Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Hvala  u petak se cijepimo,pa smo neko vrijeme mirni

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nalah


    Hvala  u petak se cijepimo,pa smo neko vrijeme mirni

    super, drago mi je da je sve ok  

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    ima li netko iz Splita iskustva s pedijatricom Brekalo (sad radi u novoj ordinaciji na Visokoj)?



    [tickerfactory.com]

  • Niana

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Poštovanje, trebam preporuku za pedijatra, ima li tko iskustva s doktoricom Uzelac Sekulović ili Stipom Čularom? Koja je preporuka? Vidjela sam nešto malo ovdje. Također, za pedijatricu Anitu Viduku? Hvala :)

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    ima li netko iskustva s pedijatricom Martinom Dvoršćak (Dom zdravlja Zagreb- Istok)? Uskoro ću roditi i selit se na istočni dio grada pa tražim nekog dobrog pedijatra u tom dijelu…
    ili ako imate dobra iskustva s nekim drugim pedijatrima iz tog dijela grada (ferenščica, peščenica), bila bi vam jako zahvalana da podijelite..

    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Mi zivimo na Pescenici al pedijatrica nam je u Dubravi,Ljubijska ulica kod Garden Malla.Dubravka Tomic Brekalo..bila je prvom i sad je drugom sinu,samo sve pohvale i sestri i njoj,ima poseban pristup djeci koji nisam jos nikad vidjela i jako nam je dobar dijagnosticar+podrzava dojenje sto je bitno!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    hvala, nije ni to daleko, pogledat ću

    [lilypie.com]

  • Avatar sangria

    sangria

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Niana


    Poštovanje, trebam preporuku za pedijatra, ima li tko iskustva s doktoricom Uzelac Sekulović ili Stipom Čularom? Koja je preporuka? Vidjela sam nešto malo ovdje. Također, za pedijatricu Anitu Viduku? Hvala :)

    Ubacit ću se, iako još nemam osobno iskustvo s ovim pedijatrima. Moja beba dolazi tek u 3. mjesecu :) O svim ovim doktorima su raspravljali u Fejs grupi Zakaj volim Špansko, pa sam pratila s velikom pažnjom: Uzelac Sekulović valja izbjegavati, Stipe Čular je genijalan, ali prebukiran i duga je lista čekanja kod njega za upis, a Viduka je u Vrapčaku ako se ne varam… Za nju su komentari bili dobri. Ponavljam, ovo su tuđe impresije koje sam zapamtila. Spominjala se i Bošnjak Mlinarić, ali isto kao i s Uzelac Sekulović: većinom je ekipa nezadovoljna :(

  • Avatar sangria

    sangria

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    *Vrabečak, a ne Vrapčak

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1430

    Prijavi adminu

    mayathequeen


    Mi zivimo na Pescenici al pedijatrica nam je u Dubravi,Ljubijska ulica kod Garden Malla.Dubravka Tomic Brekalo..bila je prvom i sad je drugom sinu,samo sve pohvale i sestri i njoj,ima poseban pristup djeci koji nisam jos nikad vidjela i jako nam je dobar dijagnosticar+podrzava dojenje sto je bitno!

    I ja sam čula da je ova doktorica odlična i razmišljala sam da se k njoj prebacim iako nam je naša na dvije minute udaljenosti.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.