jesi ti imala isto ili samo čitala ? 🥺


    Evo iskreno, ja za kolestazu nisam ni znala sve dok Ela Dvornik nije pisala da to ima pa sam isla citat šta je to 😀 rodila je dvije zdrave curice, malo ranije na carski, znaci neeeeemoj brinuti molim te. 
    Sjetila sam se da su me neku noć bas stopala svrbila dok sam spavala. Namazala se kremom i proslo je. Ja nekako vjerujem da je i do suhog zraka jer smo počeli grijati, općenito ovih dana i ruke vise mazem.
    Molim te nemoj paničariti, vidjet ćeš da ce ti i doktor reci da je sve ok. Sad se bas grizem jer sam ista.pisala o tome.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 864

    Prijavi adminu

    Bebanomoje

    bebolinka

    Bebanomoje

    Opet će biti da sirimo paniku 😆
    Namjerno sam napisala za.kolestazu jer mnoge trudnice ne znaju za nju, a trebale bi pripaziti na te simptome. Ali nisam htjela da se toliko prepadnete. Ukoliko dođe do simptoma, samo se konzultirate sa doktorom, on će vas dalje uputiti. Nemojte samo paničarite, to je najgore. Onako da dokt na nešto sumnja, poslat će vas na pretrage i znati ćete ukoliko trebate reagirati, pripaziti.

    Jesi ti imala isto ili samo čitala ? 🥺

    Evo iskreno, ja za kolestazu nisam ni znala sve dok Ela Dvornik nije pisala da to ima pa sam isla citat šta je to 😀 rodila je dvije zdrave curice, malo ranije na carski, znaci neeeeemoj brinuti molim te.
    Sjetila sam se da su me neku noć bas stopala svrbila dok sam spavala. Namazala se kremom i proslo je. Ja nekako vjerujem da je i do suhog zraka jer smo počeli grijati, općenito ovih dana i ruke vise mazem.
    Molim te nemoj paničariti, vidjet ćeš da ce ti i doktor reci da je sve ok. Sad se bas grizem jer sam ista.pisala o tome.


    Pa meni ne prolazi kad namažem 🙄
    Neeee nemoj se gristi, ja sam sretna jer si rekla jer nebi to u životu povezala sa trudnoćom. A bolje da se kontrolira ako može nešto biti, nemoj se gristi nego ti hvala ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    Ja isto nikada u zivotu prije nisam cula za kolestazu🤫 ali nemoj se bebolinka sad previse stresirat. Koliko ja znam stres svako stanje koze samo pogorsa. Ali da provjeris kod doktora  to svakako - bit ces mirna.
    .
    Ja se danas dovukla iz ducana, javila dragom da pojede nesto na poslu, da necu kuhat danas nista za rucak, takva me glavobolja oprala, dolje me sve steze. Tocno osjetim kako se sve diglo gore i kako mi se piski ono bas jako kad stisnem lagano jedan dio 😅
    .
    Cula sam se sa svojim ginesom, rekla mu da sam bila sad u nedjelju na hitnoj i da je sve u redu, pa ako nije potrebno da nebi dolazila prekosutra. Rekao covik da ako je radjen uvz (je) i ako je sve ok (je, hvala Bogu) da se vidimo za 3 tjedna 🥳 tako da me mozete izbrisati sa popisa za preglede, ali sam zato dobila novi termin poroda - prema zadnjem uvz-u stize nam nasa uskrsnja pisanica 14.04.2021. 🥳🐣

    Iscjedak - imam ga zbog utrogestan vaginaleta i ja se pojacano znojim🤷‍♀️

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Ruska1986

    Lunica

    I ja se mislim hoće li biti vaginalni ili preko trbuha uzv. Ja sam se pripremila 😀😀pa kako bude. Eto u trudnoći bar uvijek sređena dolje i noge 😅😅

    Meni je moj gin. reko da se najbolje radit vaginalni uvz jer se onda moze otkrit ako se stvorio npr. hematom, ako ima neka cista il tako nest.. I da ovaj preko trbuha rade sam lijeni ginekolozi, kojima se neda dobro obavit pregled. Ne slazem se s njim, al eto 🤷‍♀️

    koje gluposti s ovom lijenosti, strašno. što trudnoća više odmiče nije preporučljivo previše prćkati dolje, beba je veća i sve se jednako dobro vidi i preko trbuha. doktor će uvijek ručno provjeriti je li trudnica zatvorena i kakav je cerviks i to je to.


    Nisam napomenula, rekao je da vaginalne preglede radije radi do nekog 20 tt. A nakon toga preko trbuha 🤷‍♀️

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Ruska1986

    Lonmi

    Ja upravo stigla doma i kad sam otisla na wc primijetila sam da su mi gaćice mokre 🤯. Imam i onaj bijeli sluzavi iscjedak, ali i sve mokro vodeno ko da sam se popisala, pa dal je moguce da se toliko oznojim? Nikad prije trudnoce to nisam primjecivala, a sad svaki put dok sam negde u pokretu ili vozim auto. Bas me brine, nezz dal da se zbog tog javljam doktorici ili ne, 10.tj sam rano mi je to za plodnu vodu ili nesto takvo 🤦‍♂️

    Ma nije plodna voda… oko 10tt krece taj jaci vodenasti iscjedak, to je normalno! Naravno, uloliko nema neki miris il takl nest.. Ja isto imam! Nekad manje, a nekad bas izrazeno

    Nema miris,tj. bar ga nisam primijetila, samo mokre gaćice i to bas jako 😬. Povremeno osjetim ovaj bijeli iscjedak, osjetim kako iscuri, ali ovo primijetim samo kad se skinem. U redu, puno mi je lakse cim cujem da nisam jedina s mokrim mukama 🤦‍♂️😃. Imam pregled za 2. tj to cu svakako spomenuti jer me brine. Jel kod tebe isto dok si aktivnija ili kad duze sjedis?


    Kako kad… Nije da mi je bas povezano sa aktivnoscu. Ali je osjecaj bljak

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jagodice,
    Kada i kako dođe do promjene termina? Radi čega?
    Koji ti je bio prije?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.