Proljetne bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Halila

    Halila

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Klokanica, čestitam ti i brz oporavak želim! 
    Ostale cure, još maaaalo! 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kamikazee

    Kamikazee

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Cestitaaam!!! 
    Jos vas je malo u iscekivanju struca, sretno i cekamo vas na drugoj temi. 💋
    Citajte ju malo dok cekate ako imate vremena, mozda vas neke stvari manje iznenade 😉

    [lilypie.com]

  • Piki83

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Cestitam novim mamica i prijavljujem da je raano jutros stigla i nasa curica uz inducirani porod radi curenja plodne vode…
    Javim kad ulovim vise vremena

    [lilypie.com]

  • Avatar Kamikazee

    Kamikazee

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Eto Piki docekala si 🎉🎉🎉 cestitam!

    [lilypie.com]

  • Avatar gita1991

    gita1991

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    pozz curke! nova sam, trudnica sam hehe. termin mi je 04.06. , dakle danas ušla u 38 tjedan. bila kod ginek prije dva dana, radila ctg, srce uredu, trudova nema, rukom me pregledala dole i rekla mi da sam zatvorena i da je glava okrenuta prema dole, da je sve uredu i da dođem za 10 dana na kontrolu.
    jeste i vi išle svaka dva tjedna na kontrolu pa čak i u zadnjem mjesecu trudnoće? još da napomenem da me već mjesec dana nije gledala ultrazvukom, nego samo rukom opipa…

    hvala na odgovorima 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar crna123

    crna123

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Cestitam curke!! Ja sam isla na dva mjesta svakih par dana vec od 22 tjedna zbog rizicne trudnoce, mislim da su ostale pisale da su ipak cesce isle pred kraj, ne znam pricekaj druge da odgovore! :)

    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    <Cestitam vam cure! Docekali i vi :-)

    Gita,ja sam isla u 36.tj. prvi put na ctg,pa sam za 8 dana bila narucena za slijedeci put,što nisam dočekala jer se moja malena ranije rodila,ali sve u svemu,ako je tudnoća uredna,onda te tako narucuju 7-10 dana.Tek od 40.tj ideš češće,ali i to ovisi od bolnice ii mjesta gdje zivis.

    Sretno 

    [lilypie.com]

  • Anna123

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Piki, Klokanica čestitam vam!! 

    Gita, od 38 tt uglavnom naručuju svaki tjedan do poroda ili po potrebi češće u TA. Ali sve ovisi od doktora do doktora, ne koriste svi iste metode. Nemoj se time previše zamarati, bebica je ok i uživaj još u trudnoći. =)

  • Avatar Sunshine-ri

    Sunshine-ri

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Klokanica i Piki cestitke od srca! 😙

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Halila

    Halila

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Piki, čestitam!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.